Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Obrazkowe dowcipy

17273757778117

Komentarz

  • edytowano październik 2020
    W wielu miejscach warunki dla rodzących nadal tragiczne, może to zauważysz jak poczytasz wątki np dolegliwości ciążowe, niejedna Forumka z systemem się ścierała i stawała się przedmiotem. Nie znam tych wszystkich wymienionych przez Ciebie facetów o rosyjskich nazwiskach i z zasady nie wierzę w teorie spiskowe, a raczej widzę głupotę, zawiść, poczucie wyższości jako chyba się mówi spiritus movens różnych działań... I wybór łatwiejszego. 
    Podziękowali 1Nika76
  • Wierzę że nikt nie ma aż tak przemożnego wpływu na losy świata, a los świata jest wypadkową 7 grzechów głównych i Dobra. 
  • Nie mam wyrobionego zdania o Grzegorzu Braunie, ale trafnie powiedział że nie ma czegoś takiego jak spiskowa teoria dziejów, istnieje tylko spiskowa praktyka dziejów. 
    Oczywiście wiele teorii się wymyśla na potrzeby dezinformacji. 
  • edytowano październik 2020
    Izka powiedział(a):
    Wierzę że nikt nie ma aż tak przemożnego wpływu na losy świata, a los świata jest wypadkową 7 grzechów głównych i Dobra. 
    los  świata zależy od ścierajacych się interesów potęg oceanicznych i lądowych, z lądowymi nam nie po drodze.
  • Mnie się to nasmiewanie z madek też średnio podoba (zgadzam się że wpisuje się w antynatalistyczne trendy), jednak wątek traktuje na zasadzie odreagowania. Taka enklawa na forum, by dać żyć (rzyć).
    Podziękowali 1Izka
  • edytowano październik 2020
    @Izka jest jeszcze wolna wola, która czasem mam wrażenie że sięga dalej niż 7 grzechów, a nawet pomijając to to te 7 grzechów w zupełności wystarcza służbom specjalnym i politykom...ale czasem nieświadomie lub świadomie lecz niechcący zrobią cis dobrego, jak wczoraj, wyrok zasłona dymna ale dobro z niego wyniknie :) i tu widzę palec Boży :) 
    Podziękowali 1Izka
  • wiesia powiedział(a):
     Taka enklawa na forum, by dać żyć (rzyć).
    Z tą rzycią, to uważaj, bo na Śląsku albo przez Ślązaków możesz zostać opacznie zrozumiana.  B)
    Podziękowali 1Aneta
  • Dajcie żyć. Obrazkowe dowcipy, a nie spisek, służby specjalne, nanochipy i depopulacja,  pliz. 
  • Dajcie jakis obrazek!!!!!!
  • A niedługo i 1000
  • A Pan Buk i Pani Bukowa załamani wyrokiem TK i chyba ich odlubię, tak dla zasady  :/
    Podziękowali 1Aneczka08
  •  :D :D :D to jest hicior! 
  • wiesia powiedział(a):
    A ile kobiet uratuje!  A one tego nie wiedzą i nie docenią. 
    Podziękowali 3Bonafides nowa joanna_1991
  • a ile dzieci się NIE urodzi ? Smutne
  • Wy tak serio? :)

    Wesela to była dla nas największa katorga, tańce, bodźce dzwiękowe, świetlne, nienaturalne ilości ludzi do porozmawiania w jeden wieczór.
    Gdybyśmy brali ślub w obecnych czasach to jak wybawienie... :) Poradziliśmy sobie przyjęciem weselnym do 22, ale bez tego też byłoby OK :)

    Śluby jeszcze mogą być... Jeszcze...
  • Ja tam uwielbiam Wesela. Mimo dość drogich biletów.
    Podziękowali 5Daan malagala Malia Isako Sylaba
  • edytowano październik 2020
    wiesia powiedział(a):
    Wy tak serio? :)

    Wesela to była dla nas największa katorga, tańce, bodźce dzwiękowe, świetlne, nienaturalne ilości ludzi do porozmawiania w jeden wieczór.
    Gdybyśmy brali ślub w obecnych czasach to jak wybawienie... :) Poradziliśmy sobie przyjęciem weselnym do 22, ale bez tego też byłoby OK :)

    Śluby jeszcze mogą być... Jeszcze...
    U  mnie było  do ok 12 godz w południe  i gości Uuu dużo bo U. W. Ja ślubny i jego mama jakąś Pani co akurat  przyszła do kosiola i Pan który nas podwiozl  ...slub  był o 7 rano 
  • Wesela są dla ludzi 
  • zbyszek powiedział(a):
    a ile dzieci się NIE urodzi ? Smutne
    Nie wiedziałam, że do urodzenia dziecka potrzebne są wesela.
    Podziękowali 4nowa joanna_1991 Polly Isako
  • @wiesia oj ja też mam wstręt do wesel. Pamiętam jak mnie jakaś kobieta zaczepia że mam ja mężowi przedstawić, a ja ją pierwszy raz na oczy widzę a to jakieś ciotki po-ciotki mojej mamy spod Warszawy, które nawet nie przyjeżdżały....na szczęście było głośno ciągle muzyka a mój mąż niedosłuch więc jej mówię że w tym momencie to się z celem mija bo on głuchy, żeby podeszła jak muzyka przestanie grać, ale już nie podeszła :joy: tak szczerze to wesele to koszmar, dla mnie mógłby być ślub (bez białej sukni) bez życzeń, tylko my i świadkowie, no i oprawa muzyczna :) ale ja to dziwak jestem :joy: 
  • Mam tak samo. Nie lubię takich zgromadzeń, halasu, głupiej muzyki, tańców. 
    Podziękowali 2wiesia Gosia5
  • Ale zrobienie wesela nie jest obowiązkowe. 
    Podziękowali 2E.milia joanna_1991
  • Mieliśmy przyjęcie dla najbliższej rodziny i przyjaciół do godz. 22. Mniej niż 30 osób w sumie. Zależało mi, by w tym dniu skupić się na ślubie i duchowym przeżywaniu. Przyszły mąż odetchnął z ulgą, gdy ta propozycja wyszła ode mnie.
  • Polly powiedział(a): Zależało mi, by w tym dniu skupić się na ślubie i duchowym przeżywaniu. 
    A z weselem nie można przeżywać duchowo? 
  • Izka powiedział(a):
    Ale zrobienie wesela nie jest obowiązkowe. 
    To było a propos narzekania pary młodej na udział we własnym weselu a nie a propos zabronienia wesel 
  • Brakuje: daleko jeszcze? a mozemy isc na lody? ;)
    Podziękowali 2Barbasia maliwiju
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.