Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek spódnicowy

1356724

Komentarz

  • Krój b. mi się podoba, wzór denerwuje, jak płytki ułożone przez niewprawnego glazurnika. ;)
    Podziękowali 2Małgorzata32 Katarzyna
  • pacz pani, a mnie ten wzór bardzo pasi
    jedynie ta łódka u góry za duża, bo ramiączka na wierzchu
  • Piękne ma te rzeczy, to prawda. Ale ceny........ no cóż, trzeba zainwestować.
  • Malgorzata powiedział(a):
    Małgorzata32 powiedział(a):
    "Jaśli kiedykolwiek spuszczę głowę...to tylko po to, aby podziwiać swoje nowe buty." (z fb)

    @Malgorzata?


    Kradnę dla siebie  :) 
    No jak nic pasuje! Od razu mi sie z Tobą skojarzyło :)
  • :( nic z tych stylów figury nie pasuje, bo mam spory biust, ale waskie i spadziste ramiona
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Na fb jest grupa Damy w sukienkach
    Chociaz udzielają się tam chyba glownie osoby bardzo mlode
    Ale jest sporo ciekawych inspiracji :)
    Aha, adminki stworzyly grupe z założeniem ze kiecki maja zakrywac kolano wiec wszelkim brawariom powinna ta grupa podpasowac ;)
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • edytowano styczeń 2017
    Kilka lat temu moja przyjaciółka opowiadała mi o tym jak zafascynowała ją idea posiadania minimalistycznej garderoby, składającej się tylko z ubrań wzajemnie każde do każdego pasujących. Bardzo jej to odpowiadało, jako programistka trzeźwo myśląca, matematycznie potraktowała to jak rozwiązanie problemu ciuchowego:). Chciała elegancko i kobieco wyglądać. Wtedy uznałam, że to bardzo dobry pomysł, ale miałam dużo folkowych ubrań i lubiłam je nosić, w zasadzie wdrożenie tego planu było niemożliwe na tym etapie, zakładało wydanie kasy. Poza tym na jaki styl się zdecydować, podobało mi się wszystko i nie potrafiłabym podjąć decyzji:)

    Potem...nadmiar przedmiotów, wory ubrań z lumpa,  i folkowe ubrania zaczęły mnie koszmarnie męczyć, ze stadem dzieci wyglądałam jak z "Domku na prerii",zaczęłam wyrzucać czy oddawać rzeczy w których nie chodziłam, tony ... a za to powoli kupować ciuchy łączniki proste bluzki i spódnice. Wybrałam bardziej współczesny styl.
    Podziękowali 3kiwi gozdkowa asiao
  • Jak się idzie do sklepu bez koncepcji to kupuje się impulsywnie, z przyzwyczajenia to co zawsze.  Warto popracować nawet dłużej nad koncepcją, jeżeli naprawdę zależy nam na zmianie.
  • @wielorybek OT.
    Masz legitymacje J?- maz ostatnio poszukiwal i sobie przypomniałam.
    Moze na kawe bys sie dala zaprosic? Albo ja do Ciebie wpadne?
    Na razie mam Mlodego w domu. Chory
    Podziękowali 1wielorybek
  • Wszystko to prawda co piszecie.
    Tyle, ze rrudno inwestowac w ciuchy, kiedy caly czas ma sie nadzieje na zmiane rozmiaru...Na mniejszy.
    Podziękowali 1Gosia5
  • I warto skonsultować nasze marzenia z kimś o dobrym guście a także szczerym prawda @Pietruszka :P 
  • Czytam, czytam i nie ogarniam? O czym Wy piszecie? To ja chyba mało kobieca jestem. Dla mnie ciuch ma być latem przewiewny, zimą ciepły, zakrywać krągłości i dawać swobodę ruchu. I tyle w temacie. Najlepiej się czuję w bawełnianej piżamie ;) Poza tym mam problem, jak @Małgorzata32, tylko pewnie większego kalibru :( Weszłam na ten watek, żeby zobaczyć, gdzie za parę dych można długą kieckę dostać, a tu linki do kreacji za 5 stów i to najlepiej w rozmiarze 36 przy wzroście minimum 170 :(
  • rozmiar 40+ jest odpowiedni dla pań 40+ ;)
  • Oczywiście, panie 50+ nie muszą się do tego rozmiaru dopasowywać?
  • Zaraz zaraz...to jaki mam miec rozmiar zwazywszy na wiek?
    Nienienienienienienienie!
    Podziękowali 1mamababcia
  • @mamababcia, M32, nie, nie, nie oczywiścieprzymusu nie ma, można zachować formę młodą!  B)
    Podziękowali 2Małgorzata32 mamababcia
  • @Skatarzyna - LOVE!!!
    To tylko będę pracować nad przemieszczeniem pewnych mas w inne miejsca.
    W wiek właśnie wchodzę.
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Atsd...
    Chetnie bym jakas fajna kiecke nabyła. Ochoty mi narobiłyście.
    Tyle, ze leniwa jestem.
    Bez mierzenia nie kupie, bo nic nie lezy. A na zakupy sie wybrac to juz wyzwanie. Poczekam do wiosny.
  • Kup! poszukaj takiej oferty, że jak nie będzie leżeć, to odsyłasz i już!
  • od Zapały to mi się Olijana podoba, chociaż nie wiem czy bym nosiła w sumie. O, i Oleandra, tę bym założyła na pewno :) ale i tak nie kupię, bo drogie jednak.

    @lidia2, ja jestem niska i tak z własnego niewielkiego doświadczenia, to przy niewielkim wzroście najbezpieczniejsza długość spódnicy to w okolicy kolana. Z midi jest zdecydowanie trudniej przy niskim wzroście, chociaż wiadomo, obcas pomaga ;) ale już długa do ziemi może całkiem fajnie wyglądać, lubię takie :)
    Podziękowali 1lidia2
  • edytowano styczeń 2017
    @uJa, A dałoby sie uszyc spódnice z softshella? 
    Marzy mi sie taka (fotka), ale w innej cenie i bez połysku.....
    Fotka z http://skhoop.pl/ (zeby mnie nikt nie ścigał...)

    HEIDI SHORT SKIRT NAVY
    Podziękowali 2blaekie Joanna36
  • @balum ja też chcę!!!
  • no ja też o niej marzę od kilku miesięcy, ale cena zwala z nóg :(
  • Miałam kiedyś b.podobną i wzięła była pękła! w parku, z dala od domu! AAAAAAAAAA! 
  • A nie zapoci Wam się tyłek w takiej spódnicy? Mam kurtkę i z tego powodu raczej jej nie noszę :)
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Nie upieram sie przy tym materiale, tylko nie mam pojecia , czym zastapić tamten z oryginału.
    Hallo! @uJa! Zamówienie Ci sie robi na większa skalę! Chonotu!
    Podziękowali 1blaekie
  • Uff,@Skatarzyna, wczoraj cieszyłam się, że schudłam. Cieszę się, że tyć nie muszę. 
  • Aszna dziękuję bardzo ! Myślałam że długie spódnice nie przy moim wzroście ....a takie mi się podobają . Długość do kolan jest ok . Muszę wybrać się do lumpka . Myślę że spódnice są wygodniejsze od spodni .
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.