Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

1134135137139140

Komentarz

  • @andora ten właśnie zbiera biust do środka, bo ma ramiączka po bokach wszyte,  te staniki , co ramiączka idą od góry miseczki,  nie zbierają do środka.  
  • No to ten polecam. Mega wygodny, w dobrej cenie i ładny. 
  • Na bardzo duże biusty świetna jest Ewa Michalak i nasz polski Kris line (tam zresztą EM zaczynała).  Oni zawsze mają odpowiednio dobrane modelki z naturalnie dużym biustem. 
  • andora powiedział(a):
    O tak. Mam czarny. Teraz juz nie trzyma, ale uzytkuje non stop, nosze-piore itp i sie juz zuzyl, poprzecieral. Ale dlugo byl super. W tym tyg mam w planie kupjc kolejny.
  • Kurcze, w weekend było -25%
  • To nie sukienki ale torebki. 
    https://torebki-fabiola.pl/

    Bardzo polecam. Właśnie dostałam swoją i przeznaczona na prezent. Są świetne i są w świetnej cenie. 
  • Jest tam na stronie takie zdjecie - produkt: Pasek do spodni czarny, a na zdjeciu takie meskie rece i dlonie, jak drag queen. 
    http://torebki-fabiola.pl/sklep/
  • I tulow - jak faceta odzianego w kiecke...
  • Tej czele, nie za bardzo rozumiem? 
  • O kurczę, rzeczywiście!  :o
    Podziękowali 2Aniuszka Barbasia
  • Okropne to!
  • Myślę że to poprostu jest sportowa sylwetka. 
  • Po co ja to otwiwralsm, teraz ten facet w sukience i z torebką  mi się zaczął wszędzie wyświetlać,  bo niechcący wrzuciłam ten pasek do koszyka.......
  • Wiecie co, tak mam wrażenie że kobieta kobiecie wilkiem. 
    Każdy ma inna sylwetkę, budowę..... 
    Taki napisałabym że bardzo krzywdzący osąd. 
    A. Podejrzewam, że to Iwona z właścicielem firmy
    Podziękowali 1Joanna36
  • Ja myślę, że tu nikt (a przynajmniej ja) nie krytykuje sylwetki, wiadomo, różne są figury. Ale ta ręka wygląda tak bardzo męsko, że można sądzić, że to JEST facet. 
    Podziękowali 2Zuzapola Rejczel
  • Bez urazy andora, chcialam zerknac na torebki, szukam czegos malego, kremowego. Nie wiem czy to tylko niekorzystne zdjecie czy cos innego ale moje pierwsze odczucie bylo wlasnie takie jak napisalam i chcialam sie zapytac czy Wy tez to widzicie. 
    Podziękowali 1Barbasia
  • No nie uwierzę, że to damska ręka, figury nawet w całości nie widać i się nie wypowiadam.
  • Aż wróciłam i się przyjrzałam, chyba masz rację  @Elunia, aż mi wstyd. Za to fotograf do kitu, bo to chyba nie wina rąk i ich kształtu,  tylko dziwnych proporcji na zdjęciu, te ręce wyszły nienaturalnie wielkie. 
  • edytowano wrzesień 2020
    dłonie rzeczywiście wyglądają na męskie, sama mam spracowane i  bardzo  duże dłonie a takich nie mam, ta ręka na torebce wygląda na męska dłoń
    taka fotka
    Podziękowali 1Barbasia
  • Dobra, nie róbmy fermemtu. Torebki są piękne, bardzo dobra jakoś, moim zdaniem świetna cena a każda z nich można zaprojektować po swojemu czyli wybrać kolor, kolor okuc, podszewki. Super sparawa
    Podziękowali 1Karolinka
  • dreszcz mnie jakiś przeszedł...
    nawet jeśli to kobieta, admin sklepu powinien coś z tym zrobić 
    bo mnie zdjęcie odrzuca 
    ( no to się powymądrzałam  :D)
  • Mam wielkie ręce i jeszcze,  tak jak Pani że zdjęcia- dość takie zylaste  :'( Tak że na mnie nie robią wrażenia, w sumie to nawet nie wiedziałam, że taki robią efekt na postronnych obserwatorach :o
    Podziękowali 3Bambidu Kasik stephanos
  • Na pewno nie te ręce na zdjęciu są na pierwszym planie i powiększone, dlatego tak dziwnie wyglądają,  że wydaja się szersze od  bioder.
  • Moim zdaniem wina kiepskiego ujęcia tylko i stąd taki dziwny efekt... Tylko ta prawa ręka tak wygląda, lewa moim zdaniem zdecydowanie kobieca. 
    Podziękowali 2Izka Karolinka
  • Dziewczyny, torebki oglądajcie.  :D
    Podziękowali 1blaekie
  • Torebki piękne:)
  • a mnei nie rażą ręce tylko odrosty na paznokciach
  • andora powiedział(a):
    Wiecie co, tak mam wrażenie że kobieta kobiecie wilkiem. 
    Każdy ma inna sylwetkę, budowę..... 
    Taki napisałabym że bardzo krzywdzący osąd. 
    A. Podejrzewam, że to Iwona z właścicielem firmy
    Z calym szacunkiem wypraszam sobie taki komentarz @andora. Zagalopowalas sie. Napisalam konkretnie o tym zdjeciu i do tego, co widze na zdjeciu sie odnioslam. 
  • No nie, sorki Rejczel, to Ty się zagalopowałas. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.