Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warszawa AMR wtorek 16.06, 10.30 Jak nie miec biednych dzieci!!!

24

Komentarz

  • Kopsnijcie jakiesik materiały.
  • Podoba mi się temat...:) Liczę na materiały.:D
  • Mam juz bilety,a wiec,Warsiawo! Przybywam!
  • i ja się wybieram- z dwumiesięcznym Bobasem :)
  • Będę obwąchiwać wszystkie 2 miesięczniaki, żeby Cię namierzyć :P
  • ja Ci Anię wskażę jakby co:-)
  • To zgłaszajcie sie dozewczyny (i chłopaki) na maila akademia@mamaroza.pl
  • Właściwie do mnie teraz dotarło, że bym może dała radę, musiałabym pomyśleć logicznie i logistycznie bo ostatnio trochę było niewygodnie. Pogadam z mężem popołudniu jest inteligentniejszy może coś podpowie ;) (może zawiezie 8-> ) ..
  • Zgłosiłam się, mam skierowanie na rezonans to i tak muszę do Wawy jechać :)
  • Podbiję, może jeszcze ktoś się skusi :)
  • Wyslalam zgloszenie wlasnie. Bedziemy :D
  • jak napiszecie "nie boimy się mononukleozy - przybywajcie!" to wpadniemy ;;)
    Chociaż spodziewam się, że z ulgą przyjmiecie naszą jutrzejszą nieobecność...
  • Nie boję się mononukleozy :)
  • @Haku - sorry, nie chcę mononukleozy :-( Możesz czuć, że Wasza nieobecność będzie usprawiedliwiona ;-) Bardzo Was zapraszam do mnie, ale jak już wyzdrowiejecie :-D Po ostatnich przejściach z wirusowymi sraczko-rzygaczkami mam na długo dosyć choróbsk wszelakich!
  • ja też za mononukleozę serdecznie dziękuję;-)
  • @Katazryna, w jakim będziesz składzie?
  • Maila Ci napisałam na podany adres - wyjątkowo porządna byłam :-D
  • ja jednak nie dam rady, ale gdyby któraś w moim imieniu mogła zapytać prelegenta czy na Granicznej 1b mogłabym kozę wypasać, a wypasałabym chętnie - czy może kiedyś skosi?
  • Czy ktoś będzie jechał zaraz po AMRze w stronę Ząbek? ;;) Trochę ciasno mi z czasem :-S
  • @Haku, jak dla mnie mozesz byc. jedynie Piotrusi bym musiala uchronic ;). mononukleoza mi nie straszna. :)

    ale nas i tak nie bedzie
    moje dzieci bogate sa ;)

  • Mam nadzieję, że na następną AMR uda mi się dojechać :)

    W sumie, może dobrze, że mnie nie będzie, a nuż czai się we mnie jakaś mono- bądź stereonukleoza ;))
  • @Skatarzyna, może do niego napisz? myślę, że mało dostaje takich ciekawych pytań. Szkoda, że Cię nie będzie, spakowałam już dwa kurczaki dla Ciebie.
  • No i co - jakieś relacje? Już czas

    Donosił czy nie donosił?
  • Ostro bylo.... srednio mi sie podobalo i dzialal mi pan na nerwy. Generalne jak ktos jest biedny to na wlasne zyczenie bo albo len albo pijak. A 10 tys w mc to kazdy moze zarobic np kopiac rowy... I mozesz miec tyle ile chcesz wiec jak nie masz to obibok jestes.
  • Uuu... to rzeczywiscie ostro...
  • Generalnie pan pytan nie dopuszczal i jak ktos cos zaczal mowic to konczyl za niego i przerywal nie dajac dojsc do glosu.
  • To chyba dobrze, ze byc nie moglam.
  • hmmmm to faktycznie ciekawie.
    Cóz "Wielka Hameryka się zjechała" ?
  • Prelegent zdecydowanie agresywny w wypowiedziach. Kazde pytanie traktowal jak atak i od razu przechodzil do ofensywy. Ciezko bylo tego sluchac. I moral jeden ze kazdy biedny to idiota i menel.
  • A co tu się było spodziewać? Jak pan ma receptę na to jak być bogatym, to ten kto biedny, to albo głupi i do niego nie dociera, albo leń @-)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.