Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

pomysły na prezenty

13468929

Komentarz

  • ok w sumie fajny pomysl ;)
    moim tez by sie podobalo i to bardzo
    sprobuje znalezc same naszywki
  • edytowano listopad 2017
    Dla starszych mogę polecić grę Catan. Świetna!

    jest tez catan junior, podobno tez super i przygotowuje do dorosłej wersji.
  • U nas gry planszowe to już nowa świecka tradycja. Muszą być - w dwóch transzach, trochę  Mikołaj, trochę pod choinką. Właśnie udało mi się wybrać... Dodatek do gry domek,  Tajniacy i Mamy szpiega na Mikołajki.Pod choinką będzie czekać Kanagawa, Taboo, Kingdomino i jeden trudniejszy tytuł: Time stories. 
  • @ursa fajny ten Domek?
  • @annabe Bardzo udana gra - kupiona rok temu, przetestowana. Szczerze polecam. Dodatek też podobno ok.
  • olgal powiedział(a):
    Właśnie te bluzeczki moje chcą na Mikołaja.
    Ja akurat na allegro za 29-36zł kupiłam.
    Przesyłka gratis.
    Jakiś szał jest na te bluzki właśnie...
    Podrzucisz linka? U nas też ....
    Podziękowali 1blaekie
  • @kiwi wpisz na allegro "magiczne cekiny" albo "zmieniające się cekiny" i rozmiar dziecka.
    Podziękowali 2blaekie kiwi
  • annabe powiedział(a):
    Dla starszych mogę polecić grę Catan. Świetna!

    jest tez catan junior, podobno tez super i przygotowuje do dorosłej wersji.
    U nas niespełna 6 latek super radzi sobie z Catanem, junior niepotrzebny :)
    Mnie ta gra bardzo wciągnęła.
    Podziękowali 1annabe
  • Naprawdę @mama_asia myślisz żeby darować sobie juniora? Grałam pierwszy raz w weekend ze znajomymi. Siedzieliśmy ponad 2h. Świetnie się grało ale nie byłam przekonana czy podołają. 
    Ale z drugiej strony- zbyt łatwa szybko się znudzi.
  • U nas monopol junior o dziwo się nie nudzi. Fakt że chodzi się Anna i ELSA... Fabuła wydaje się skomplikowana ale tak na prawdę nie ma żadnego wyboru i to mnie cieszy bo jak jest to wtedy gram ja sama ze sobą tak na prawdę.. "Może zrób tak a może tak""ok ". A tak to nawet same pogrąja(4i7lat)
  • Z nosa? 
  • Prezent dla rocznego dziecka? Nie mam pomysłu.. mając starszych braci nie interesują go takie zabawki dla maluszków.. ale wszystko jeszcze ląduje w buzi.
    Zastanawiam się czy nie dokupić zestawu lego duplo, choc mamy sporo to jednak nowe elementy zawsze cieszą i bawią sie tym codziennie od 8 lat..
  • @annabe ,a widziałaś zestaw duplo z eskomosem <3. U nas tez sporo duplo, ale chyba się skusze
    Te bluzeczki z cekinami, całkiem niedrogie są w C &A (nawet dla doroslych ;) .
    Kupiłam latem mojej 6 latce i był hicior w przedszkolu  :) Mamy zaczepialy mnie w szatni i na basenie, że ich córki tez takie chca
  • Doradźcie proszę,   co kupić 6 latkowi, którego zupełnie nie znamy.
    Dziewczynce bym nie miała problemu wybrać, ale z chłopakiem gorzej...
  • A jakaś fajna planszówka dla czterolatka?
  • edytowano listopad 2017
    Aga85 powiedział(a):
    Doradźcie proszę,   co kupić 6 latkowi, którego zupełnie nie znamy.
    Dziewczynce bym nie miała problemu wybrać, ale z chłopakiem gorzej...

    może komiks?
    np. coś z serii "Wojenna odyseja Antka Srebrnego"
    Podziękowali 1Aga85
  • weronika85 powiedział(a):
    A jakaś fajna planszówka dla czterolatka?
    Nogi stonogi 
    Podziękowali 2weronika85 Basja
  • Aga85 powiedział(a):
    Doradźcie proszę,   co kupić 6 latkowi, którego zupełnie nie znamy.
    Dziewczynce bym nie miała problemu wybrać, ale z chłopakiem gorzej...
    Lego? Z serii City albo Creator? Mój sześciolatek załapał ostatnio składanie takich zestawów i wiem, że koledzy w przedszkolu też chętnie składają.
    Podziękowali 1Aga85
  • weronika85 powiedział(a):
    A jakaś fajna planszówka dla czterolatka?
    Potwierdzam, nogi stonogi bardzo fajne. Oprócz tego zamówiłam tu polecane Dzieci z Carcassone i Wsiąść do pociągu pierwsza podróż,  ale to dopiero na Święta wyprobujemy. 
    Podziękowali 2weronika85 Basja
  • Dla 6 latka kupiłabym Dobble. 

    @Aga85 No właśnie o tym Eskimosie myslalam. Jest super! 
  • Dla roczników ja zaproponuje pudło na zabawki fajne i niedrogie w TK maxx :-) Duplo mój pierwszy zestaw Stefek na roczek dostał. Też fajne.. Ale ucieszą się raczej równo że wszystkiego a najlepiej jakby im pozwolić otwierać i jeść to co dziewczyny dostaną... Czyli może jednak małe lego :-) i instrukcje wielostronicowe
  • Z tym dobble jest problem jak jedno z rodzenstwa jest mniej bystre, to zawsze będzie przegrywalo.
  • @MAFJa te pudła z tkmaxx są MEEEGA. Wczoraj nawet pojechałam i chciałam kupić jedno w końcu ale akurat wyjątkowo nie było tych dużych.
  • Mam doła, bo nie zdecydowaliśmy się swego czasu na te klocki magnetyczne Jolly Heap. Kosztowały chyba 3500, a teraz 4200. Wtedy było żal wydać, teraz mega żal.
    A przed nami też prezent na roczek dla chłopca i te klocki jak znalazł dla wszystkich. Jeszcze suchy basen... ale Mąż jest przeciwny z uwagi na sprzątanie tego.

  • My mamy suchy basen.. Nie taki fajny ale jest. Zajmuje pół salonu a korzystają sporadycznie
    Podziękowali 1wiesia
  • wiesia powiedział(a):
    Mam doła, bo nie zdecydowaliśmy się swego czasu na te klocki magnetyczne Jolly Heap. Kosztowały chyba 3500, a teraz 4200. Wtedy było żal wydać, teraz mega żal.
    A przed nami też prezent na roczek dla chłopca i te klocki jak znalazł dla wszystkich. Jeszcze suchy basen... ale Mąż jest przeciwny z uwagi na sprzątanie tego.

    Tez zwróciłam uwagę ze podrożały, a juz za 2700 mozna bylo kupic.
  • Sa jeszcze duze klocko lego tez fajne;) tyllo nazwy nie pamiętam ale ten rząd cenowy.
  • @uJa, dwa zapytania ofertowe wysłałam do producentki - jedno teraz 4200, a te wcześniejsze w zeszłym roku w październiku! Jest opcja, że po prostu przed świetami podrożało.
  • Ja pisalam we wrzesniu tego roku to juz bylo 4200
    Podziękowali 1wiesia
  • Mój prawie roczniak Duplo zjada tylko. Zabawki grające i świecące lubi ale nie wiem też co mu kupić...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.