Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

pomysły na prezenty

1232425262729»

Komentarz

  • Szukam prezentu na 18-stkę dla chrześniaczki Dziewczyna interesuje się filmem, chce zdawać na reżyserię, dużo czyta.
    Poratujcie jakimś pomysłem!
  • Ale co konkretnie czyta i jakie filmy ja interesują?
    Może biografia jakiegoś reżysera np., choć może już mieć, chyba że dopiero co wyszła...
    Podziękowali 1Katanna
  • O, dziękuję! To już jakieś pomysły. Coś poszukam.
  • @Agnicha ja nie szyje ale kupuje dokładnie takie prezenty jak piszesz. Lubię kupować dla dziewczynek. Sama zawsze się czymś zachwycę.....chusta łowicka....jasiek w kwiaty....zestaw spinek/gumek/opasek....zestaw do dziergania....
  • Co fajnego dla 10-latki lubiącej aktorstwo, malowanie, sporty różne, mającej od niedawna własny pokój? 
  • chciałabym kupić trzylatce bobasa, ma już pare ale są małe i żadne noworodkowe ubranka na nie nie pasują. chodzi o to by można było lalę przebierać w ciuszki niemowlęce :) może któraś z was się chętnie pozbędzie albo poleci jakiś konkretny typ.....
  • edytowano listopad 2020
    Ta gra zręcznościowa, co ktoś ostatnio polecał,  taka z lapaniem kulki, to jak się nazywa?
    E: znalazłam.
  • Szukajac pomyslu na prezenty trafilam na tego typu kubki. Fajne.
  • Moze ktos skorzysta.
    Jest ich pełno na allegro i w necie
  • Z dedykacją dla @Malgorzata
    I nie tylko...
  • Kubek rowerzysty ładny...
    Tacie i jego żonie kalendarz ścienny planuję, mamie męża takoż. Jej jeszcze taki notesowy kalendarz. O, zapomniałam o Ewangelii na cały rok w formacie kieszonkowym... bardzo przydatne. Zapomniałam zamówić... przed Wigilią nie dojdzie. Ale można na Nowy Rok.

    Z męskich - koszula, jeśli zna się rozmiar.
    Wodę toaletową chciałam, ale takiej, jaką lubi i używał ostatnio, nie było.

    A ja bym chciała dostać od Mikołaja ręcznik/ręczniki, bo nam się wydarły. Może podpowiem Mikołajowi?
  • edytowano grudzień 2020
    Polecam dla dzieci wczesnoszkolnych i szkolnych książkę pt. "Co to znaczy?" Grzegorza Kasdepke. To takie historyjki o powiedzonkach, przenośniach i frazeologizmach. Nasz chrześniak dostanie, może jeszcze nie teraz (jest w pierwszej klasie).

    Na przykład opisane jest określenie ciepłe kluchy i narysowany talerz z parującymi, ciepłymi kluchami oraz cała historyjka do tego.
    Albo nie bądź taki w gorącej wodzie kąpany i też jest opowieść o gorącej wodzie w wannie...

    Dla mnie bomba!
    Podziękowali 1Gloria
  • Ja kupiłam dwa  wejścia  do komory normobarycznej . 100 zł jedno wejście . 
    Myślę że jakbym ja coś takiego dostała to byłabym zadowolona . 
  • Dzieci moje - nastolatki,  chciały karty podarunkowe do Empiku ( chłopcy ) albo do drogerii ( dziewczyny ) 
    No i mam z głowy dla nich 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.