Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Mama osierociła 9 dzieci...

2

Komentarz

  • Ja dwa razy rodziłam w domu i pytałam położną o ewentualność krwotoku. I odpowiedź była taka, że w szpitalu nie zrobię więcej niż w domu, bo ona ma to samo w domu i w szpitalu. Czyli krwotok zdarza się rzadko, a jak się zdarzy to jest fatalny często widocznie...
  • Też dostaliśmy sms w trakcie operacji Basi. Tylko 37 lat :( Moja córa wysłała sms przyjaciółce, a ich rodzina też już się modliła. +++
  • Moge tylko się za nich modlić :(
  • Z tym że nie zrobią, to już przesada. Ale ryzyko jest bardzo nikłe. Dlatego też jest aż taki wstrząs, bo nie słyszy się o takich przypadkach często. Nawet na forum, gdzie ciągle ktoś rodzi.
  • Możesz wyciąć macicę i lać krew.
  • Ja wspomniałam ostatnio lekarce, że chciałabym rodzić w domu, to bardzo mnie prosiła aby tego nie robić. Właśnie taki krwotok podała jako bardziej prawdopodobny przy piątym i dalej porodach. Wynikało z tego, że ryzyko jest jednak coraz większe wraz z ilością porodów na koncie. A ta lekarka jest bardzo za porodami domowymi i za omijaniem niepotrzebnych kontaktów ze szpitalem.
  • Mnie chyba tylko Katarzyna bylaby w stanie przekonac, zeby potencjalnych nastepnych dzieci nie rodzic w domu.
  • Do domu narodzin nie przyjmują od 5 dziecka. Nade mną też się trzęśli z powodu 6 porodu. Ryzyko krwotoku wzrasta z każdym kolejnym porodem, ale pewnie i tak jest minimalne, skoro my sobie tu rodzimy i nic takiego się nie zdarza.
    Ta historia pokazuje, że w każdym momencie musimy być gotowi na spotkanie z Panem.

    Za Basię i Jej rodzinę +
  • jakos budująca jest dla mnie mysl ze chociaz zdazyła malutkie przytulic. wielka tragedia. i jest cos obrzydliwego w automatycznym zakładaniu ze ona w te ciaze zachodzic nie powinna, ze niepotrzebnie ryzykowała
  • +++ za Basia i jej rodzina.
  • Moja bratowa mówiła mi przed drugim cc, że się boi, że umrze przy porodzie. Uznałam to za nieuzasadnione strachy. Teraz widzę, że w sumie miała rację. Za 3 tygodnie trzecie cc. Potrzeba dużo modlitwy za wszystkie matki, za rodzące.
    +
  • Mój mąż przy każdym porodzie miesiąc przeżywa, że umrę. Ja bym się nie bała rodzić w domu. Jednak jakieś ryzyko zawsze jest, w najlepszej klinice świata nawet.
  • Ja juz sie z koncepcja porodow domowych pozegnalam wlasnie dlatego-po dwoch ostatni ch spore krwotoki. Jednak jakos mam poczucie ze beda wiedzieli co.zrobic pare minut szybciej niz J.
  • @M_Monia
    a zauważyłaś jak zafiksowałaś się w temacie "lęki, zagrożenia"

    w kółko piszesz o swoich, cudzych, wydumanych mniej lub bardziej

    ciągle i w odmianach, i przez wszystkie przypadki, rodzaje itp. "bały się, boją się, boję się..."
  • Eucharystia pogrzebowa Basi jest jutro o 14 w kościele oo. Paulinów w Toruniu.

  • +++ za rodzinę
  • Eucharystia pogrzebowa piekna.. budujaca.. i na prawde podnoszaca na duchu.. zycie wieczne istnieje na prawde..
    +++
  • @MAFja czy Basia była z neo?
  • taa i to dlugo..
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.