Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

1101102104106107140

Komentarz

  • Zuzapola powiedział(a):
    @Dorotak ;  , a jak rozmiary   nie są zanizone albo zawyżone? 
    Są, trzeba sprawdzać tabele rozmiarów. Dzianinowe wychodzą dużo większe, bawełna z elastanem większa. Z tego co piszą dziewczyny na grupie - wełna wypada jak 'normalna rozmiarówka'.
    Generalnie ja nosze u nich dzianiny S i M, a tkaniny od 36 do 42 xD 
    Podziękowali 2Katanna Zuzapola
  • Hahaha Małgorzata, Ziętarski jest tradsem, więc jest katolickim katolikiem xD poziom expert
    xD
    Podziękowali 1Izka
  • edytowano styczeń 2020
    Większość kobiet wygląda w MZ niekorzystnie. Kropka. Widziałam ileś zdjęć. To jest genialna kreacja PR, która przekonuje wiele klientek do nabycia raczej jednej niekorzystnej sukienki z bardzo dobrej tkaniny, niż dwóch twarzowych z wystarczająco dobrej tkaniny za tę samą kwotę. 
    I jeszcze zrobiono z tego znak rozpoznawczy tradsówek, coś jak długa spódnica i tiszert za starej oazy. 
  • https://www.facebook.com/groups/554350828238945/


    Kopalnia zdjęć klientek, która udowadnia, że to modelki wygaladaja źle w tych krajach, a nie one ;)
  • Moim zdaniem gość odniósł wielki sukces. Ale zestawienie mz z hidzabem to przegięcie  :D
  • Dla mnie te ciuchy są po prostu ładne i kobiece:)
  • Kupiłam sukienkę tej firmy i czasami ją noszę, ale ma za wysoko skrojoną talię do mojej figury i wyglądam klocowato, a jestem szczupła. Materiał jest dobry, wiskoza z wełną ale np. podszewka jest biała i jak się kołnierzyk odepnie to nie wyglada dobrze biała podszewka. Po pierwszym praniu szew w pasku się rozszedł, na pół cm. Fajnie , że ma kieszenie. Ale ogólnie nie mój styl, sukienki wąskie są dresówkami ze sznureczkiem w tuneliku, a te szyte z porządnych materiałów mają krój New look , w czym wyglądam jakbym była pokrowcem na imbryczek.
  • Próbuję zdjęcie dać
    Podziękowali 1Dorotak
  • Zeza na codzień nie noszę i takiej miny morderczej.
  • Bo źle nosisz. Zasznuruj się pod brodę. 
  • Skatarzyna powiedział(a):
    Bo źle nosisz. Zasznuruj się pod brodę. 
    Pewnie dopiero karmiła, to dlatego :P 
  • edytowano styczeń 2020
    157cm i 72kg w sukience z dzianiny wiskozowej tyłem na przód bo kp ;) 

    Podziękowali 1Joanna36
  • To stracę szyję nie cierpię pod szyję. A w ogóle to za małą ją kupiłam, z tym że jest szansa na to że stracę w obwodzie jeszcze.
  • Wyglądam klocowato






    Padłam! Widziałaś kiedyś kogo kto wygląda klocowato?
    Podziękowali 5Dorotak Izka Hope Joannna aqq
  • Swoją drogą akurat pierwszy raz widze kogoś kto w MZ ładnie wyglada
    Podziękowali 3Joanna36 Skatarzyna Aszna
  • andora powiedział(a):
    Swoją drogą akurat pierwszy raz widze kogoś kto w MZ ładnie wyglada
    Wejdź sobie na re grupę, co u góry linkuje i #realpeople polecam ;)
    Podziękowali 1Aga85
  • Właśnie weszłam, w sensie próbuje ale na razie nie mam akceptacji.
  • edytowano styczeń 2020
    A ja tam wlasnie lubie taki kobiecy styl bardzo. Mam dzisiaj na sobie szmajzerke bardzo podobna do tego, co ma na sobie Joanna36, moze troche mniej rozkloszowana. Ale dobrze sie czuje i mężowi (i innym ;) ) tez sie w tym podobam. Ale koniecznie wlasnie o jeden guzik za dużo rozpięty ;)
  • @Dorotak ładnie wyglądasz ale tego typu sukienki to są różnych firm, MZ ma fajnie szyte z tkanin dobrych, tylko czekam na  modele o wąskim kroju dołu z tkaniny no i muszę przymierzyć bo nie lubię odsyłać.
  • @Dorotak noe wyglądasz zupełnie na te 72 kg! Bardzo dobra figura. Ja mam ciut mniej kg i ponad 10 cm wiecej, ale jakoś niezbyt zgrabnie wygladam :(
  • edytowano styczeń 2020
    Tu proszę, rozmiar 42. :D
    Ja mam ten luksus, że mieszkam w Gdańsku ;)

    Podziękowali 1In Spe
  • @Dorotak, świetnie wyglądasz!
    Podziękowali 3Dorotak Polly Aga85
  • edytowano styczeń 2020
    Moja mama ma taki fartuch, jeszcze bo mojej  babci. Bardzo go lubi. Świetną jakość, ponad 25 lat noszenia po domu. ;)
    Podziękowali 3Dorotak Joanna36 Hanq
  • Jak dla mnie za dużo kwiatków, ale ma swój dziewczęcy urok.
  • edytowano styczeń 2020
    I wspomnienie dobrej figury, rozmiar 42 ołówkowy w ciazy. Serio. Rzyganie służy mi bardziej niż karmienie.
    Ja wiem, że jak poszukam, to znajdę podobne kiecki gdzie indziej. Ale chcę te, żeby było katolicko-katolicko z AMDG. A nie przypadkowym wspieraniem LGBT, o którym nie wiem ;)

  • Elunia powiedział(a):
    Sorry Dorota, ale wygląda jak 42. Ta pierwsza b.korzystna, ale pewnie stosunek jakości do ceny taki se :)
    Granatowa bodajże 107, ta w kwiaty 130 ;)
  • Spódnica do jedzenia i kwokowe bluzki, ja uwielbiam ;)
  • Ja muszę mieć trochę luzu pod szyją tu zapięta.
    Podziękowali 2Dorotak kiwi
  • Malgorzata powiedział(a):
    Kup huntery do tej od babci w kwiatki 
    Nada się  do ogródka  przy pieleniu .
    Sorry @Dorotak ale ta sukienka zmiazdzyla  system MZ.
    To mało widziałaś ich sukienek, skoro ta zmiażdżyła ;) może to lepiej ;) 
    Nawet jeśli jak kwoka od babci, to nie wiem, co w tym złego zupełnie. Jeśli ktoś się chce tak ubierać, a chce coraz więcej kobiet, to śmiało. Raczej określenie, że kwoka ich nie odstraszy :) 
  • edytowano styczeń 2020
    O, jeszcze szlafrok w łączkę :D to dopiero miażdży system. I lapki z masła orzechowego.
    Podziękowali 3Joanna36 Aga85 Aniuszka
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.