Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

lady comp ,ktoś korzystał?

245

Komentarz

  • Moze bateria sie wyczerpała ?
  • Myslalam, ze w ramach zareklamowania lady comp @Malgorzata weszla w watek, zeby napisac, ze uzywala :D
    Podziękowali 1Katia
  • Ja to mam takie poczucie, że osoby otwarte na kolejne ciąże bez ograniczeń, mają takie poczucie wyższości na forum nad tymi, co nie chcą/ nie mogą. Może to tylko moja wewnętrzna złość na fakt,  że nie mogę mieć tego luzu. Nie każdy mąż to religijny ideał, który z radością przyjmuje fakt abstynencji na x miesięcy, bo w ciążę zajść nie można. I nasze wrażliwsze babskie sumienia szukają sposobu, czy to dziwne?
    Podziękowali 1babka4
  • @Gozdkowa, ja tak tego nie postrzegam. bo, tak naprawdę, to w każdej dziedzinie można komuś powiedzieć, że się wywyższa, bo ma studia, a inny nie ma, bo ma duży dom, a inny kawalerkę albo i nie, bo czyta a inni nie czytają. Poza tym każdy ma jakąś swoją drogę, nie od razu np. był otwarty na dzieci etc. Spokojnie. Ile ludzi, tyle różnych historii.
    Podziękowali 2Katia Gosia5
  • Chyba wiem, o co Gozdkowej chodzi, ale pewnie lepiej by pasowało, że niektóre osoby, uogólnianie zwykle zgrzyta.
    Podziękowali 2Hope Monika73
  • O kolejnej ciazy w sytuacji zagrozen zdrowotnych i psychicznych powinna decydowac kobieta.
    Nie rozumiem po co mieszac w to mezczyzne.
    Nie wiem czy mezczyzn interesuja kobiece blizny na macicy czy gdzies tam indziej.chyba nie za bardzo.
  • dni plodne sa przereklamowane
    wiele kobiet ma bole owulacyjne

    osobiscie jestem zwolenniczka wspolzycia przy odpowiedniej atmosferze i nastroju
    a nie z powinnosci
    No ale mi jest blizej do 40tki wiec moge sobie pozwolic na fanaberie "odpowiedniego nastroju"
     :D 
  • Białe małżeństwo jedynym gwarantem skuteczności ;)
    Podziękowali 2babka4 Katia
  • A co Wy tak z piątku wieczór? Weekend się zaczyna, Ladycompy w kąt, zaszaleć można :wink: 
  • Mam lady comp i małe niemowlę z LC przy boku. Myslę, że są fajniejsze opcje na wydanie dużej kasy ;) chociaż nie powiem, niemowlę cudowne i aż by się jeszcze chciało.
  • Mnie dziś koleżanka zapytała dlaczego właściwie warto mieć dzieci i czy życie staje się fajniejsze?
    I co byście napisały, bo mi same banały przychodzą do głowy:))

  • już dawno wiadomo, że pszczoły najpożyteczniejsze i smrodu nie ma:)
    Ale jak nie barany i nie pszczoły, to warto, niewarto;)??
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • Barany jakie wielkie kupy robią!
  • No właśnie. Wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach idea rodzenia dzieci słabo się broni, bo życie jednak często wcale nie staje się "fajniejsze". W kulturze hedonizmu jakoś to rodzicielstwo nie ma racji bytu.

    Ludzie nie są głupi, rodzicielstwo sprzedawane w formie sweet-foci ich nie przekonuje, wiedzą przecież, że życie nie wygląda jak w reklamach. A skoro tak  to właściwie po co?
    Podziękowali 3OlaOdPawla Monika73 Katia
  • Yucami powiedział(a):
    Chciałam asięo zacytować, ale coś mi nie wychodzi. 

    Chciałam napisać że jakiś mężczyzn nasze blizny i macice nie muszą interesować, ale własnego męża jak najbardziej powinny
    i stad sie biora zony z trzecim, czwartym.. cc 
     :p 
  • edytowano styczeń 2017
    Monika rzekła: 
    Barany jakie wielkie kupy robią!


    nie w pampera - odpowiedziała  sKatarzyna
  • @Bagata dla mnie w sumie jest fajniejsze, przynajmniej na tym etapie życia. Tylko ciężko mi tu wytłumaczyć żeby nie popadać w patos
  • Asiao, przeginasz troszkę. Robisz z wielokrotnych cesarzowych nieomal ofiary gwałtu małżenskiego, a to obrazliwe i dla nich samych, i dla zdecydowanej wiekszosci chlopow.
  • chyba zartujesz marcelina z ta interpretacja
    Jesli jest sytuacja zdrowotna ze lepiej sie wstrzymac to ja nie widze miejsca na konsultacje malzenskie.Akurat kobieta ma prawo samostanowic o sobie 
  • @Aga85 - mój bezdzietny znajomy, mąż swej żony od lat czterech, po kilku kontaktach z nami i naszymi dziećmi powiedział, że nie zdawał sobie sprawy, że dzieci dają tyle radości i sensu życia. Trochę patos, ale tak przyziemnie patrząc, to rodzicielstwo mało ma w sobie zalet ;)
    Podziękowali 2Aga85 Katia
  • @Hania, musicie być wspaniałą rodziną! Na nas bezdzietni znajomi patrzą z mieszanką lęku, podziwu i współczucia. Patrzą zresztą krótko, bo rychło czmychają gdzie pieprz rośnie :) 
  • @asiao zrozumiałam podobnie jak @Marcelina ;
  • ok czyli mezow blizny bardzo interesuja.niech wam bedzie.nie.znam sie.nie mialam cc 
  • I tez nie o przekonywanie tu chodzi, raczej o przemyślenia i podzielenie się doświadczeniami.
    Choc przyznam, że mam poczucie, że marnuje się potencjał- byliby fajnymi rodzicami
  •  To takie pytanie z serii "czemu ty jestes z tym facetem, podaj piec powodow". A milosci sie nie da ujac w punkty. 
    Podziękowali 2E.milia mayamima
  • Ciekawe, bo mi się wydaje, że w sytuacji, o której pisze Asiao nie da się inaczej, niż ustalić wspólnie z mężem.
    Podziękowali 4Hope jan_u Milamama Kotek
  • Ech,  takie 5 powodów mogę na poczekaniu ;) Maz bardzo użyteczny jest
    Z dziećmi gorzej... :p
  • @asiao jeśli o podstawowych sprawach małżeńskich nie mają wypowiadać się mężczyźni, to naprawdę kiepsko.
    Rozumiem to wyłącznie w sytuacji gdy mąż zaniedbuje odpowiedzialność za rodzinę, co się zdarza, ale nie czyńmy z tego reguły.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.