Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Martynka już na świecie. :)

1151618202150

Komentarz

  • Uwazam ze kazdy rodzic decyduje o wychowaniu dziecka. Moge tylko napisac, ze ja bardzo zaluje, ze nie mosilam wczesniej dzieci. Najstarszej nie pozwalalam nosic, bo " sie przyzwyczai" a teraz chcialabym cofnac czas. Jest miedzy nami jakas granica i czasem chcialabym byc blizej corki, a nie potrafie.
    Oczywiscie jest to tylko i wylacznie moje przemyslenie.

    Ciesze sie, ze Martynka tak ladnie rosnie. Cudna jest. A rodzice mlodziaki ;) ale tez ladne.
  • edytowano maj 2016
    @Silesia
    przy noszeniu mimowolnie, niejako przy okazji, bujamy dziecko i stymulujemy jego układ przedsionkowy.
    Oczywiście można bez noszenia, ale to dodatkowa zabawa.
    :)
  • Piękna ta Wasza Martynka! A łysa, jak moja Dorotka. Ma teraz prawie 4 lata i jak jej pokazałam zdjęcie, jak miała 2 lata, to z wyrzutem spytała, dlaczego ją tak brzydko obcięłam :D
    @Silesia, Ty też pięknie wyglądasz :) Dla spotkania z Wami i tych widoków chętnie pojawiłabym się na pikniku, ale trochę daleko mamy ;)
  • Fajowskie zdjecia!
  • Jaka ona słodka. I to nie tylko, kiedy śpi.
  • Ale śpi z uśmiechem.
  • Super rośnie!

    A my akurat 4. wracamy z Pl, więc nie damy rady być na pikniku. Szkoda...
  • http://sundayworld.upickem.net/engine/Details.aspx?p=V&c=235571&s=83007778

    Zagłosuje ktoś? :)
    Głos można oddawać kilka razy, odnawia się po minucie
  • Zaglosowane.
  • kliknięte
  • i ja tez:)
  • Zagłosowałam, chociaż nie wiem, po co. Bo że na Martynkę, to jasna sprawa, ale co to za konkurs?
  • Bierzemy udział w konkursie na ładne dziecko/zdjęcie dziecka organizowane przez gazetę. Tak sobie pomyślałam że spróbuje i jeśli bym coś tam wygrała to może uzbiera się na samochód dla męża (a z zasadzie ubezpieczenie bo wyliczyli nam ogromne).
    Jak Martyna będzie po operacji i nadal będzie taka ładna to chce z nią pójść do tutejszej agencji dzieci-modeli ;)
    A co! :bz :bz :bz
  • Zagłosowałam , piękna i piękne zdjęcie:)
  • Super! Zaraz zagłosuję drugi raz.
  • Klikam :-)
  • Zrobione
  • Powodzenia:)
    Głosuje oczywiście
  • Ta gazeta swego czasu bardzo wspierała środowisko aborcyjne i homoseksualne - u mnie w pracy byli agitować dziennikarze z niej przed wyborami.
    Ale zagłosowałam na Martynke.
  • Ja tez:)
  • edytowano maj 2016
    Ode mnie tez juz dwa polecialy. Postaram sie pamietac czesto :)
  • edytowano maj 2016
    @Pax
    Ale byłoby im na nie rękę gdyby mała się dostała do pierwszej 10tki :)
    Nie wiedziałam że to taki szłam.

    Edit zgubione słowo
  • To tym bardziej klikamy!
  • No Silesia wlasnie o tym pomyslałam ;-)
  • Kliknęłam
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.