Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek spódnicowy

1246724

Komentarz

  • ja nie lubie spodnic bo mi..... Rajstopy wiecznie spadaja. A latem uda się obcierają.
  • andora powiedział(a):
    ja nie lubie spodnic bo mi..... Rajstopy wiecznie spadaja. A latem uda się obcierają.
    na wszystko są sposoby!
    Podziękowali 3lidia2 andora madzikg
  • A mi spodnie spadają ... co kto lubi . ;)
  • Dzisiaj pani sprzedawczyni w naszym sklepiku pytała mnie ile wydaje na rajstopy bo zauważyła że lubię chodzić w spodnicach...      wcale tak dużo nie wydaje. 
  • Rajstopy jakimś cudem noszę więcej razy te same niż podkolanówki do spodni. Szczególnie w zimie do kozaków mam podkolanówki jednorazowe. Muszę iść na polowanie spodnicowe.
  • Skatarzyna powiedział(a):
    andora powiedział(a):
    ja nie lubie spodnic bo mi..... Rajstopy wiecznie spadaja. A latem uda się obcierają.
    na wszystko są sposoby!

    no to proszę mi zdradzić bo sobie zakupial spodnice i leży
  • Rajstopy muszą być dobrze zrobione i nie za małe, jak mi sie nie uda takich kupić, to oddaje córkom i szukam dalej, do skutku, choć już miałam pomysł taki, że na rajstopy zakładamy elastyczne figi, z tym, że ta część majtek, co zwykle jest na biodrach wędruje na ramiona i mamy praktyczny roajstopotrzymacz!
    A na uda dla mnie latem najlepsze są półhalkospodnie :) uda bezpieczne, podwiewanie spódnicy niestraszne, prześwitywanie cienkich też.
    Dziewczyny pisały też o gatkach z nogawkami takich cieniutkich, jak letnie rajstopy, mnie to nie przekonuje. No i stara metoda posypywania ud mąką ziemniaczaną. No co kto lubi. :)
    Podziękowali 1Katia
  • o własnie, któraś kupowała te koronkowe spodenki pod spódnicę i miała zdać relację jak się sprawują i czy warto kupić, ale nie mogę sobie przypomnieć kto to był :)
  • edytowano styczeń 2017
    Jesli chodzi o trwalosc rajstop w tym roku odkrylam gatta 3d satti matti takie lekko polyskliwe. Chcialam cos na zime i ekspedientka zacbwalala ze to jej odkrycie. Faktycznie nie dziurawia sie moga sieco najwyzej zmechacic od rzepa buta dziecka. Mam zamiar kupic zapas na allegro na przyszla zime troche taniej. 
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • gatta 3d satti matti

    sorry, ale brzmi jak gatta 3d sado-maso ;)
  • no też ma Pani skojarzenia! 
  • edytowano styczeń 2017
    Kupiłam też wtedy  cieniutkie 3d i co prawda nie robiły sie oczka ale dziurki zrobiły sie tradycyjnie od razu. Fajne ładne naprawdę. ale jak na jednorazówki ...nie za tą cenę.
    Te trwałe ponizej. Dla mnie trójka wystarczy, dość spore są.

    https://www.gatta.pl/images/UPLOAD/graphics/193b51b2615243da306963fb30a57275.jpg

  • W rajstopach, to najbardziej lubiłabym wolne palce, nie cierpię mieć zakrytych palców, czy to rękawiczki, czy rajstopy, czy skarpety.
  • edytowano styczeń 2017
  • Tak, tak, ale mi zimą potrzebne, ciepłe bezpaluchowe, rozcinam.
  • W domu noszę leginsy pod spódnicę, jak jest b. zimno to dodatkowo getry na stopach, ale paluchy gołe.
  • A ja zamówiłam rajstopy polarowe 300 den. :o Zamiast bielizny z merynosów, na która aktualnie mnie nie stać. Mam nadzieje, że zmieszcę sie w nich do spodni.... ;P
  • @balum  daj linka do tych rajstop
  • mi się gatta cienkie bardzo szybko darły i się uprzedziłam

    za to bardzo lubię knittex i za wygląd, i za wytrzymałość (chociaż ja chodzę prawie cały czas w spódnicach maxi, które siłą rzeczy bardziej chronią rajstopy)

    (i też mają grubaśne leginsy 600 den, które zimą mogą robić za rajstopy)

    dla dziewczynek też kupuję tej firmy - na początku sezonu robię zbiorcze zamówienie dla nas wszystkich bezpośrednio u nich i spokój

    @Skatarzyna, przeciwżylakowe są firmowo bez czubków palców ;) ciepłe, bez palców, ale kompresyjne

    Podziękowali 1Skatarzyna
  • ja tam zima na codzien nosze grube cieple leginsy i jeansowa mini /jako zamiennik jeanasow/ 
    teraz modne sa jeansowe spodnice z haftem.sa piekne te hafty.jak bede miala okazje to taka nabede 
    Wogole te hafty sa teraz na wszystkim i nadaja tym oversajzowym ciuchom duzo kobiecosci
    Podziękowali 1annabe
  • Teraz sa spore wyprzedaze w Calzedonii, a u noch mozna trafic na niezniszczalne egzemplarze.
    Podziękowali 2lidia2 Hope
  • Rajstopy z calzedonii mi się rwą, ale fakt noszę je intensywnie. Uwielbiam ich pończochy i rajstopy z kaszmirem! REWELACJA! Dzięki za wiadomość o promocji, może sobie jeszcze upoluję :)
  • w poniedziałek wybiorę sie na rajstopowe zakupy :) dzięki wam wiem czego szukać. Może uda mi się jeszcze jakieś spódnice w sh upolować. 
  • Paozwole sobie wtrącić nie na temat pytanie.
    Moje pytanie nie dotyczy spódnic tylko sukienek.
    Jestem wielką fanką " by insomnia"
    ale w tym sezonie mi się zepsuli zbyt udziwniają, dlatego szukam alternatywy podobnych sukienek , macie jekieś sugestie?
  • A Melania w sukienkach bomba:) Ivanka też. 
    Podziękowali 1asiao
  • bardzo amerykanskie i bardzo kobiece
  • pokażecie o czym mowa?
    Podziękowali 2Małgorzata32 Milamama
  • melania trump
    obecna pierwsza dama usa
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.