Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nieudane imię dla dziecka?

1568101129

Komentarz

  • edytowano czerwiec 2015
    Dobrze, że nikt nie napisał, że najpiękniejsze imię to Jaglanka :)
  • kolejny pieprzony troll...
  • A stawiałam odwrotnie, bym kasiory przegrała, że hoho. Dziś widać w kalendarzu księżycowym nie jest dzień hazardu.
  • @Quintana piękne imię :)

    kurczę, ja tu coś w końcu zgadłam, zaistniałam, a kaja2 robi coming-out, że się tak wyrażę...
  • Furia Gburia - moja dzisiejsza propozycja na zmianę imienia dla córki. Więcej miodu jej nie dam bo ADHD dostała.
  • moją najmłodszą nazywam dziś GargaMelą "Wyjec" Jan...wską
  • Szefowa się zmywa,to ja też,bo baterie W telefonie ciągle muszę doladowywac a siedzę na kempingu,więc nie jest łatwo..
  • Gdzie szukać sprawozdanie do przeczytania? :D
  • Też tak sądzę.

    Gorzej z przyjmowaniem własnego. Jak popularne, to za popularne. Jak oryginalne, to za oryginalne ;))
  • ale jako zdrobnienie od Kajetana czy jako osobne imię? Bo jeśli Kajetan - to wydaje mi się, że nie jest złe, chociaż ja wolę te bardziej tradycyjne imiona :)
  • @Maura, niech nie zmienia imiona tylko się przeprowadzi do Francji. Imię Gaëtan [ga-e-tą] brzmi szlachetnie i pięknie. Nie ma zdrobnienia. :)
  • uwielbiam KAJETANA , Kajtka , Kajtusia :x
  • no pewnie, bo jak go nie kochać, urwisa jednego ;)
  • a Florian? ktoś dal dziecku takie imię?mam problem ze zdrobnieniem...Floruś?Florek?
  • Florek.
    Znam takiego 11 letniego, fajny urwis.
  • edytowano czerwiec 2015
    Mnie się nieodparcie kojarzy z piosenką

  • pacz pani, a z Brajana z Łodzi nikt "nie drze łacha"

    i myślę, że w przypadku pani przewijającej w autobusie komentatorzy wyżywaliby się niezależnie od imienia
  • wybierając imię staramy się żeby miało 3 formy:
    dla dziecka-dla nastolatka-dla dorosłego

    imię Zofia spełnia kryterium:
    Zosia-Zośka-Zofia
    tak samo zuzanna:
    Zuzia-Zuza-Zuzanna

    imię Kajetan też ma trzy formy:
    Kajtuś-Kajtek-Kajetan

    Mój nastoletni brat Kajetan używa pełnej formy imienia.
    Dla mnie najgorzej jak imię dla dorosłego jest nieco infantylne: jak Maja
  • Animatorzy z hotelowego mini klubu bracia nazywali sie Wulkan i Tajfun ( oczywiście nie tak polsko pisane) . Nie miałam odwagi - zaplula bym brodzik dzieciom ze śmiechu- zeby zapytać czy maja siostrę :))
  • Gdyby była Indianką, mogłaby się na przykład nazywać Rzucająca Talerzami :)
  • My na naszą Zu mówimy tak różnie, że myslę, że na każdy etap w życiu odpowiednie zdrobnienie będzie :)

    Kajtek...oględnie powiem że nie jestem fanką ;)
    Kiedyś na podwórku co drugi psiak to był kajtek
    (w większości ratlerki :P nie wiedzieć czemu), no i generalnie znam jednego K. rozrabiakę, i chyba to też zarzutowało na mój odbior tego imienia.

    A jak nam sie urodziła Zuzia to zaczepiła mnie sasiadka zmartwiona, czy ona ma teraz psu zmienić imię, bo jej suczka to Zuzia właśnie :o3
  • Zawsze podobało mi się imię Agnieszka. Najpierw jako dziecko poznałam dziewczynę o tym imieniu - bardzo delikatną, a imię do niej pasowało idealnie. I to jest takie imię uniwersalne wiekowo. Podobnie jak Paweł.
  • @mamababcia, mój mąż bardzo chciał Agnieszkę (po fr: Agnès [ańes]) Piękne imię, ale odkąd poznałam 3 Agnieszki, które miały różne problemy, zrezygnowałam.
  • Julia też mi sie podobała póki nasza ciotka suczke tak nazwała. =((
  • @Maura
    ja bym się wstydziła "drzeć łacha" z kogokolwiek z powodu imienia
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Brajan_Chlebowski
  • Ja akurat znam Agnieszki pozytywne, bez jakiś tragicznych historii.
    Julii bardzo nie lubię. Miałam ciocię, do której jakoś nikt nie pałał sympatią i nie mogę polubić tego imienia.
  • Mój syn ma na imię Kajetan, nam się podoba, patron zacny.
    A jak kto chce na psa wołać Kajtek, niech se woła.
    To że ludzie mają psy i koty na które wołają Tośka też mi nie przeszkodziło dać córce na imię Antonina.
  • To ciekawe że jeżeli imię nam się negatywnie kojarzy, to jakoś nie przepadamy za nim. Bardzo lubiałam Filomenę póki jednej nie spotkałam. ;)
  • Coś w tym jest, ale różnie ludzie to przyjmują. Moja mama całe życie mówiła mi, jak bardzo nie lubi mojego imienia. Ja nazwałam córkę imieniem teściowej. Też nie lubiłam samego imienia, ale polubiłam je, ponieważ kocham córkę. Wierzę, że mama mnie kochała, ale do imienia i tak się nie przekonała. Do imienia mojej córki też. Ot, po prostu mówiła, że nie lubi imienia.
  • Kiedy byłam dzieckiem wiele psów na imię miało Kuba. Nigdy bym tak nie nazwala dziecka.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.