Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

pomysły na prezenty

1356729

Komentarz

  • Można też kupić najprostszy samochodzik na pilota, znajomi kupili w jakimś Carrefourze za 10zł i ich synek miał radości co nie miara. Dzieci lubią poczuć swoją moc sprawczą :)
  • Tak, już dla Fra. Ja gwiazdkowe też mam kilka miesięcy wcześniej ;) Przeceny są na batmany,ale czy to naprawdę dobre dla dwulatka... ;) te klocki dostał mały zestaw z tkmaxx- też przeceniony upolowałam. I rzeczywiście lubi coś składać. Może dokupimy.
    Tylko czy tata wytrzyma bez figurki... ;-) w każdym razie ma trochę czasu, żeby to przeboleć... ;)
  • Wyglada na to, ze Maly ma juz duzo fajnych rzeczy( te drewniane sruby sa mega mega-gdzie sie to kupuje???), kosiarke, pilke, klocki i bajery a tacie zalujesz glupiego Batmana, no @Wiol, no wez, sam sobie nie kupi, bo jak by to wygladalo? B)
    Acha, jeszcze fajna rzecz mi sie przypomniala! Dla chlopca. Malego. Znikopis: rysujesz, ziiiiiit, zmazujesz, robisz stempelki, ziiiiiit, zmazujesz. To jako dodatek do Batmana.
    Podziękowali 1Wiol
  • edytowano marzec 2017
    Jest duplo Batman. Telefon najpierw napisał "barman" ale taki zestaw jeszcze nie w tym roku :)
    Podziękowali 2Wiol Katia
  • W stylu znikopisu są też maty wodne, również wielokrotnego użytku i nie da się pomalować ścian ;)
  • O jej. Duplo batman zrobił dzień największemu chłopcu w tym domu... :)
  • jo figurke batmana.. chce S to mu na gwiazdke kup albo na dzien dziexka ;-)
  • Już mamy trupa chińskiego, oczywiście nabytek z męskiej wyprawy ;)
    Dziewczyny zawiedzione, że bez batmanki. Nogi to to już nie ma (...) buzz astral dawno w kawałkach. A wiadomo,że równowaga dla barbie musi być ;-)
    A największy pewnie star warsów by coś wolał ;-)
  • coś dla bardzo mądrej osiemnastolatki, uzdolnionej i wrażliwej i w ogóle nietypowej. na razie wpadliśmy na pomysł z mężem, że ma to być coś  symbolicznie "dorosłego"

    ale co?

    mamy czas do listopada. zaczynamy myśleć już teraz na wypadek gdybyśmy wpadli na pomysł czegoś wymagającego długich przygotowań  (jestem specjalistką do zabierania się za ciasto dla gości w ostatniej chwili, po czym okazuje się, że nie doczytałam, a ciasto wymaga włożenia do lodówki na 12 h, nie chciałabym, żeby przy tym akurat prezencie się ta moja specjalność objawiła ;)
  • edytowano marzec 2017
    raczej lubi. ale nie jest to typ, co to z plecakiem przez 3 tygodnie po Bieszczadach wędruje

    edit @minka
  • coś trwalego to chyba będzie ikona, a pomysł @Elunia "do przeżycia" mi się podoba, będziemy myślec w tym kierunku

    ona i jej rodzina to ważne dla nas osoby, chcemy się postarać bardzo
  • @Wanda skąd ta pielgrzymka
  • edytowano kwiecień 2017
    @Wanda jaki koszt mniej więcej?  zadzwoniłabym do rodziców O. i zapytam co oni na to. dzięki za pomysł.
  • Co proponujecie na prezent dla 4-latki?
  • Upne sobie
  • Macie może jakieś sprawdzone zabawki dla rocznych dziewczynek? Jesteśmy z mężem chrzestnymi więc coś konkretniejszego potrzebuję a doświadczenia mi jeszcze brak.
  • Jakiś wózek dla lalek - nawet jak dokładnie w tym momencie się nie przyda, to już za chwilę może być ulubioną zabawką na kilka lat.
    Podziękowali 2kika0 Wiol
  • @Hania chciałam ale chyba niepotrzebnie rodziców zapytałam i nie chcą czegoś czym zacznie się bawić za pół roku. Teraz już nie będę pytała ;)
  • A coś w stylu konika na biegunach sprawdziło się u Was?
  • Konik na chwile; ) potem jak wyszła na niego i stanęła na grzbiecie nie trzymając się,  kon dostał eksmisjje. Na strych; ) 
    moje w tym wieku gotowaly,  wiec kuchnia i garnki były fajne,  lego duplo ze zwierzątkami,  arka Noego (firma dumel chyba) moje najnowsze odkrycie,  znajomi mają,  fajne! 
    Podziękowali 1kika0
  • Nasze dzieci mial krzeselko uczydelko. U nas sie sprawdzilo. 
    Podziękowali 1kika0
  • kika0 powiedział(a):
    @Hania chciałam ale chyba niepotrzebnie rodziców zapytałam i nie chcą czegoś czym zacznie się bawić za pół roku. Teraz już nie będę pytała ;)
    Jedne będą się bawiły za pół roku, inne za miesiąc będą używały jako pchacza przy nauce chodzenia ;)
    To bym obstawiała Duplo - najlepiej z dużą ilością figurek - zwłaszcza zwierząt.
    Podziękowali 1kika0
  • Lala-bobas. Zabawka od 9m-cy do 6 lat. Moja 9m-cy jest zachwycona bobasem, pakuje paluszki do oczu, glaszcze, ciągnie za kończyny☺
    Podziękowali 1Rejczel
  • Pociąg samojeżdżący z fischer-szajsa u nas sie sprawdził w tym wieku
    też taka duża drewniana kostka edukacyjna
    wielofunkcyjna-jako sorter,tablica,cymbałki itp.
    Jedyna zabawka z ich wczesnego dzieciństwa,której nie pozwoliły wydać.
    Do teraz tablicy w niej używają i jako pudło na skarby...
  • jeździk. Dostaliśmy o taki
    https://czteryklocki.pl/BIG-Jezdzik-Bobby-Car-Classic-Czerwony-p41623
    super
    bawi się prawie-roczniaczka i 3-letni syn :)
    klakson jest cichy :P
  • Ale ale. My mamy taki wózek co roczne już jeździły.. Lalkami. Głęboki... No i one też tańsze są niż te wielkie... 
  • Dziękuję. Już ten fotelik zamówiłam. Zobaczymy w niedzielę czy się ucieszy :-) 
    Podziękowali 1blaekie
  • Ładne dziecięce kolczyki są w aparacie ale czy ma uszy przekute?
  • Ale fajne są też takie szkatułki jakby z tektury z lusterkiem. 
    http://www.smyk.com/catalog/product/view/id/250172/?gclid=CjwKCAjwo4jOBRBmEiwABWNaMXhlAu-RmL8TkzjIDZp57LNva687dShPXonrgAkZYguKvuifAdZD3hoCF68QAvD_BwE

    Mniej dziecięce i tańsze widziałam w pepco. Zawsze do środka jakieś spineczii czy gumki można włożyć.
    Podziękowali 1Monira
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.