Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warszawa AMR wtorek 16.06, 10.30 Jak nie miec biednych dzieci!!!

13

Komentarz

  • edytowano czerwiec 2015
    @Malgorzata zaintrygowałaś mnie ta koleżanką ze studiów. Napisz priva, bom ciekawa.
  • Pytalas o wspolprace Mslgorzata?? Nic nie slyszalam...
  • @Malgorzata
    czy powiększyłaś majątek pana F. kupując od niego książkę? :)
  • no coś Ty, pożyczyła ode mnie, a mój mąż za darmo dostał
  • @Skatarzyna, zapytałam o wypas kozy, możesz wypasać
  • No miło było zobaczyć miłe panie :) Pan prelegent nie wywrócił mojego świata do góry nogami, no ale w tym kraju po prostu nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem ;) Za to miło odpoczęłam potem pod rezonansem w Wilanowie, i w szpitalu zjedliśmy wreszcie jakiś smaczny obiad.
  • @Joanna36 no to wg Pana prelegenta powinnaś zmienić wykształcenie. W Twoim wieku to jest możliwe, niemniej jednak w cytowanym przez pana przykładzie 60 latki co to by chciała być pielęgniarką - to cienko to widzę:-)
  • To z serialu "Kiepscy" cytat. Ten obibok Ferdek tak mówi.
  • W sumie to nie wiem czego można było oczekiwać po takim wykładzie, o dzieciach praktycznie nic nie było.
  • A było coś o chrześcijaństwie?
  • Było coś. Tyle że dla osoby zaangażowanej religijnie nic co by pomogło wzrastać duchowo. Ogólnie - kto bogaty ten uszczęśliwił innych i mu zapłacili za to - więc ma, a jak ma, to może spożytkować na cele szlachetne też.
  • Mirka?
    Czy Grażyna S.?
    Obie doskonale pamietam.
  • edytowano czerwiec 2015
    Moja mama :-bd
  • Yyy???
    Że niby co????? @-)
  • No co.. Myślałam, że będą tłumy to się przejdzie z Weroniką na spacer ale mało było ludzi to wpadła na chwilkę ..
  • edytowano czerwiec 2015
    O ja Cię!
    I to naprawdę mama @Joanna36?
  • edytowano czerwiec 2015
    Grażyny to ja nie widziałam 15! lat.
    Żałuję, że nie dotarłam.

    Córkę też chyba miałam okazję poznać :)
    Świat jest mały.
  • edytowano czerwiec 2015
    Toż mama nie migruje, zawsze można do niej zajrzeć :)
  • Zes sie J36 nie przyznala!!!
  • Ja mam wrażenie, że pan prelegent chciał być prowokujący, szokujący i zachęcający do zmiany optyki. Jedynie, nie docenił przeciwnika. W gronie odbiorców hasło, że podstawą dobrego byznesu (sorry, że sobie z akcentu żartuję, ale strasznie mnie ten "byznes" bawił) jest lojalność, uczciwość i trzymanie się dekalogu nikogo nie zaszokowało. Podobnie, żeby dzieciom nie dawać za darmo kasy i nie spełniać wszystkich zachcianek, w szczególności dlatego, że koledzy mają - czy kogoś z nas to zaskoczyło? Jedyne, co wzbudziło bulwersację, to że bieda lub bogactwo są na własne życzenie. BTW, uważam, że ta bulwersacja całkiem nieuzasadniona by była, gdyby nie brać pod uwagę polskich realiów, bo w naszych warunkach biedni bywają także ci, co się bardzo starają zarobić, ale wykańczają ich debilne przepisy i inne utrudnienia oraz nieuczciwi wspólnicy i kontrahenci.
  • Nieuczciwość sądów, o której pan prelegent mówił też nie pomaga.
  • T. Edison powiedzial to o inspiration i perspiration, o geniuszu.
  • A na koniec jak wyszłam, po tym jak pokazał książkę o ED było coś jeszcze ciekawego?
  • @Joanna36 juz wiem w takim razie obok kogo siedzialam przy scianie:) Ja tam uciszalam mojego niespelna 2 latka ze smokiem w buzi....
  • @Natasza tego 2latka który na końcu skapitulował i padł ? :) :)
  • Ale zescie sobie autoryteta-prelegenta wynalazly 8-}
  • Dla samej jednej tarty cukiniowej warto było :-)
  • @Ania_B tak dokladnie:)
  • Mama powiedziała, że wszystkie dziewczyny zrobiły na niej bardzo pozytywne wrażenie, powiedziała o Was święte :-)
  • @Ania_B a ty to ktoras? :\">
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.