Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rocznica Bitwy pod Wiedniem. Jan III Sobieski ochronił Europę przed islmizacją.

13»

Komentarz

  • edytowano wrzesień 2015
    Czytałam na fb, Niemcy się pogrążają
  • I Najgorzej, że nas chcą pociągnąć za sobą...
  • Waśnie rozmawiałam z koleżanką, też w sumie nie podoba jej się że tylu muzułmanów przyjeżdża do Europy, ale " no, trudno, taką mamy Ewangelię i musimy ich przyjmować i im pomagać"........
  • Wczoraj myślałam że głową zacznę walić w mur po dyskusji z moją miłosierną mamą.
    Nie mam siły nawet przytaczać jej argumentów.
    Ale za to organizuje nowenne pompejańską zbiorczą w intencji ojczyzny .
    I co mnie bardzo cieszy dwóch chłopaków synów moich kuzynek nie dość że sami się zdeklarowali to jeszcze szukają innych kandydatów.
  • Mnie najbardziej bawi, że u nas jest radny-Syryjczyk. Od kilkunastu lat biznesmen w Polsce, zatrudniający kilku swoich. I on oficjalnie jest na nie, gdyż nie wierzy w szanse weryfikacji.
  • A propos mapy na poprzedniej stronie. Na wakacjach spotkałam rodzinę z Grupy w Borach Tucholskich. Opowiadali, że u nich zwolniono z pracy w rzeźni 40 Polaków i zatrudniono na ich miejsce Ukraińców - którym zresztą także więcej płacono (dopłaca "państwo"). Jeśli to prawda, to jakiś sen koszmarny...
  • @Elunia- dawno temu augustianie chodzili przez Ślężę to i oni mogą kurde :|

    A tak na serio to bardzo się martwię.Znam osobiście tych ludzi z Sulistrowiczek, żal mi ich bo mogą mieć przez tych uchodźców dużo krwi napsutej.Proporcja nieciekawa 140 mieszkańców i 100 uchodźców.Ksiądz proboszcz powinien zadziałać, a nie się jeszcze deklarować.Nigdy nie wzbudzał mojego zaufania.Szkoda, że nie bierze pod uwagę dobra swojej trzódki.Za jakiś czas będzie miał na tym "swoim" sanktuarium półksiężyc zamiast krzyża...
  • Jeszcze tak sobie pomyślałam, że bardzo nie podoba mi się to żonglowanie słowami "gorszy-lepszy".To takie wpędzające w poczucie winy.Tym bardziej duchowni powinni bardziej ważyć słowa.Myślę, że określenia "swój " i "obcy" są bardzo adekwatne i nie obrażają żadnego z ludzi."Swój"- pod względem mentalnym, kulturowym, wyznaniowym.No i "obcy" na odwrót.Tymczasem zabrania się nam już całkiem czynić rozróżnienia.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.