Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

1106107109111112140

Komentarz

  • Ta sukienka to niby midi?
    Wg moich standartów pod mini podpada
  • Fajny krój. Limosa od MZ tylko z gorszym składem, krotsza i z długim rękawem ;) 

    Bardzo fajnie się układa taki dół marszczony, lubię to :D 
  • Bardzo fajna sukienka, @ola_g
  • Ostatnio projektantki Lpp z GDANSKA( reserved) inspiruja sie MARIE ZELIE. Czyli kupilam swietna kiecke na przecenie za niecale 50 zl, ktora jest za kolano za łokiec i jeszcze ma dekolt normalny a przy tym nie wygladam jak w worku na kartofle. No i z bawelny. Na wiosne bedzie idealna ale i teraz do swetra bedzie ok.
  • edytowano styczeń 2020
    https://www.reserved.com/pl/pl/zi631-77x/ladies-dress

    Cos w ten desen tylko dekolt proste wyciecie bez dziwnych udziwnien i sznureczkow. 100% bawelna. I szeroki pasek z materialu. Fajna jest.
    Podziękowali 1In Spe
  • edytowano styczeń 2020
    Ostatnio projektantki Lpp z GDANSKA( reserved) inspiruja sie MARIE ZELIE. 
    --------------
    Nie sądzę, od kilku lat midi jest modne stąd naprawdę sporo w sieciówkach sukienek i spódnic w sensownej długości. I nie wiem skąd przekonanie, że nie ma stosownych ubrań w sklepach. I nie ma alternatywy dla MZ.

    Dobrze im życzę, serio, kibicuję od początku,  ale to co proponują można kupić w wielu miejscach. W zwykłej sieciówce też. Często z świetnym składem. O cenie nie wspominając.


    Podziękowali 2Skatarzyna Aszna
  • Jakie ładne sukienki przypadkiem znalazłam! Właściwie to ciążowe i do karmienia, ale bardzo mi się podobają:
    https://littlejohn.pl/kategoria-produktu/sukienki-do-karmienia/page/2/
    Podziękowali 1Dorota
  • A ja taką sobie dziś kupiłam. Tylko potrzebuje trochę górę zmniejszyć u krawcowej, bo mam górę ze dwa rozmiary drobniejszą niż dół. 
    https://www.solar.com.pl/za031517.html
    Podziękowali 1Maciejka
  • Malgorzata powiedział(a):
    A MZ kim się  inspiruje ?
    Amiszami ?


    Bo moda tak jak pisze @Monira od dawna oferuje dobrą  długość  sukienek i spódnic .

    No tak jakby.. Pierwsze ich sukienki to amerykanskie lata 50. 
  • Maz w poniedziałek lustro odbiera, drżyjcie! ;)
  • Malgorzata powiedział(a):
    A MZ kim się  inspiruje ?
    Amiszami ?





    Wytycznymi Bawaria
  • Aniuszka powiedział(a):
    A ja taką sobie dziś kupiłam. Tylko potrzebuje trochę górę zmniejszyć u krawcowej, bo mam górę ze dwa rozmiary drobniejszą niż dół. 
    https://www.solar.com.pl/za031517.html
    Przepiękna!!!!!!!

    Ale zostały same małe rozmiary  :'(
  • Monira powiedział(a):
    Ostatnio projektantki Lpp z GDANSKA( reserved) inspiruja sie MARIE ZELIE. 
    --------------
    Nie sądzę, od kilku lat midi jest modne stąd naprawdę sporo w sieciówkach sukienek i spódnic w sensownej długości. I nie wiem skąd przekonanie, że nie ma stosownych ubrań w sklepach. I nie ma alternatywy dla MZ.

    Dobrze im życzę, serio, kibicuję od początku,  ale to co proponują można kupić w wielu miejscach. W zwykłej sieciówce też. Często z świetnym składem. O cenie nie wspominając.



    Jak zaczynali to rzeczywiscie byla bieda. Na chrzciny Heleny kiecke szylam bo nie moglam nic sensownego w sklepie znalezc. A jakosc u nich byla dobra. Bawelniane cieniutkie podszewki, oryginalne materialy i fasony. Rewelacyjne odszycia zgodne ze sztuka krawiecką.   Niestety powoli zaczeli rezygnowac z kieszeni, odszyc, podszewek. I tak masz rację. Wiekszosc ich aktualnych modeli niewiele odbiega jakoscia od tego co mozna znalesc w sieciowkach. Chociaz w sieciowkach musze sie naszukac zeby nie bylo poliestru to ta wczorajsza kiecka sama mi wpadla w ręce. Ale ja mam radar na kolor zielony ;).
  • @andora, przepiękna jest na modelce, to fakt, na zwykłym ludziu nie prezentuje się aż tak zjawiskowo.  :) Podoba mi się, że jest dobra gatunkowo- w większości z grubej wiskozy. Nie znoszę poliestru, czuję się w nim, jak bym worek foliowy na siebie założyła,  a większość tego, co jest w sklepach, to właśnie same sztuczności.
  • edytowano luty 2020
    A ja częściowo z mojej reklamacji mam nową zdobycz. Zaszewki i kieszenie, więc zaraz ktoś mi napisze, że gruba beczka ze mnie. No gruba. Ale za to w fajnej sukience. Miłość od pierwszego wejrzenia :D .
    Podziękowali 3Aga85 kiwi Milamama
  • @Dorotak mysle, ze tu nie o szycie, tylko o te kwiatki chodzi. Po prostu gładkie sukienki wygladaja bardziej elegancko (z reguły).
    Dzisiaj mam na sobie sukienkę w grzybki halucynogenki, taka alternatywa do kwiatków ;)
  • edytowano luty 2020
    Jutro, po pracy jadę odebrać moje zamówienie;))
    Podziękowali 1Dorotak
  • Maciejka powiedział(a):
    @Dorotak mysle, ze tu nie o szycie, tylko o te kwiatki chodzi. Po prostu gładkie sukienki wygladaja bardziej elegancko (z reguły).
    Dzisiaj mam na sobie sukienkę w grzybki halucynogenki, taka alternatywa do kwiatków ;)
    Ja nie muszę wyglądać elegancko :D a kwiaty nie wykluczają klasyki wg mnie. Widzisz, Ty grzybki,a ja pomarańcze i śliwki xD nic z nas nie będzie...


  • Podziękowali 1Dorotak
  • Tak w ogole to bardzo lubie takie połączenie: zwiewna sukienka, jakis wisior/ bransoletka i glany. W zasadzie cały rok tak łażę, latem zamieniam glany na płaskie klapki tylko.
  • Ja noszę trampki czarne jesień/wiosna do sukienek. Nosilabym białe, ale może nie z dziećmi na placu zabaw ;) 
  • @Dorotak kobieca jesteś bardzo w tych sukienkach. Z pewnością mężowi fajnie się patrzy na Cb  :)  
  • Takie mi wpadły teraz na fejsie 
  •  Też tak uważam jak In Spe. Bardzo estetycznie i dziewczęco się prezentujesz Dorotak. Jeżeli udaje Ci się tak ubierać na codzień to bomba. Mąż Twój ma fajną żonę.
  • Jednak przy tylu dzieciach wzory ratują od plam, jak mam wzory, mam sukienkę, gładka,  zaraz jakąś dziwna niespieralna plama 
    Podziękowali 3Dorotak ewaklara MAFJa
  • Aga85 powiedział(a):
    Jutro, po pracy jadę odebrać moje zamówienie;))
    O widzisz, a ja się wybieram na drugi gatunek, bo podobno bordowe aglaie wpadły :D 
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • edytowano luty 2020
    matka-Olka powiedział(a):
     Też tak uważam jak In Spe. Bardzo estetycznie i dziewczęco się prezentujesz Dorotak. Jeżeli udaje Ci się tak ubierać na codzień to bomba. Mąż Twój ma fajną żonę.
    Tak, generalnie na co dzień, choć ta chyba będzie niedzielna ;) i założe ja na dzień babci i dziadka w czwartek :D 
    Codzienny zestaw to np taki: w tym rzeczywiście wyglądam na moje 72kg. Ale czuję się bardzo ok :D 

  • Też się w tym dobrze czuje. Dla mnie to, że poszerza biodra jest nawet na plus ;)
    Podziękowali 1Dorotak
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.