Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Odkryłam wspaniałą serię książek dla dzieci 5-9 lat. Polecam :)

124»

Komentarz

  • @natalnika z komiksów polecam Fistaszki. Humor jest nieoczywisty, ale mój 8 letni Jaś sie zaśmiewa do łez. Od jakiegoś czasu wychodzi ciekawe wydanie w twardej oprawie, w postaci roczników, aktualnie są lata 1979-80 w cenie regularnej. Starsze tomy robią się drogie ale pewno wznowią. 
    Podziękowali 1Joannna
  • Super :-)   Ja ją też bardzo lubiłam, czytałam w dzieciństwie kilka razy!
  • Rekomendowalam książkę o pip-larssonach, bo też należała do moich ulubionych :)Tylko znam ją pod tytułem "Szalone wakacje "
  • O, przeoczyłam, ja mam wydanie chyba z 1979 roku. To fajnie, że była później wznawiana! 

  • Nam tez sie bardzzo podobala Podroz z rondlem.
  • Dla 5-9 latków i dla rodziców też :wink:  polecam "Bajki niebieskie" ks.Malińskiego.
    A dla troszkę  starszych "Opowiadania o  o nadziei" i "Bajki nie tylko dla dzieci".
    Sporo z nich można przeczytać bezpośrednio tutaj : http://www.malinski.pl/?inc=biblioteka

  • edytowano luty 2017
    Niby proste, a dopiero teraz na to wpadłam. Zapisałam się do biblioteki. A tak 8+2 na stoliku wyłożone! Nie muszę kupować, mąż czyta dzieciom :) Pani w bibliotece mi powiedziała, że stara się kupować wartościowe książki, bez "nowinek", jak to ujęła.
  • U nas 8+2 też się sprawdza. Czytamy.
  • 8+2 czytamy i się zachwycamy.  :)
    Podziękowali 1czekolada
  • @Lulu, to zdrobnienie to takie typowe dla anglojęzycznych, a autorka jest anglistką, może stąd to się wzięło? ;) na marginesie to przemiła mama trójki maluchów :)

  • Mamy 8+2 z biblioteki, czytamy, śmiejemy się wspolnie. 

    Afryka Kazika okazała się byc mega! Chlopcy zachwyceni. 

    Teraz będę polowala na Ossendowskiego.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.