Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Bronio wygrywa

47:44 po debacie. Chamskie zagrywki przekonały wyborców?
«134

Komentarz

  • Bronek wygrał. Emeryturę zanim osiągnie wspaniały wiek emerytalny.
  • Nie wierze by taka debata miała jakikolwiek wpływ na wynik wyborów, nie wierze by ktos po debacie tak skrajnie zmienił opcje. Debata to igrzyska, tylko igrzyska.
  • a ja nie wierzę, że plebs nagle zmądrzeje i zwróci uwagę na argumenty, fakty...
    wybiorą tego, co lepiej na emocjach zagra
    tępy motłoch
  • Nie wierzę w sondaże.
  • demokracja to tylko narzędzie w rękach masonów

    masoni uprawiają sztukę królewską

    czyli sztukę sprawowania władzy w zmieniających się systemach
  • a propos

    przed I turą Bronio też wygrywał w sondażach
  • Wandeal jedno nie wyklucza drugiego.
  • Ja dziś w autobusie siedziałam obok pary nastolatków-uwaga-rozmawiających o wczorajszej debacie. Co więcej-byli pro-D.. Byłam w szoku. A chłopak poleciał tekstem,że tylko idioci i niewolnicy nie interesują się polityką @-)
    A, i jeszcze się dowiedziałam,że w Krakowie była niedawno jakaś sztuka, ale pewnie jakiś happening pt. "Krul Bul" =)) wiadomo o kim
    Czego to człowiek w komunikacji miejskiej się nie dowie :D
  • Ja dziś w autobusie siedziałam obok pary nastolatków-uwaga-rozmawiających o wczorajszej debacie. Co więcej-byli pro-D. (...) Czego to człowiek w komunikacji miejskiej się nie dowie
    ----------

    No właśnie. Scenka dziś przy dworcu PKP w Ursusie: ktoś rozdaje ulotki wyborcze Komorowskiego, a młody chłopak: Dzięki, na kłamcę nie głosuję.
  • edytowano maj 2015

    @agnieszkamama jeśli jeszcze nie znacie - Król Bul obowiązkowo! U nas hit od paru lat :)
    [a jak znasz i się śmiejesz z tych młodych, to może ktoś inny skorzysta i posłucha. Znalazłam też scenariusz: http://teatrwbiegu.dart.net.pl/krol-bul,183.html ]

    W kwietniu studenci Akademii Muzycznej wystawiali w Krk tę bajkę.
  • To jakiś kit. Naprawdę, na ok. 100 osób, które znam tylko 5 chce głosować na Komorowskiego. Reszta albo na Dudę albo w ogóle nie chce iść dalej na wybory, bo nie chce ,, mniejszego zła" to część wyborców Kukiza, Ogórkowej, JKM i kolesia z PSL. Ale tych też jest garstka. Tak że większość stawia na Dudę , choć do jego rządów też niektórzy są sceptycznie nastawieni, ale co robić.
  • edytowano maj 2015
    @kowalka,dzieki! nie,nie znałam! I nie nabijałam się z tych młodych, tylko na wiarę przyjęłam,co mówili. Fajnie,że dopowiedziałaś swoim postem!
    btw-ten chłopak twierdził,że oba pisane przez "u",więc tak działa plotka :D
  • Nie kit @prowincjuszka bo ja np.z kolei znam takich , którzy na Bronka będą głosować. Dosłownie garstka na Dude.
    głosowanie nie za a przeciw. Nie znam za to nikogo, kto by głosował "za".
  • Jestem bardzo ciekawa, czym kieruja sie ludzie, ktorzy glosuja na PBK. Pomijam oczywiscie ludzi, ktorzy "zawodowo" musza, bo inaczej czeka ich twarde ladowanie oraz cala spuscizne po esbecji, bo to wiadomo. I obsluge konsulatu w Korei Polnocnej pomine ;)
  • edytowano maj 2015
    Ci, których ja znam -w sumie chyba niczym. Głosują przeciw
    e:lit.
  • @Aga, bo on fajny jest i go lubią. Serio piszę, bom podpytywała na osiedlowym placu.
  • Ja takze znam zwolennikow BK. Czesto argumentuja wybor jako mniejsze zlo. Nienawisc do PiSu przewaza
  • "moi" zwolennicy Komorowskiego też głosują przeciw PiS.
  • Nie kit @prowincjuszka bo ja np.z kolei znam takich , którzy na Bronka będą głosować. Dosłownie garstka na Dude.
    głosowanie nie za a przeciw. Nie znam za to nikogo, kto by głosował "za".
    ___________________

    bo ty się w określonych "kręgach" obracasz
  • edytowano maj 2015
    image
  • Czyli po prostu brak myslenia, oceny itd., tak? Cos im wmowiono (powiedzmy umownie, ze w telewizji) i tak sobie z nurtem plyna? Na sloganie "zly PIS"?

    Serio pytam. Znam kilku wyborcow Bronka i sa to:
    - starsza pani, mocno antyklerykalna, zelazny elektorat SLD, ale Ogorkowa to dla niej bylo jednak za duzo
    - ca. 55-letnie "dziecko" owej pani, od lat zyjace z dobrych kontaktow z urzednikami miejskimi, a za PISu podobno nie dalo sie robic zadnych biznesow
    - kobieta w moim wieku, urzedniczka w ministerstwie
    - kobieta w moim wieku, chce robic kariere w telewizji publicznej (awans z malego miasteczka), obie panie mocno zgorzkniale w tematach rodzinno-dzieciowych
    - kilka osob, ktore nienawidza PISu, bo im sie... z Kosciolem kojarzy, a oni dzieci nie pochrzcili, w konkubinatach itd.
    - syn placowkowego wygi z czasow PRL x 2
    - przedstawiciel lobby szczepionkowego (tzw. reprezentant medyczny, oczywiscie z duzym kredytem we frankach)

    Takze wsrod tych, ktorych ja znam to zawsze sa konkretne motywacje na zasadzie trupa w szafie (szafa ma stac, gdzie stala, bo jak poruszymy, to trup wyleci).
  • u mnie w pracy większość zamierza głosować na BK. Ludzie zwyczajni, bez układów, nikt kariery ani w administracji, ani w TV nie zamierza robić, żadni bogacze. Do koscioła chodzą, często rozmawiąją między sobą o niedzielnych kazaniach, dzieci ochrzczone itd. Główny argument głosowania na BK - Duda=Pis. Osobiście nie znam nikogo kto by się przyznał że bedzie głosował na Dudę, a nie obracm się w "zainteresowanych" kręgach.
  • tzn nie znam nikogo w bliskim otoczeniu. Wśród znajomych na FB zdania są podzielone, choć wydaje mi się że jednak przeważa Bronisław.
  • IdaIda
    edytowano maj 2015
    Ale dlaczego ludzie tak strasznie nie chcą PIS-u?



    Nasi znajomi też na Komora ... :(
  • Znam jednych, sąsiedzi, przed I turą mówili, że na BK, bo ważne, żeby była stabilizacja. Inna rzecz, że Bronek prezydentem, a oni stabilizację mają, tyle, że nie w Polsce.
    Ale czy głosowali w ogóle - nie wiem. Mąż do nich poszedł z "Sumlińskim".

    Inni znajomi na Dudę, w obu turach, bo zawsze chyba tak głosowali, w takim duchu.

    Więcej Polaków nie znam na tyle, by wiedzieć takie rzeczy.

    Teściowie: A kto to jest Braun? (to przed pierwszą turą).

    My już karty wypełniliśmy, jutro wyślę. Trzeba to trzeba. Mąż mówi, że szkoda atramentu, ale wypełnił.
  • edytowano maj 2015
    Przecież to jest jeden z głównych argumentów przeciw PiS - że jak zaczną rządzić, to Polska stanie się "państwem kościelnym".
  • edytowano maj 2015
    A tam kościelnym...ludzie się boją, że będzie druga Argentyna i reżim policyjny. Czego ja się spodziewam raczej po państwie rządzonym przez PO.
  • Najbardziej ruzczulił mnie 20-latek, który powiedział, że głosuje na BK, bo on ma prawdziwą, polską twarz:-D
  • To tak jak 20 lat temu niektóre osoby głosowały na Kwacha ,, bo on tak ładnie wygląda w niebieskiej koszuli"
  • po debacie Duda vs Komorowski były ich spoty
    no i spot BK tak mnie wzruszył, że sama prawie bym zagłosowała...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.