Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

jaka pralka lodowka zmywarka ;)

12223242628

Komentarz

  • edytowano listopad 2020
    @mamasara
    Mamy od 14-tu lat odkurzacz piorący Bissel'a, jakbym go teraz odpalił to będzie działał. Sprawdzona marka, ale funkcji pary nie mamy, tylko szczota i ssanie. Do dywanów i wykładzin dywanowych. Mamy teraz kostki dywanowe, więc trochę bez sensu.
    Podziękowali 1mamasara
  • edytowano listopad 2020
    Rejczel powiedział(a):
    (...) ja nigdy nie pakuje na maksa, zeby nie obciazac niepotrzebnie lozysk(...)
    Powiem żonie... :#
  • Kuchenka gazowa z piekarnikiem gazowym. Wolnostojąca. Chętnie z miejscem na duże gary. Coś ktoś kojarzy? 
  • @jan_u na pewno chcesz piekarnik gazowy? Jednak elektryczny ma ogrom zalet w porównaniu. Jeżeli chodzi o słabą instalację to warto położyć osobny kabel specjalnie dla piekarnika. Przy Waszych remontach to niewielkie zamieszanie a efekt na lata. No chyba, że z innych względów preferujecie gazowy, to nie dyskutuję.  Ale wybór kuchni z piekarnikiem gazowym bardzo nędzny jest. A z elektrycznym to se można zaszaleć:



    ;)
    Podziękowali 1jan_u
  • @jan_u my mamy Amica, ale nie jest to nic ponadwymiarowe, ot zwykla kuchenka na 4 palniki.
    Podziękowali 1jan_u
  • Bosch, Bosch, Bosch.
  • edytowano grudzień 2020
    O, a ja jestem na etapie : nie Bosch . Przereklamowany. 

    E: uważam, że nie ma teraz pewnej firmy. Loteria, co się trafi. U nas ostatnie lata to sprzęty Boscha, elektroluxa, whirpoola. U rodziców Indesit i Beko. I np.nasza lodówka Bosch nie umywa się do ich Beko ( a Beko była tańsza, nie że jakaś wypasiona). Suszarka elektroluxa - super, pralki wg mnie słabe ( mieliśmy dwie). Teraz będziemy "ryzykować" ze zmywarką Amica, Bosch padł ostatnio. Zobaczymy. 

    Podziękowali 1zbyszek
  • @Barbasia my od stycznia mamy zmywarkę Amica. Jak na razie ok.
    Podziękowali 1Barbasia
  • @Rejczel a Bosch ma kuchenki gazowe z gazowym piekarnikiem? To już chyba nie jest popularna kombinacja - gaz-gaz.
  • ja też nie Bosch i nie whirlpool, szkoda kasy, lepiej dokupić gwanację. My mamy zmywarkę, pralkę i suszarkę Candy i polecam. Poza tym byłam b zadowolona z Indestia

    Piekarnik amica od 10 lat ale trzeba chyba wymienić więc tez będę szukać

  • i też bym nie brała piekarnika gazowego. W elektrycznym całkiem inna jakośc pieczenia
  • blaekie powiedział(a):
    @Rejczel a Bosch ma kuchenki gazowe z gazowym piekarnikiem? To już chyba nie jest popularna kombinacja - gaz-gaz.
    Nie mam pojęcia ale ja bym nie chciała piekarnika na gaz tylko tak jak mam obecnie - palniki na gaz a piekarnik elektryczny. 
    Podziękowali 2blaekie Barbasia
  • jakiej firmy lodówki szukać? Czy nie ma to znaczenia?

    Podziękowali 1NC500
  • A jakiej pralki?
    Jakiej suszarki?
  • U nas pralka, zmywarka i suszarka candy. Zadowolona jestem
    Podziękowali 1MonikaN
  • edytowano grudzień 2020
    @MonikaN Suszarkę od 4 lat mamy elektroluxa. Ten najtańszy model. Super, a pracuje praktycznie codziennie. Raz trzeba było wymienić drzwiczki , bo opadły ale tu podejrzewam amatorów do huśtania się na nich o uszkodzenie :D
    Podziękowali 1MonikaN
  • Znacie jakieś dobre/niedrogie sklepy internetowe z pralkami i lodówkami? Dostawa ma być na teren PL. Chodzi o nowe sprzęty.
    Dzięki.
  • OleOle.pl
    Tylko tam bierzemy wszystko od lat. 

    To jest odnoga Euro RTV ale ciut taniej jest.
    Polecam sprawdzić ich outlet. Kupiliśmy suszarkę 800 zl taniej. Z 2 tys na 1200 bo.miala lekkie wgniecenie z boku. W pełni sprawna z gwarancją.

    Ps przyjechała bez rysy B)
    Telewizor tata kupił 200 zł taniej bo bez oryginalnego opakowania.
    Podziękowali 1NC500
  • edytowano styczeń 2021
    @Aneczka08
    Dzięki za ekspresową reakcję bo obie potrzebne na gwałt :mrgreen:
    Czy lodówki LG są dobre?
    Podziękowali 1Aneczka08
  • Ja mam dwie lodówki LG od wielu lat bezproblemowe. Ta na działce już pełnoletnią a ta co w domu od ośmiu...
    Podziękowali 1NC500
  • Aneczka08 powiedział(a):
    OleOle.pl
    Tylko tam bierzemy wszystko od lat. 

    To jest odnoga Euro RTV ale ciut taniej jest.
    Polecam sprawdzić ich outlet. Kupiliśmy suszarkę 800 zl taniej. Z 2 tys na 1200 bo.miala lekkie wgniecenie z boku. W pełni sprawna z gwarancją.

    Ps przyjechała bez rysy B)
    Telewizor tata kupił 200 zł taniej bo bez oryginalnego opakowania.
    Coś mi neonet.pl korzystniej wypada, bo jak kupię dwa sprzęty na raz, to ten tańszy -25%.
    Pralka chyba będzie bąbelkowa Samsunga, z silnikiem inwerterowym. Wychodzi na to że większa pralka na Neonet będzie kosztowała tyle co mniejsza na OleOle, a bierze tyle samo wody.
    Edit: zostaję przy OleOle, bo lodówka na razie niepotrzebna.
    Podziękowali 1Aneczka08
  • Przepraszam że ten wątek:)
    Muszę szybko kupić nebulizator - jaki wybrać? Polećcie coś, proszę.
  • @Monira ten jest niezniszczalny. Czas pracy umożliwia nebulizację paru dzieci po kolei, co może mieć znaczenie. Ale widzę, że już tergo modelu nie ma:

    Podziękowali 1Monira
  • A jest coś zamiast niego? Zanim się wczytam w opisy. 
  • edytowano styczeń 2021
    My mamy Medel family plus. Też daje radę na kilku po kolei. Jest niewielki i dosyć cichy.
    Zdecydowanie polecam
  • Ja jestem zadowolona z Philips family, jakiś taki model, kilka rozmiarów maseczek ma i bardzo dobrze i szybko działa.
  • @Monira Philips przez jakiś czas (a może na zawsze już?) wykupił Medel. Jak weźmiesz coś z Medel to będzie dobrze.
    Podziękowali 1Monira
  • Monira powiedział(a):
    Przepraszam że ten wątek:)
    Muszę szybko kupić nebulizator - jaki wybrać? Polećcie coś, proszę.

    mamy od 8 lat Omron. https://aptekawaw.pl/-p-86179.html

  • Mata antywstrzasowa pod pralkę  stosujecie ? Polecacie ? Pomaga? Jaka? Czy ma sens ogólnie?
  • @nowa, my kupiliśmy jak kupowalismy nową pralkę ale nigdy pod pralką nie wylądowała. Nie wiem po co to - pralka stoi  stabilnie bez tego, nie hałasuje. Fakt, ze podłogę mamy równą, ale gdyby nie to też by jej nie wyrównała tylko ewentualnie tłumiła telepanie.  Mata u nas służy od paru lat jako podkładka do kąpania psa, żeby  się  w wannie nie ślizgał. I tylko do tego celu polecam  ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.