Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Martynka już na świecie. :)

1181921232450

Komentarz

  • Ząbki tak wcześnie? U nas 8 miesięcy to było wcześnie :D
    Dobrze zrobiłaś. Jak się dziecko zanosi i sinieje to nie warto się nawet zastanawiać. Zaszczyciłyście festyn swą obecnością. Powinno organizatorom starczyć ;)
  • @Ojejuju chętnie bym się wybrała ale od kilku miesięcy jesteśmy w Polsce,wróciliśmy na dobre i osiedlamy się pod Warszawą :)
  • Ale o co mieli pretensje?Oni zbierali fundusze dla Martynki? To chyba wiedza,ze dziecko chore a i każde 11 tygodniowe moze mieć kiepski dzień.Ja bym sie nie przejmowała.To niezle z zębami na 11 tydzien...;-)
  • @Silesia

    wyszło jak wyszło, dzieci są nieprzewidywalne wiec powinni zrozumiec.
    Co do zębów to mozemy sobie podac ręce, mojemu nalmlodszemu zaczely tak samo wychodzic i teraz w wieku 7miesiecy wychodzi mu wlasnie 8 ząb
  • To ok, nie przejmować sie należy w takich sytuacjach;-)
  • No pewnie, tylko nieprzejmowanie się przychodzi gdzieś tak między trzecim a czwartym dzieckiem :P Moje na imprezach lubią robić kupę w majty, dużo czasu mi zajęło żeby mieć na to luzik.
    Zdrowia dla Waszej Martyny, niech broi i duża rośnie+
  • I jak dziś Martynka?
    My nie byliśmy niestety ani u Was ani na marszu życia, choć takie były plany.

    Z organizatorami jakoś doszliście do porozumienia?
    Mam nadzieję, że jak emocje opadły to i organizatorzy spojrzeli na całą sytuację inaczej.


  • @Ojeju moj syn tez mial podejrzenie bo obwod glowy przeskoczyk z 50 centyla na 90 centyl w 4 tyg.....potem sie okazalo ze musial byc zle zmierzony a syn ma po prostu duza glowa...mam nadzieje ze u Was tez sie okaze ze to tylko podejrzenia.
    +
  • Moja starsza córka też miała we wczesnym niemowlęctwie pilne skierowanie na USG przeciemiączkowe z powodu nagłego powiększenia obwodu główki. Okazało się, że dziecku nic nie jest i najprawdopodobniej lekarka pomyliła się mierząc. Mój ulubiony specjalista USG stwierdził u mojej córki "chorobę mierniczych" ;-)
    Tak, czy inaczej, USG przeciemiączkowe natychmiast wyjaśni, czy ten przyrost obwodu główki (niezależnie, czy prawdziwy, czy spowodowany błędem pomiaru) kryje za sobą coś groźnego, czy nie. Na szczęście tak małe dziecko ma duże ciemiączko i z łatwością można u niego podejrzeć, jak rozwija się mózg.
  • Będę się modlić żeby było dobrze.

  • @ojejuju, mojemu najstarszemu glowa rosła na potęgę, lekarze za głowy (sic!) sie łapali, badali, obserwować kazali. Nie byl to raczej błąd pomiaru, naprawdę rosla potężnie. Okazało się, że po prostu ma dużą (dziedziczne). I mądrą zresztą, co wykazuje od kilkunastu lat. Podejrzewam, że u Martynki prawdopodobieństwo wad jest większe, ale na zapas nie ma co się denerwować.
  • @Silesia jesteś wspaniała mamą, a Twoja córeczka to potwierdza całą sobą.
    Wspieram Was obie+++
  • Nie martwcie się na zapas. Zbadaja i się określa. Cudnie maleństwo rośnie i przybiera. +++
  • Ja tu znam przynajmniej z cztery mamy,które usłyszały to samo i po badaniach okazało sie,ze wszystko ok.
    Mam nadzieje,ze w przypadku Martynki tez tak bedzie.
  • Śliczna jest. Naprawdę.
  • I jak urosła! Chyba że to kwestia ujęcia.
  • To gdzie klikamy dalej?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.