Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wyszukiwanie tanich połączeń lotniczych, zna się ktoś?

13

Komentarz

  • Słuchajcie - robię symulację w wizz na jedną osobę i mi wychodzi cena tam i z powrotem 660 zeta. Robię tę samą symulację na 2 osoby i cena jest 1660 zł.
    Czyli wynika że najlepiej te bilety osobno zamawiać...
  • edytowano październik 2015
    Ale teraz widzę, że TO SAMO, ten sam termin, co ze zniżką ponad 4 tysiące kosztowałąo dla nas wszystkich, to kupione w ten sposób: 1 dosrosły + 3 dzieci - 1665 zł (ze zniąŻką gfrupową) oraz 1dorosły + niemowlę 658 zł (tutaj bez tej zniżki), co razem daje ok. 2400 zł. Różnica ogromna. W momencie gdy do pierwszego dorosłego z trójką dzieci dodałam niemowlę≤ to podwyższyło bardzo, a u drugiego nie ruszyło ceny...
  • edytowano październik 2015
    Dobre - ta wyszukiwarka wczoraj na pewien termin pokazywała 119, dzisiaj zaś podskoczyło, do prawie 400, za to tydzień wcześńiej już staniało - ja myślę≤ że oni mają też takie wewnętrzne cookies - i zapamiętują, że się ktoś danym terminem interesuje, a na pozostałe robi się wtedy taniej, jedynie na ten konkretny drożej.
  • @Maciejka jak jest na Tajlandii z Msza św?
  • edytowano listopad 2015
    No
  • @Maciejka powiedz mi Dobra Kobieto :-) jak wyszukuję loty to muszę podać daty (czasem jest +/- 3dni). Czy są wyszukiwarki, w których mogę podać szerszy zakres datowy wylotu lub przylotu by mi znalazło najtańszy mix? Ryanair pod tym względem ma genialne słupki, bo widać ceny lotów w całym miesiącu. No ale mnie interesuje ta "nieszczęsna" ;) Tajlandia.
  • edytowano listopad 2015
    Na
  • edytowano listopad 2015
    Ale
  • edytowano październik 2015
    Powiem tak, analizując za i przeciw, wchodzi nam w grę wrzesień/październik/no może pierwszy tydzień listopada. Wtedy jeszcze mogę zabrać ekipę ze szkoły na 2 tyg. To kawał czasu jednak. Z Twojego doświadczenia, ile czasu przed wylotem należy się rozglądać za biletami tudzież mogą pojawiać się promocje? Czy pora deszczowa w tym samym czasie występuje na północy i południu T.?
  • edytowano listopad 2015
    .
  • A szczepienia? :D
  • edytowano listopad 2015
    .
  • edytowano listopad 2015
    .
  • Zarezerwowałam w piątek i niestety dzisiaj nie dotarłam do banku, zrobię to dopiero w poniedziałek. Taki napis mam na moim koncie w wizz: Twoja rezerwacja została wstrzymana.
    Czy to oznacza, że mi jej nie skasowali i czekają na dzień roboczy? Jak rozumiem sobota w Polsce to nie jest oficjalnie dzień rob.
    Tak bym chciała, aby ta rezerwacja mi nie przepadła...
  • Cytuję ze strony wizzz:
    "Niemowlętom nie przysługuje przewóz bagażu z wyjątkiem jednego wózka spacerowego, składanego wózka dziecięcego lub fotelika samochodowego dla niemowląt (przewożonych bezpłatnie). Jedna z tych rzeczy zostanie też przewieziona bezpłatnie w przypadku dzieci (w wieku 2 - 14 lat). "
    Czyli jak rozumiem mogę zabrać wózek spacerowkę składany na płasko - to nie jest z tych najlżejszych parasolek.
  • @manna
    co ja bym bez Ciebie zrobiła? dzięki!
  • To jeszcze mi powiedz, czy oni mają last minute. Bo obecnie kupię bilety w jedną tylko stronę. Może da radę na Malcie jakoś się zabrać z powrotem, jak nie wizzem to normalnymi. Bo ceny powrotnych nie są satysfakcjonujące, inna rzecz, że nie wiem, ile tam będziemy.
  • Obecnie też jest już drogo, przesadnie - w cenie normalnych rejsowych. To może stamtąd się maltańskimi wydostanę albo lufthansą, alitalia też tam lata. Na razie to nawet nie mamy środków, aby te powrotne nabyć.
  • Mam jeszcze pytanie do podróżujących po UE - jak rozumiem polskie ubezpieczenie w NFZcie jest wiążące i nie trzeba wykupywać innego?
  • edytowano październik 2015
    My wykupujemy dosłownie za niewielkie pieniadze dodatkowe ubezpieczenie turystyczne. Ogromnie ważne wg mnie przy nieprzewidywalnosci zdrowia dzieci. Poczawszy od pokrycia kosztów przebukowania lotu w sytuacji losowej, po transport medyczny do kraju, pokrycie kosztów szerszego miejsca w samolocie w przypadku gipsu, a skończywszy na transporcie zwlok, który normalnie jest mega kosztowny. Za 7osob wyszlo niecale 100zl.
  • @Savia
    a gdzie takie tanie ubezpieczenia można dostać?
  • A jak się konkretnie zdobywa tę kartę z NFZ? Czy można korespondencyjnie zamówić?
  • EKUZ muszę załatwić. Ech. W zw z wyjazdem służbowy. Pierw muszę RMUę pobrać z miejsca pracy, a potem do NFZu pomykać po tę kartę.
  • EKUZ Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego
  • Magda, ja kupowałam w mBanku, maja w ofercie.

    Kartę ubezp maz jezdzil gdzies do Warszawy. Musial miec wszystkie dowody osobiste. Co jeszcze - nie wiem. Na spotkaniach jest dzis, wiec teraz nie zapytam.
  • @MagdaCh,, warto wykupić ubezpieczenie dodatkowe obejmujące ewentualny transport medyczny. Banalne złamanie nie nadające się do wsadzenia w wizz i jesteście uziemieni.
  • @MagdaCh ostatnio mąż załatwił karty ubezpieczenia przez internet i przysłali nawet szybko do domu, polecam, nie trzeba już chodzić...
  • A czy ten EKUZ coś kosztuje? Ma jakąś datę ważności?

    @Savia ubezpieczenie w mbanku było na konkretny wyjazd, czy jest np. na rok czy inny okres czasu?
  • EKUZ jest bezpłatny, na pół roku.

    Ubezpieczenie turystyczne jest od daty do daty.
  • edytowano październik 2015
    ALe ten EKUZ to się najpierw zamawia telefonicznie?
    EDIT
    już wiem:
    http://www.nfz.gov.pl/dla-pacjenta/zalatw-sprawe-krok-po-kroku/jak-wyrobic-karte-ekuz/
    Przysyłają!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.