Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Martynka już na świecie. :)

1343537394050

Komentarz

  • a paracetamol lekiem na wszystko
  • W Polsce w wielu miejscach też takie standardy, niestety. Łatwiej celować w kilka antyboli pod rząd niż dać skierowanie na posiew. W końcu to nie lekarz cierpi i je te wszystkie leki, tylko pacjent... :/
    Podziękowali 2madzikg Katia
  • Poradź Silesi by na ostry dyżur do
    szpitala to sie zajmą bo jak do GP znowu badz do tej kliniki to w nieskończoność bedą robić a to nowy antybiotyk itd. W szpitalu niestety trzeba troche wyolbrzymić problem i powinni posiew zrobic .
  • Ojejuju powiedział(a):
    Silesia poszła tam z niewielkim, nie bolącym guzkiem, po wszelkich działaniach medycznych stan sie pogarszał -zakażenie ewidentnie w wyniku biopsji, ból narastał, a lekarze według Niej lekceważą jej problem.

    Jeden z wielu przykładów "wzorcowej" opieki na Zachodzie. W Niemczech jest bardzo podobnie.
  • Opiece medycznej w Irlandii daleko do wzorcowej. Kto zgadnie, ile każą mi czekać na wizytę u laryngologa w szpitalu w moim miasteczku? :smiley: 
  • edytowano listopad 2016
    @Natalia dwa lata?
    My tyle mniej więcej będziemy czekać do publicznego okulisty. Prywatnie czekaliśmy prawie pół roku ;-)

    Edit @Natalia i dobrze Cię tu widzieć :)
  • edytowano listopad 2016
    Norwegia, Oslo, szwagierka w panice przedstawia lekarzowi wyniki badan 10- letniej córki zrobione w Polsce podczas odwiedzin u babci. Powiększone niemal wszystkie węzły chłonne, duże niepokojące zmiany w morfologii, w Polsce natychmiast zaproponowano dalszą diagnostykę w szpitalu, niestety musiały wracać do Norwegii. A tam ze stoickim spokojem szpital owszem, ale najbliższy wolny termin za 4 miesiące. Juz po wszystkim smielismy się, ze wydolny ten system, pacjent do tego czasu albo wyzdrowieje, albo zejdzie. Oba sposoby naturalne i nie obciążające systemu :wink: 
    Podziękowali 2mamababcia Katia
  • Adela, no Ty to wiadomo było, że zgadniesz, boś tutejsza. No, ale jednak aż tak źle nie jest - bo tylko półtora roku ;)! A wiesz, że nasza J też ma zezujące oczko? Ale po Waszych przeprawach, to nawet nie próbuję jej tu zapisać. Pojedzie do PL do lekarza. Prywatnie rzecz jasna.
  • @Elunia w zachodniopomorskim kardiolog dziecięcy to ok 3 miesięcy, do endo rejestrowalam się w zeszłym tygodniu i mam termin na lipiec 2017:) zapraszamy :wink: 
  • edytowano listopad 2016
    @Elunia ;Trochę daleko, ale jeśli mialabys ochotę czy mus:) to serdecznie zapraszam:) na nocleg a i w zarejestrowaniu mogę pomóc. Nasza przyzakładowa przychodnia  ( a zakład jeden z większych w Polsce, więc może dlatego) świetnie jest wyposażona, i np echo serca, holter , wszystko na miejscu i lekarze chętnie używają:)
    Podziękowali 1Felicyta
  • Często wspominam Panu o Martynce i jej wspaniałych Rodzicach, ale też o Tobie @Ojejuju i pozostałych Twoich dzieciach. Wasza rodzina jest w jakiś tajemniczy sposób bliska mojemu sercu. Ten wątek dał piękne świadectwo, i to dla wielu ludzi.
  • Bardzo, bardzo sie ciesze :) zycze nieustannego, stabilnego rozwoju Martynki i oczywiscie wspanialego swiatecznego czasu :) ja czesto widze usmiechnietego buziaka Martynki, jakos tak mocno zapadla mi w serce. Wszelkich blogoslawienstw dla Was.
  • Dobre wiadomości!!! :)
    +++
  • Bogu niech będą dzięki!
  • Bardzo się cieszę że jest dobrze❤ 
  • Śliczna dziewczynka :)
  • Dumna babciu istotnie masz Powód do dumy!

  • Cudowna jest <3 taka radosna, widac ze otoczona miloscia. Usmiech ma rozczulajacy. I jaka sprawna. Na niektorych zdjeciach wyglada jak laleczka a nie dziecko :)
  • Śliczna! I jakie jej włoski urosły! Gratulacje dla Rodziców i Babci!
    :)
    To kiedy rodzeństwo dla Martynki? ;)
  • Super dziewczynka! Fajny pomysł z takim filmem, piękna pamiatka. Chyba ukradne pomysl :)
  • Piękna jest
  • Śliczny, super sprawny maluszek. Obejrzałam też kolejny filmik z karmieniem, widać, że Martynka chce być już samodzielna :-) Pięknie, patrzę z rozczuleniem na dziecko otoczone miłością.
    Podziękowali 1mamababcia
  • Można być dumnym z dziecka, ale i z rodziców. Wzruszyłam się widząc, ile tu miłości!
  • Świetny filmik i świetna Martynka :smile: 
  • Wesolutka i cudna jest  <3
  • Filmik fajny :) Martynka bardzo fajna :)
    (jeszcze mi się gęba śmieje )
    Dziękuję, że się tym podzieliliście :*
  • edytowano maj 2017
    Co aktualnie u Martynki @Ojejuju ?
    Podziękowali 2madzikg mamababcia
  • Super!
    Podziw dla dzielnych rodziców!
  • Piękna!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.