Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warszawa AMR wtorek 16.06, 10.30 Jak nie miec biednych dzieci!!!

124»

Komentarz

  • Kochane, dawajcie pomysły na kolejnych prelegentów, od razu z namaiarami.
    Tutaj jedna z foremek załatwiła od poczatku do końca spotkanie i bardzo jestem jej za to wdzięczna :).
  • edytowano czerwiec 2015
    Marcin - trener małych dzieci :P

    Temat "Jak wybrać odpowiednie zajęcia sportowe dla dziecka"
  • edytowano czerwiec 2015
    @Ania_B siedziała na stole przy wózku z maleńką Gosią:-)

    edit: w dłuugiej pięknej spódnicy:-)
  • potwierdzam- byłam z Małą na końcu, siedziałam na ławce :). I podpatrzyłam u @Anka fajne nosidło dla Gosi :)
  • edytowano czerwiec 2015
    @Joanna36, dawaj mamę na forum!
  • edytowano czerwiec 2015
    No ona wie, że jest takie forum, nie zataiłam tego :-)
    Ma swoją wspólnotę na Zakroczymskiej, w ogóle chyba nie korzysta z internetu, no i też próbuje trochę malować.
  • @Anka, @Haku ma dobrą propozycję. Trener Marcin jest super. Tylko nie wiem, czy lepiej go na prelegenta, czy opiekunka do dzieci? ;)
  • Uff, to już prawie nie żałuję, że mnie nie było.

    Prawie. :-S

    @Anka, następna AMR po wakacjach, tak?
  • Goska, po prostu przejal sie, ze nie bylyscie w Tokio. Ani nawet w Los Angeles. To chcial zrobic dobry uczynek i oswiecic, a tu zasciankowe polskie marudzenie =))
  • Kirgistan przemysl. My za pare lat. Wyprawa matek do Karakorum to byloby cos.

    Tylko nie mow FMiT o Himalajach, bo zrobia kolejny spot i spala. Ze spalili Tokio, to mi nie zal, ale gor nie dam! ;)
  • Katmandu und Du?
  • Bos leniwa, a jak leniwa, to biedna :D
    Nie no, naprawde dziwolaga sprowadzilyscie, normalnie sie nie podniecam TWami z minionego ustroju, ale jeszcze pare smaczkow i zaczne zalowac, ze zapomnialam kupic prywatnego odrzutowca i nie moglam prelegenta zobaczyc.
  • Podobno Hermaszewski sie na starosc ogarnal nieco. I w sumie moglby poopowiadac i o kosmosie i o Wolyniu i zieciu w Europarlamencie . Dla kazdego cos ciekawego.
  • @Malgorzata, dawno temu jak podpisywaliśmy akt notarialny nasz wtedy malutki Wojtuś sie śmiał: pan plecak baldzo budny ma, taki budny! ;)
  • Dotarlam do domu. Zyje.
  • Ja dziś straciłam siedząc w kolejce u lekarza.
    A w kwestii prelegentow i dzisiejszego tematu to może po starej znajomości udało by mi się zaprosić
    Kolegę który mówi o wykład "Biblia o finansach" tam też jest część o uczeniu dzieci to możemy to wybrać
    I drugiego znajomego, który prowadzi bloga jakoszczedzacpieniadze.pl tu może być trudniej bo on bardziej zajęty. ostatnio zrobił kurs o wychodzeniu z długów
  • a teb kosmolog to nie jest ojciec 9rga z krakowa, który dostał dom?
  • Z programem o p Kubusach mi się kojarzy
  • Właśnie - to chyba Kubusowie
  • *Kubisowie
  • kurcze, w ramach rehabilitacji za wtopę chyba pogadam ze znajomą, która prowadzi dla dzieci zajęcia o pieniądzach w ramach ed. Może zechciałaby zrobić to dla dorosłych (jak uczyć dzieci gospodarności), bo chyba by lepiej zrobiła.

    składam samokrytykę niniejszym. myślałam, że będzie z sensem.
  • Ej no fajnie było :) Potrzeba by czasu i sporo dyskusji żeby pan prelegent zorientował się jakie informacje mogłyby pomóc, w sumie to rodzice wychowali go na przedsiębiorcę, a nie on swoje dzieci.
  • ja o tym jak uczyć dzieci gospodarności b. chętnie posłucham, bo zgadzam się, że nie należy dawać pieniędzy za nic a le z drugiej strony płacić za rzeczy robione w domu też mi się nie uśmiecha i nie wiem jak to pogodzić.
  • @Aneczka08 porozmawiam z tą kobietką. może by przyszła. w sobotę będę ją widziała.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.