Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

1107108110112113140

Komentarz

  • Dorotak powiedział(a):
    Aga85 powiedział(a):
    Jutro, po pracy jadę odebrać moje zamówienie;))
    O widzisz, a ja się wybieram na drugi gatunek, bo podobno bordowe aglaie wpadły :D 
    Sprawdzę jutro, choć aglaie to nie mój krój niestety 
  • Kurde z taką talia to by mi mogło wszystko poszerzać :D proszę Cię, mam aktualnie 8cm różnicy między cyckami a brzuchem...
    Podziękowali 1Aga85
  • Dziewczyny ale wam zazdroszcze sukienek! Uwielbiam sukienki....a nosze praktycznie tylko w ciąży i do tego takie nie wymarzone ale co jest....Normalnie to albo karmie albo mnie zima zastaje...a lubie takie wiochowe kwiaty!!!! <span>:smiley:</span>
  • Kupiłam pierwsze sukienki w MZ, aglaie i chione 
    cudowne są, bardzo kobiece 
    czesciowo przez Ciebie @Dorotak, widziałam na grupie na fejsie jak dobrze wyglądasz w MZ :)
    Podziękowali 1Dorotak
  • Aga85 powiedział(a):
    Nie wiem czego bardziej Ci zazdroszczę: figury, łazienki czy tych kafli na podłodze!  <3
    Podziękowali 2Aga85 Joanna36
  • @Aga85 piękna jest ta spódnica!
    Podziękowali 1Aga85
  • Idę stąd. Tu się można kompleksów nabawić.
    Nie mam ani takiej spódnicy ani figury.
    O łazience nie wspominając... (foch)
    Jak żyć???
    Podziękowali 1Aga85
  • @Aga85, jaka to spódnica? Cudowna! Leży tak, jak by była szyta specjalnie na Ciebie!
    Podziękowali 1Aga85
  • Wiem, że panowie często mają problemy z odróżnieniem sukienki od spódnicy, ale, że Wy??? W spódnicowym same sukienki a tutaj ze spódnicami się pochowały!
    @Aga85 marsz z tym zdjęciem do odpowiedniego wątka. Ono tam zdecydowanie musi być. Pięknie wyglądasz!




    I łazienka też... ;)
    Podziękowali 3Rejczel Aga85 AgaMaria
  • A taki stopień z Ikei, to pewnie wiele z nas ma  ;)
    Podziękowali 2Hope Aga85
  • MonikaN powiedział(a):
    A taki stopień z Ikei, to pewnie wiele z nas ma  ;)
    Ufff, chociaż tyle :smiley: ;)
  • Ja nawet takiego stopnia nie mam. Buuuu....
  • Fajna i niedroga nawet.. Ale w tej chwili nie za bardzo sens kupować 
  • Dzięki dziewczyny! Dawno nie usłyszałam tylu komplementów na własny temat i łazienki  ;)
  • edytowano luty 2020
    @Aniuszka,to właśnie ta linkowana przez @Dorotak ;
    Podziękowali 2Dorotak Aniuszka
  • Mam forticule w wersji ołówkowej, ale nie robi takiego wow jak na Tobie! 
  • MAFJa powiedział(a):
    Fajna i niedroga nawet.. Ale w tej chwili nie za bardzo sens kupować 
    Eh, chciałabym móc powiedzieć,  że rozmiar 32, to W TEJ CHWILI nie bardzo jest sens kupować  ;)
    Podziękowali 1madzikg
  • Elunia, a to fakt, MZ ma fatanych ludzi od sesji zdjęciowych... 
    Pytałam ostatnio Gosi, czemu te sukienkę, która którą tu wstawiłam, fotografowali na modelce +170cm skoro zaznaczają, że na krótki stan i jest dla kobiet około 160cm... Nie mieli żadnej innej modelki tego dnia na sesji... Podobno mają poprawiać te zdjęcia, chyba że rozmiarówka wyjdzie i nie będzie sensu. Z tego co widzę, i tak się sprzedają...
  • 32 to nie ma wogole sensu 
    Podziękowali 1Milagro
  • @Dorotak a jak się nazywa ta sukienka,  ta z krótszym stanem?
  • Zuzapola powiedział(a):
    @Dorotak a jak się nazywa ta sukienka,  ta z krótszym stanem?
    Alodia ;) proponują ja dla pań ok 160cm wzrostu. 
    Podziękowali 1Zuzapola
  • Alodia podobna do aglai, tylko ta druga pod szyje zapinana na guziczki, mam ten sam print @Dorotak :)
    Podziękowali 1Dorotak
  • Aglaia też jest super, chociaż ja nosze rozpięta z góry jednak, bo mi się tarczyca dusi pod szyję :D 
    Chyba się w końcu zmobilizuje i wszyje zamki do karmienia w moich meliach. Bardzo kobieco się w nich czuje, brakuje mi tego... Hm ..
    Podziękowali 1Milamama
  • A propos nierozróżniania przez panów spódnic i sukienek. Faktycznie się to słyszy. Ale jazz. A mój mąż kiedyś powiedział, że w łazience wiszą mokre pończochy. A to były moje rajstopy  :D.
  • edytowano luty 2020
    @Aga85, zobacz, ten sam wzór, a teraz żaluje, że nie wzięłam carissy, bo na ołówkowej w porównaniu z Twoim zdjęciem wypada słabo. Nie myślałam, że ten wzór ma taki potencjał! A jasna może widziałaś na żywo?

  • Dorotak powiedział(a):
    @Aga85, zobacz, ten sam wzór, a teraz żaluje, że nie wzięłam carissy, bo na ołówkowej w porównaniu z Twoim zdjęciem wypada słabo. Nie myślałam, że ten wzór ma taki potencjał! A jasna może widziałaś na żywo?

    Ta ołówkowa też ładna. Mnie się podoba ten wzór. Jasnej nie widziałam.
    Wczorajszy wypad do showroomù się nie udał niestety:(
    a Chciałam przymierzyć jeszcze limose w kwiaty:)
  • @Dorotak a  pokażesz jak wygląda bluzka na wierzch spódnicy?
  • Joanna36 powiedział(a):
    @Dorotak a  pokażesz jak wygląda bluzka na wierzch spódnicy?
    Tak też noszę . Jak mi czapka leży :D 
    Podziękowali 1Joanna36
  • @Dorotak fajne
    Podziękowali 1Dorotak
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.