Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rocznica Bitwy pod Wiedniem. Jan III Sobieski ochronił Europę przed islmizacją.

«13

Komentarz

  • A teraz nasz zdradziecki rząd podległy Angeli sam zaprasza dziesiątki islamistów, żeby zniszczyli naszą cywilizację.
  • Dziesiątki tysięcy oczywiście. Wg prawa każdy uchodzca ma prawo sprowadzić rodzinę to z 12 tys (póki co) mamy 70 tyś osób po 20 latach jako że są to rodziny bardzo wielodzietne mamy już milion muzułmanów. Współczuje moim dzieciom.
  • Potrzeba nam takiego Jana.
    Piotr
  • Na razie potrzeba nam takiego Orbana, który będzie bronił naszej racji stanu.
  • Warte zobaczenia przemówienie Mariana Kowalskiego na manifestacji Polacy Przeciw Imigrantom. Mocne.
  • Rząd jak rząd. Co gorsza polski Epidiaskop też staje po stronie niszczycieli chrześcijaństwa, czyli zdradza wiarę w Trójjedynego Boga.
  • przykład przyszedł z góry ;)
  • In Spe ryba psuje się od głowy
  • nie ma w was miłosierdzia, tradziuchy wy!

    ;)
  • nie jestem tradisem ale fali islamu mówię NIE. Nie rozumiem stanowiska Kosciola w tej kwestii.
  • a wracając do wiktorii wiedeńskiej warto poczytać jak bardzo ÓWCZESNY papież Innocenty XI radował się i doceniał ten cud

    jako ciekawostkę wkleję coś co mnie poruszyło
    "Na podziękowanie Bogu za to zwycięstwo śpie­wano w Rzymie przez długie lata na procesji w każdą rocznicę odsieczy wiedeńskiej hymn, ułożony na wzór Te Deum: Te Ioannem laudamus – Ciebie Jana chwa­limy – Ciebie mężnym wyznawamy. – Tobie, walecz­nemu rycerzowi – Cały Kościół cześć oddawa. – To­bie wszyscy wierni Chrystusowi – Tobie Wenecjanie i Italskie mocarstwa – Tobie Papież i Cesarz – Nie­ustającym głosem śpiewają: – "Dzielny, dzielny, dziel­ny – Król Polski! – Pełne są niebiosa i ziemia – Wielkości męstwa twojego".


    rozumiem, że DZIŚ należałby się Sobieskiemu ... ochrzan(?) :|
  • @apolonia
    Muzułmanie mówią, że nie bronią zniszczą Europę lecz płodnością swoich kobiet. Czyli jak nie zdobędą to zasiedlą.
    Moja znajoma mieszkająca w Oslo ma córkę która chodzi do szkoły razem z muzułmankami. Zawsze były ciche i spokojne ale jak zaczął się ten ruch migracyjny to poczuły się bardzo pewnie- delikatnie mówiąc żeby nie pisać że im palma już odbiła. Ostatnio do córki znajomej wyskoczyły- zaczęły ją szarpać ze jej jeszcze ten "Katolicki ryj" obiją..... oby tak dalej to i u nas będą takie sytuacje
  • Tak, dżihad ma 3 fazy. Dopóki są mniejszością są grzeczni i cisi, jak poczują się pewnie atakują.
    Jedyny sposób na ograniczenie tej fali to stosowanie przez muzułmanki antykoncepcji, ale to pewnie niezgodne z ich ideologią.
  • Nie posłałabym dziecka do szkoły, gdzie są muzułmanie.
  • Szczurzysko, ogladalam filmik ze Szwecji gdzie pytano ilu jest w szkole Szwedów. Okazało się , że dwóch...Reszta muzułmanie.Możemy za kilkanascie lat nie mieć wyjścia. Koran nawołuje do walki z niewiernymi, gwałty na niewiernych są czymś miłym allachowi...
  • ja z ogromną przykrością wspominam bliższy kontakt z muzułmanami 5 lat temu
    a były to...dzieci czeczeńskie...
    otóż, byłam tam gdzie one spędzały wakacje, autobus dzieci z Czeczeni ( na co dzień mieszkających w jakimś polskim mieście w ośrodku dla uchodźców)
    w wieku od 6 do kilkunastu lat oraz kilka mam z maluchami

    szokujące i przykre odkrycie: oni nas nienawidzą!!!

    byłam skazana na ich towarzystwo nieustannie przez 2 tygodnie bo korzystaliśmy z tych samych pomieszczeń i przestrzeni wokół budynku
    małe dziewczynki zaczepiały mnie z miną w stylu " i tak mi nic nie zrobisz" i mówiły "czemu nie wierzysz w naszego boga?", "tylko Allach jest bogiem"
    chłopcy byli wręcz agresywni w stosunku do mojego syna
    w kuchni codziennie awantury, że przemyca się im w jedzeniu wieprzowinę ( a pani z zaopatrzenia żaliła się, że naprawdę przestrzegają wytycznych)
    na koniec przyjechała ich komisja i jeszcze raz trzeba było słuchać pretensji
    w ostatnia noc dostali jakiegoś amoku
    szaleństwa, wrzaski, polskie opiekunki pochowały się chyba ze strachu
    na drugi dzień obraz zniszczeń:pourywane klamki, mydelniczki, ściany do malowania
    KRZYŻE Z POKOJÓW WYRZUCONE PRZEZ OKNO

    i za co to wszystko?
    za to, że znaleźli u nas schronienie, utrzymanie, czysty i suchy kąt... :|


    rzecz działa się w ośrodku Caritas w Sulistrowiczkach w 2010roku
  • @In Spe wklej to na facebook. jesli dasz przyzwolenie to wkleje na swojego (oczywiscie bez nickow)
  • Na FB moja znajoma (- obecnie mieszkająca w Anglii - mąż Anglik - 2 dzieci) wypowiadała się o wartościach nauki kościoła, że Polska powinna ich przyjmować. Jak mnie to w...ja że nauka kościoła jest traktowana jak narzędzie do załatwiania spraw..... po pierwsze jak chce się mieszać w naszym kraju to trzeba w nim byc a nie na odległość udzielać dobrych rad co powinni Polacy zrobić, a po drugie nauka kościoła - jak się nią tak zasłania mówi też o czystości przedmałżeńskiej - a ona wychodziła za mąż z metrowym welonie i z rocznym dzieckiem.......
  • edytowano wrzesień 2015
    Ależ bardzo proszę :) ( ja nie mam fejsa)
    Mam nadzieję, że brzmi to wiarygodnie bo mogę się pod tym podpisać imieniem i nazwiskiem oraz podać inne okoliczności tej sytuacji.
    Chociaż na razie życie (moje własne i dzieci) jeszcze mi miłe... :|
  • edytowano wrzesień 2015
    nauka Kościoła? powiedziałabym - "manipulacja"

    problem wędrówki ludów jest stary jak świat
    oto ponadczasowe i jednoznaczne nauczanie Doktora Anielskiego dotyczące tematu

    http://www.pch24.pl/co-sw--tomasz-z-akwinu-nauczal-o-polityce-wobec-imigrantow-,38176,i.html#ixzz3lnaapvSL
  • edytowano wrzesień 2015
    Kościołowi chodzi o to aby tych uchodźców nie spotkał los męczenników ( niedawno były egzekucje chrześcijan) i Asi Bibi. Przybywają tu jako cywile a nie uzbrojone wojsko, więc głupio tak do nich strzelać czy coś. My chrześcijanie w przeciwieństwie do muzułmanów mamy być miłosierni, skłonni do dzielenia się z potrzebującymi. Tylko....niestety wielu z nich to wcale nie rodziny z dzieciaczkami uciekające przed opresyjnym państwem islamskim, tylko konie trojańskie. Jedni chcą socjalu w wysokości co najmniej średniej krajowej,nie stosując się do naszego prawa, drudzy przybywają by nam tu zrobić dżihad.
  • @In Spe. wkleilam :)
  • a jak mogłabym tam zalukać?
  • chcesz mojego fb?;)
  • ale ja nie mam to jak się "połączymy"?
  • hm...powiem szczerze ze nie wiem.
    ja po prostu wkleilam caly Twoj tekst jako od znajomej (bez podawania ze to z forum wielodzietni)
  • wiesz, ja tylko tak zapytałam nie pomyślawszy
    niech zostanie tak jak jest :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.