Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Bronio wygrywa

124»

Komentarz

  • No widzisz. czyli rozgrywający od wielu dekad ci sami i te same karty, a nawet stół (okrągły, z Magdalenki)
  • aktualne stawki
    Duda 1.70
    Komorowski 1.90

    bukmacherzy nadal stawiają na Dudę ...
  • No dobra to se wybierajcie miedzy jednym działaczem Unii Wolności a drugim działaczem Unii Wolności.
  • @mader to teraz wyjaśnij gdzie sprzeniewiwerzyłem sie 8memu przykazaniu. Dziękuję.
  • @Gregorius
    To nie jest wszystko jedno.
  • edytowano maj 2015
    Kampanię pro bronkową wśród takich zwykłych ludzi to podsycają osoby bazujące na micie i paranoicznych skojarzeniach PiS ( a co za tym idzie Dudy) z totalitaryzmem i rządami Pinocheta.
  • Tak w ogóle śmiać albo płakać mi się chce jak widzę te wszystkie mordy sportowców, aktorów i ,, artystów" którzy tak gorliwie popierają Bronka i zastanawiam się czy to faktycznie sympatia polityczna czy oni się boją, że ktoś coś na nich ma czy może są szantażowani ?
  • edytowano maj 2015
    No i mamy próbę zamachu na prezydenta.
    Żenua.

    Ciężko oddać władzę. Wszystkie chwyty dozwolone.
  • W ogóle zastanawiają mnie ludzie, którzy panicznie boją się wypowiadać na temat polityki, albo nie chcą sie przyznać na kogo głosują. No chyba, że coś wiedzą nt. iż jednak nie ma wolności poglądów....i jak nie popierasz władzy głośno to jutro dopadnie cię seryjny samobójca.
  • @jan_u uwierz jest. Róznice są kosmetyczne. Obaj kandydaci na fotel są sterowani. Obaj przez siły wrogiew zarówno katolikom jak i Polsce.
  • Dobrze. żaden nie jest kryształowy. Ale co się stanie jak ludzie tym razem nie pójdą na wybory?
  • a w tej minucie Bronio w Grodzisku Mazowieckim spija śmietankę, organizując tam zakończenie kampanii. Zobaczymy w czyim otoczeniu się pokaże. Pamiętacie Kongres Rodzin w Grodzisku kiedy ostrzegałem ze wykorzysta to politycznie?
  • @Prayboy Sorry, że co wykorzysta? Że coś dobrego zrobił?
    Wyborcy rozumy mają.
    Niech się lansuje lepiej sprawami rodzin niż konwencją przemocową.
  • @prowincjuszka to samo sie stanie jak pójdą. Zero zmian. Znaczy takich co maja wpływ na zbawienie.
  • edytowano maj 2015
    Ho, ho, nawet na salonie24.pl zaczyna być zauważalny "przełom w bulwie".
    Rozmaitej "maści" publicyści, rzucają się sobie w ramiona deklarując głosowanie na Dudę, nie bacząc na to, że jeszcze niedawno większość z nich uważała, że nienawiść do PiS jest naturalnym odruchem normalnego człowieka i że za chwilę nie będą mieli z kim się spierać.
    Wszystko to pod hasłem: "Lemingu drogi, to jest również Twoja Polska!
    Zagłosuj na Dudę, aby utrudnić klice plan ratowania skompromitowanych ryjów, które nie tylko powinny odpowiadać przed TS i sądami, ale i nie pokazywać się ludziom na oczy z poczucia zwykłego wstydu".

    No i ostatni przed ciszą wyborczą apel Rafała Ziemkiewicza:

    " Po dwóch tygodniach śledzenia kampanii między pierwszą a drugą turą, a szczególnie po ostatnich dniach, zwłaszcza po dniu dzisiejszym, kładę się spać zatruty. Boli mnie głowa, czuję mdłości i chce mi się wymiotować.

    Takiej dawki już nawet nie arogancji, ale agresji władzy, takiego cynizmu, tak bezczelnego kłamstwa, tak śmierdzącego strachu o własne tyłki, takiej pogardy, nienawiści, tak rozchamionej propagandy, tak popuszczonych zwieraczy i braku jakiejkolwiek przyzwoitości nie odczuwałem od czasów komuny. Zdążyłem już zapomnieć, że to możliwe.

    To, co ta zgniła, zdeprawowana i zdegenerowana władza wyprawia, by za wszelką cenę utrzymać swe stołki i apanaże, to, jak płaszczą sie przed nią, wysługują i liżą jej tyłek tak zwane elity, przyprawia o nudności.

    Głosowanie przeciwko nim to już nie jest sprawa polityki. To kwestia etyki i estetyki.
    Michnik krzyczy, że nie oddadzą Polski gówniarzom. Ja czuję się w obowiązku napisać: musimy w końcu odebrać Polskę gnidom."
  • edytowano maj 2015
    Nasza opozycja jest, bo tego wymaga "demokracja".



    Dziekan waszyngtońskiej uczelni, szkolącej m.in. dyplomatów amerykańskich i żołnierzy US Army. odpowiada na pytanie : Dlaczego w Polsce rządzą prawie stale lewacy? Prof. Marek Chodakiewicz.
  • Znalezione na necie:

    I choćby przyszło stu Karolaków
    I każdy zjadłby trzy miski flaków
    I choćby nie wiem jak się wytężał
    Nie popchną Bronka - taki to ciężar
    I choć popychać będzie Majchrowski
    Ciągnąć Saleta i Korzeniowski
    Nie dadzą rady podsadzić Bronka
    Puści on tylko głośnego bąka
    I choćby Holland to filmowała
    Z Wajdą i Kutzem ekipa cała
    Choćby Olbrychski machał szabelką
    Gorzały pijąc butelkę wielką
    A Penderecki wspólnie z Rubikiem
    By napisali piękną muzykę
    I choćby film ten zdobył Oscara
    Bronek to kicha, obciach i siara.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.