Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

1109110112114115140

Komentarz

  • Hmm nawet nie wiem kto to;d muszę doczytać
  • Nie zainspirują. Jej target to młodzież gimnazjalna, która ma gdzieś ciuchy za setki złotych, bo nie odróżnia poliestru od bawełny jeszcze ;) 
    Jestem zniesmaczona. Wiem, jakie jest stanowisko części pracowników. Takie jak moje xD
  • Weszłam na stronę MZ, bo mi się wszędzie reklama wyświetla :D i niektóre te sukienki serio całkiem ładne. To jednak są stroje współczesne, w przeciwieństwie do tego aetris czy coś tam

    Widziałam jedna sukienkę na koleżance, wyglądała na żywo na taką bardziej za 600zl niż za 300 :) 
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Wieniawa skromnie co pół roku ma nowego chłopaka  :D
  • Mnie się MZ bardzo podoba (uwielbiam kwiaty, sukienki w ogóle i długość za kolano), chętnie bym kupiła parę sukienek, ale powstrzymuje mnie brak możliwości przymierzenia gdzieś stacjonarnie. A zamawiać za jakiś tysiąc - dwa i użerać się potem ze ze zwrotem to mi się nie chce.
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Uzerac  się nie trzeba, wystarczy odesłać .
  • @Zuzapola jasne, będzie okazja na wspólną kawę:) szkoda, ze wcześniej się nue zgadalysmy, bo już odsyłałam kilka pięknych sukienek. Zamówiłam rozm 38
  • Już chyba jest nowy po Baronie. Trzebaby Pudełka sprawdzić :P 
  • Teraz jakiś gość z Hollywood
  • edytowano luty 2020
    Dorotak powiedział(a):
    Nie zainspirują. Jej target to młodzież gimnazjalna, która ma gdzieś ciuchy za setki złotych, bo nie odróżnia poliestru od bawełny jeszcze ;) 
    lol
    rzuć okiem Dorota 
    https://www.youtube.com/watch?v=sBflKLwmUGU&t=541s
    Podziękowali 1Dorotak
  • 1,4 mln tzw followersow na Instagramie. Ilu z nich się tak ubiera? ;)
  • Malgorzata powiedział(a):
    Teraz ,zamiast MZ będzie mi się  wyświetlać " co nowego u Wieniawy  " 

     :# 
    YMMD 
    :D
  • Nie jesteś jedyna :D
  • Może dzietność wzrośnie  :D
    Podziękowali 3Milagro Odrobinka AgaMaria
  • Tylko to jest trochę tak, jak gdyby producent ubrań dla metalowców , wybrał na twarz swojej kampanii zagorzalego skejta
  • Szycia nie zmienią, info od założyciela ;) ale chcą rozszerzyć target. I sprzedawać sukienki nie tylko katoliczkom :D  Dobra, przyznaje, dziwny sposób. Niech próbują. Zobaczymy, co z tego wyniknie xD
  • Dorotak powiedział(a):
    Szycia nie zmienią, info od założyciela ;) ale chcą rozszerzyć target. I sprzedawać sukienki nie tylko katoliczkom :D  Dobra, przyznaje, dziwny sposób. Niech próbują. Zobaczymy, co z tego wyniknie xD
    A to teraz tylko katoliczki mogły kupić? 
    Zaswiadczenie od proboszcza/akt chrztu był potrzebny?

    cos mi zdaje ze tu chodzi o tańsza reklamę, jak te wszystkie inne firmy działające na insta- damy ci za pół ceny a ty wskakujesz w kiecke, robisz foty, opisujesz, gadasz, zachęcasz i reklama tanim kosztem idzie w świat. 
    Zamysł nie jest zły sam w sobie, ale insta jest pełen niegwiazdek pokroju Wienawy, które maja dobre zasięgi a i swoim stylem życia, ubioru bardziej wpisują się w MZ 
    Podziękowali 2asiao Odrobinka
  • nie analizowalam struktury własności po emisji, ale wygląda na to że to juz nie jego firma. Wydaje się że musiał o tym wiedzieć przed emisją. Także kasa.

    To nie jest takie proste pewnie. Może na skutek dynamicznej ekspansji kłopoty miał z płynnością stąd decyzje. Może nie przewidział skutków.
    Moze ktoś tu biegły w spółkach... Wydaje się że można się zabezpieczyć, zostawić sobie pakiet kontrolny(?)
    Teraz jak nie ma prawa głosu to już chyba zaorane.

    Podziękowali 1Monira
  • Nope. Pisze, co wiem bezpośrednio od osób uosobianych jako MZ. Porównanie z żoną alkoholika jest poniżej wszelkiej krytyki :) 
  • Turlająca się emotka. 
  • Malgorzata powiedział(a):
    I trochę bede bronić  Wieniawy .
    Nie znam wyznania, a może jest katoliczką ??
    Taka katoliczka  LGBT :D
    Podziękowali 1draconessa
  • Bo i pewnie ochrzczona była i katoliczką jest. I to tyle, co bodajże Elunia pokazała wyżej na zdjęciach. 
    Pytałam wczoraj właściciela, czemu np nie Kożuchowska. Mają ograniczone fundusze na reklamę. 
  • edytowano luty 2020
    A skąd o Wieniawie wiecie? Zblokowałam strony MZ jakiś czas temu, ale to byłby strzał w stopę. Z taka narracją, z taką wizją kompletnie się nie klei. 
    doczytałam.
  • Różnie ;) ale podejrzewam, że z naszej dwójki, to ja widziałam ją przyjmująca Komunie Sw. Co by się Ziętarskiemu spodobało - na klęcząco. xD
  • słaby argument. Mogli wybrać tania znana katoliczke. Po prawdzie nie wiem czy takie są... Ale o tej Wieniawie też nic nie wiem ;)
  • edytowano luty 2020
    Tylko cenowo to nie sa kiecki dla gimbazy. Gimbaza kojarzy mi sie z czasem poszukiwania wlasnego stylu gdzie ubrania sie szybko nudza i sa jednorazowe. Moze ubierze taka kiecke do cioci na imieniny lub na egzamin. Tyle. 
    Mam pietnastoletnia core. Rok, dwa lata temu zachwycala sie rzeczami z sieciowek .  Szybko jej to przeszlo. Raz ze jakosc taka sobie, dwa ze zaczela liczyc. Wydana kasa ÷ ile razy zalozyla. Teraz jest maniaczka wyszukiwania perelek w lumpach. Zazwyczaj juz zwraca uwage na jakosc i z radoscia nosi kaszmirowe sweterki. 

  • edytowano luty 2020
    @Dorota, obejrzyj sobie, w jakich ciuchach chodzi gimbaza w tym filmie pod linkiem, który tu wcześniej wkleiłam dla Dorotak. Stylówki za 20tys. to mało...

    edit: żebyś nie musiała szukać: https://www.youtube.com/watch?v=sBflKLwmUGU&t=541s
  • Joanna, ale naprawdę sądzisz, że to jest wyznacznik i ogólny trend wśród gimbazy? Że jest tych potencjalnych klientów z 20tys za stylowke aż tyle? Bo po 1. Uwazam, że to trochę kreacja (sorki, spontan totalny, tak se wyciągam buty za kilka tysięcy z plecaka za kilka tysięcy, noszę dla zabawy), po 2. Tacy kliencki to margines. 
    Dzieciaki w wieku 14-16 lat, które znam, zachwycają się ciuchami z sieciowek z logo. To dla nich wyższa półka. 
    Fakt, znam też licealistki, całkiem sporo, które ubierają w second handach, jedna łazi w dresach i startych jeansach, druga w kieckach retro. Tylko one są ewidentnie mniejszością w pokoleniu.
  • Wieniawa ma wystąpić w kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami wiec będzie jej dużo, będzie o niej głośno. Ze dwa trzy  razy wskoczy w kiecke MZ i hajs się będzie zgadzał po obu stronach. 
    Dorota, Twoje kpiace turlające emoty w kwestii czy Wieniawa jest katoliczka są trochę nie na miejscu. 

    MZ strzeliło sobie w kolano, i odłamki jeszcze lecą dalej. Najpierw tym wywiadem (niby nie autoryzował, a może to tylko tłumaczenie- reklama poszła, o firmie głośno, ale odzew się nie spodobał, stad tłumaczenia)-wszak to Vogue (marka sama w sobie) a nie Tygodnik Pcimski. Potem jak się okazuje -po za oficjalna strona MZ- bo tam nie bardzo można pozwolic na krytykę, na grupach fejsowych prywatnych, już nie jest tak różowo nie jest, sporo narzekań na działalność firmy, od pogorszenia jakości-materiał, wykonanie, po problemy ze zwrotami, itp. 
    Często robią wyprzedaże, klientki czekają żeby kupić taniej, wiec zyski mniejsze. Nie znam nikogo kto prowadząc firmę nie liczy na zysk, wiec po kosztach te wyprzedaże nie są robione. Bo inaczej firma zaczęłaby padać, koszty pracy idą w górę, nie spadają. 

  • Ja tam czekam na artykuł na Pudelku: ubrana jak amiszka Wieniawa wdzięczy się na ściance! Albo Wieniawa w rozkloszowanej sukience w kwiaty - tuszuje ciążowy brzuszek czy fasolkę z obiadu? Już się nie mogę doczekać xD
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.