Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

"Historia wewnętrzna"

124»

Komentarz

  • I słusznie :-)
  • Ja tez zaczynam myślec ze warto zainwestować ;)
  • @Taja - jak do mnie przyjedziesz, to Ci dam przeczytać.
  • Zosi czytałam co ciekawsze fragmenty, pyta, czy może wziac książkę na obóz ;)
  • Dałabym. Może tylko z komentarzem, że z tą hipnozą, jako lekiem na problemy jelitowe i pochodne, to nie tak koniecznie najlepszy pomysł.
  • Młodsza córka dorwała książkę i bardzo spodobały się jej obrazki. Jak któryś narysuje jutro w szkole to bedę się musiała tłumaczyć. Najbardziej spodobał się ten z ostatniej strony.
  • Tego z ostatniej strony, to akurat lepiej, żeby się nie uczyła rysować ;-)
  • Czy cena 20,80 to ok ? :) bo właśnie znalazłam za taką cenę i chyba nie zawaham się nie wrzucić do koszyka:D
  • Chyba OK
  • ale jeszcze koszty przesyłki
    to chyba jutro w stacjonarnych poszukam
  • Chyba też sobie kupię. W rodzinie i tak jestem uważana za szurniętą mocno na punkcie diety, to podtrzymam sobie reputację lekturą o jelitach :>
  • Czy ktoś może czytał książkę Mary Roach Gastrofaza? :)
  • Tytul brzmi groznie ;) ale popatrzylam na amazon, autorka ma kilka takich popularnonaukowych ksiazek na koncie z calkiem dobrymi ocenami. Kusia mnie ta o trupach B-)
  • Sztywniak? Znam człowieka co właśnie tę czytał i polecał (stąd właśnie kojarzę autorkę i odnalazłam Gastrofazę która wydaje się, że mogłaby się spodobać miłośnikom Historii wewnętrznej).
  • Gastrofaza to coś, co miewał mój ś.p. brat, jak się zioła opalił...
    Tak mi się skojarzyło...
    ;-)
  • Sztywniaka czytalam lata temu, zapamiętałam, że są ludzie którzy życzą sobie by po śmierci przerobić ich na nawóz..... Ale pióro autorka ma lekkie i czyta się łatwo.
  • @Malgorzata - i jak wrażenia po lekturze? Bo, że się podoba dziewięciolatkowi, to mnie nie dziwi :-D
  • Anatomia jest fajna. Szczególnie odmienności anatomiczne mnie pasjonowały.
    Ale fizjologia, to jest dopiero wyzwanie!!! Im bardziej zaglądasz, tym bardziej nic nie rozumiesz ;-)
  • Anatomia i fizjologia czlowieka. Jedyny przedmiot z ktorego mialam 5. Szkoda, że był tylko jeden semestr.
  • @Malgorzata - ja lubię atlasy anatomiczne. Dla młodzieży fajny jest Aleksandrowicz, ale nic nadzwyczajnego w nim nie ma. Jak chcesz zainwestować, to Netter jest super. Ja bym mogła oglądać godzinami.
  • Ja w "medyku" korzystałam z Sylwanowicza. I to ciężko "zdobycznego".
  • To polecam:
    image
  • anatomię człowieka tak ukochałam (od samego początku, jeszcze w podstawóce), że z jej powodu na studiach wybrałam specjalizację z antropologii:) Fizjologia nie robiła na mnie już takiego dobrego wrażenia:)
  • A mi dopiero co przyszły "Decyduj i walcz" i "Niezwykłe liczby Fibonacciego". Coraz bardziej lista do Historii Wewnętrznej mi się skraca, więc już niedługo, już niedługo! Jelita! Wkrótce nadejdę!

    (No i oczywiście do listy zdążyłam z tego wątku dopisać parę poleconych pozycji, w tym atlas)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.