Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

1100101103105106140

Komentarz

  • E tam... Azjatki zazdroszczą nam biustu i kształtów  :)
  • Kiedyś się interesowałem Floryday.  Mają fatalne opinie 
  • Takie łączone, podobne w kroju ma Zara, teraz akurat w przecenach. Bardzo fajnie mi sie ja nosi.
  • Moj maz sie tu kreci wiec go zapytalam, zeby luknał i powiedzial co mysli o takiej sukience. Zerknal i mowi: cos mi tu nie gra...tania asymetria, po tygodniu sie znudzi i przestanie sie podobac.
    Jestem tego samego zdania.
  • Doczytalam, ze poliester. Nie warto.
    Podziękowali 1Aniuszka
  • https://m.zara.com/de/de/kombiniertes-kleid-p01165916.html?v1=30543297&v2=1418455

    Takie, tylko biało-bezowe mam. Jest tego troche, różne kombinacje kolorów i długości rękawów, z polgolfem i bez. 
  • W wersji niebieskiej ta chuda modelka ma duży brzuch pfff
  • Kompletnie mi sie nie podoba. Dziwaczna jakas taka.
  • Ja nosze z żakietem, wisiorem, na wieczorne wyjścia towarzyskie Ok.
  • Raczej nie, moze wyjść dziwna długość. Moim zdaniem dobrze wyglada cos pomiedzy kolanem a łydka albo zdecydowane maxi, ale wtedy tez krój misi być odpowiedni.
  • Fajne. Tylko w realnym życiu mało kto jest tak chudy żeby to zalozyc
    Podziękowali 2Aniuszka Kasik
  • @Bea trzeba założyć konto, można ustawić język, jednak nie pamiętam już dokładnie bo dawno temu robiłam :/

    Przyznam, że jestem coraz większą fanką tych sukienek.Nawet zastanawiam się jak wcześniej żyłam bez nich :D Przyszła jeszcze błękitna i czarna. Nie mam super figury przecież, ale jako taka talia i spory biust  robią swoje. Po domu i pod płaszcz zimowy są wspaniałe. Nie muszę iluś tam warstw wreszcie zakładać. No i jeszcze dwie z nich mają golf, nie muszę myśleć o szalu. Ułatwiają życie jeśli się wychodzi z domu kilka razy na dzień  :)
  • edytowano styczeń 2020
    Wow :)
    mam nadzieję, że szybko przyjdą  :)
  • @ola_g Bardzo minimalne mechacenie występuje bo to bawełna. Najmocniej widoczne jest na sukience popielatej, w innych kolorach naprawdę nie przeszkadza. To jedna z lepszych dzianin bawełnianych jakie nosiłam. Mam też sukienkę z wiskozy i ta nie ma śladu mechacenia.
  • edytowano styczeń 2020
    @ola_g
    Zrób sobie koniecznie. Ja zastanawiam się czy kupić na zimę troszkę grubszą sukienkę od Karoliny Garczyńskiej Sol Long". Kiedyś miałam w kolorze morskim i bardzo dobrze mi się w niej chodziło. Tylko dużo droższe...
    Podziękowali 1Maciejka
  • Weszłam zobaczyć....te long kopertowe bardzo mi się podobają tylko sie zastanawiam jak będą wyglądać na niskiej osobie....?
  • Trzeba kupić tyle sztuk by przesyłka była darmowa. Przymierzyć i odesłać nadwyżki płacąc tylko jeden raz za przesyłkę. Koszt taki sam jak przy zakupie jednej sukienki, tylko trzeba chwilowo wyłożyć więcej kasy.
  • Ale ładne te sukienki! A cena nawet nie za wysoka, jesli sie porówna inne znane firmy, jesli jakość Ok. Chyba cos zamówię, ale takiego bardziej rozkloszowanego.
  • @ola_g sukienki są bardzo szerokie w ramionach i mocno zwężają się ku dołowi. Taki odwrócony trójkąt. Są trochę większe niż wskazuje rozmiar, ale ten fason ma dużą tolerancję na zmianę wagi +-10 kg i ciągle pasują. Trzeba koniecznie przygotować się na lekkie skurczenie i skrócenie w praniu a szczególnie podczas suszenia w suszarce. 
  • Sukienki piękne, ale nie dlatego że "katolickie". Generalnie, nie lubię takich sztucznych podziałów. Gdyby takie poczynić, wyszłoby, że ubieram się nie po katolicku. I nigdy nie chcę inaczej.
  • Jak przeczytałam ten wywiad to mam jedną myśl, nigdy bym nie pozwoliła mojej córce wyjąć za takiego gościa. Czymś niepokojący mi zajezdza. Może to błędna interpretacja słów ....
  • Generalnie śmieszny artykuł, który kroje MZ zestawia z hidżabem, a hasło, na które powołuje się założyciel, czyli 'klasyczna elegancja' pojawia się raz - tylko w odniesieniu do mody męskiej. 
    Piękna manipulacja faktami - np dwa modele z LP, bo z trzydzieści wyprzedalo się do zera. 
    Pomysłodawca daje nakazy i zakazy wobec projektów, co brzmi bardziej zamordystycznie niż po prostu 'wytyczne'. I długo tak wymieniać. Zarzut uwstecznienia fasonów i braku ekologii tam, gdzie produkuje się bez poliestru. No i jeszcze deprecjonowanie szycia w kraju przez sugestie, ze przeniosą się do Azji. 
    Bardzo ciekawy tekst, bardzo. 
    Podziękowali 1Aga85
  • andora powiedział(a):
    Jak przeczytałam ten wywiad to mam jedną myśl, nigdy bym nie pozwoliła mojej córce wyjąć za takiego gościa. Czymś niepokojący mi zajezdza. Może to błędna interpretacja słów ....
    To nie wywiad.  I nie został nawet autoryzowany. Takie to dziennikarstwo. Interpretacja wynika, zupełnie słusznie, z przekazu opartego na manipulacji. Niestety ;)
  • A czego oczekiwać po Vogue? 
  • blaekie powiedział(a):
    A czego oczekiwać po Vogue? 
    Dokładnie tego. Myślę, że świetna reklama dla tej marki ;)
  • Ja nie znam historia tej firmy ani gościa. Styl nie do końca mój ale rozumiem czemu się podoba. Ale sam obraz gościa w tym artykule to dla mnie jest przerażający
     Nie autoryzował go facet?
  • andora powiedział(a):
    Ja nie znam historia tej firmy ani gościa. Styl nie do końca mój ale rozumiem czemu się podoba. Ale sam obraz gościa w tym artykule to dla mnie jest przerażający
     Nie autoryzował go facet?
    Nie mógł, bo mu nie dali do autoryzacji. odnosi się na swoim FB do artykułu ;) 
  • @Dorotak ;  , a jak rozmiary   nie są zanizone albo zawyżone? 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.