Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

19899101103104140

Komentarz

  • ja nie szyję, ale najfajniejsze spódnice moja córka miała uszyte przez babcie z koła , proste! super!
  • Oj szydełko też mnie kusi
  • edytowano październik 2019
    Byłam dziś na pobraniu krwi i widziałam taką piękną kobietę w ciąży! W typie Magdaleny Boczarskiej. Delikatny makijaż, kasztanowe loki, zwiewna sukienka do ziemi z długimi rękawami i stójką i świetne buty w stylu martensów tylko ładniejsze. 

    Widziałyście gdzieś może ciążowe sukienki maksi w długimi rękawami? Takie raczej wiszące i zwiewne niż obciskające.
  • aż wyguglałam kto to
    ale dalej nie wiem :D
  • A już myślałam, że masz dla mnie jakiś link.
    Oglądając, co jest na rynku, dopisuję jeszcze jeden warunek ładnej sukienki: żeby nie była wyraźnie odcinana pod biustem. Okropnie mi się nie podobają te paski i odcięcia, bardzo powiększające optycznie ciążowy brzuch.
  • Bardzo mi sie podoba styl ubierania Magdy Boczarskiej. Ma kobieta gust, trzeba przyznac.
  • Mi się podoba taki kobiecy styl ..ale na innych kobietach. Na mnie to wygląda jakbym się za kogoś przebrała 
  • Ładna sukienka, oryginalna taka. Tylko do dzianinowych trzeba mieć zgrabna figure, bo każdą niedoskonałość widać
    Podziękowali 1In Spe
  • Nawet batdzo ładna. Szkoda tylko ze nie pisza z jakiej dzianiny to zostalo wykonane. 
  • eee ja wiem, obraz na sobie nosić?
    Podziękowali 1kasha

  • Ta jest moim zdaniem lepsza. Tamta mocno przeładowana.

  • edytowano październik 2019
    Ja sobie kupilam w Orsay'u taka jak to zdjecie Bambidu, tylko bez tej zimki na dole ;) 
  • To jest taki specyficzny styl, nie każdemu pasuje. Ale mam koleżankę która się konsekwentnie tak ubiera i wygląda świetnie.
  • Eh, chciałam znowu Zare zareklamować, a sukienki już nie ma. Łączona, góra jak t-shirt, dol satynowy, biało-bezowa. Ale na tyle świetna, ze wyprzedana ;) Chociaz cos podobnego maja, ale już nie w tej kolorystyce.
  • Na jedno wyjście ok, ale założyć tak charakterystyczną sukienkę dwa razy? W życiu!
    Wolę rzeczy uniwersalne, w których zmiana jakiegoś elementu zmienia cały "ałtfit".
    Tu, żeby coś zmienić trzeba by było odciąć cały dół :D
  • No bo jest właśnie nie dla każdego. Ta moja koleżanka to trochę takie dziecko-kwiat - bardzo młodzieńcza uroda, naturalne włosy i makijaż, swobodny sposób bycia. Nosi dużo takich wzorzystych rzeczy, najczęściej w kolorach ziemi, do tego buty typu trzewiki, torby jak worki włóczykija. Wygląda w tym bardzo fantazyjnie i z polotem.
  • Też mi się nie podoba.
  • To pasuje tylko niektórym typom urody:) Mi się to podoba ale wygladalabym jak bezdomna.
  • Ale jesteście miłe.  Nie wiem czy Aniuszka kiedyś jeszcze odważy się  coś pokazać. Nie żebym taką chciała nosić ale moim zdaniem jest o wiele lepsza niż choćby nieco powyżej jaskrawo czerwona w kwiaty i falbanki.

    Podziękowali 1uJa
  • edytowano październik 2019
    Mnie się sukienki - obrazy podobają.
    Nie wszystko musi być tak śmiertelnie poważne, funkcjonalne aż do bólu, wielorazowe i uniwersalne :)
    Ja bym po domu z radością chodziła w takiej. Mężowi by się podobała myślę.
  • Spokojnie, gdyby się wszystkim to samo podobało, to byłoby nudno. Ja akurat nie cierpię workowatych ubrań. I gładkich, tzn. bez wzoru, też nie. Najbardziej lubię kwiatowe wzory (drobne kwiaty), takie ubrania dla mnie to kwintesencja kobiecości. 
    Podziękowali 1Polly
  • Albo wczesnej menopauzy ;)
  • A mnie się ta czerwona bardzo podoba :) Jutro idę na ciuchy, celuję w sukienki.
  • mamlu powiedział(a):
    Aż się dziwię, że jej nikt wcześniej nie wykupił ;) 
    Jak z weluru to ja się nie dziwię 
  • Welur teraz modny, Weronika ma 2 sukienki z Endo welurowe. 
  • Weszłam dla relaksu do Zalando Lounge. Sukienka którą rozważalam do kupienia latem, zresztą nadal na allegro za ok 150zł, no i ... na Zalando przeceniona z 470 na 350
  • @wielorybek, cena ceną ale kieckę pokaż.
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Ta rekomendacja to moj telefon oczywiście ja tylko linka przeklejam.. mialam spodnice tej firmy ze sciagaczem na dole z porzadnej grubej dresowki za 80zl super byla. Tylko czarna , sprała sie po roku wiadomo. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.