Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Coś dla Kopciuszków czyli wątek obuwniczy

191012141526

Komentarz

  • Ale wy czytacie co ja piszę? I wiecie że nie mówię o crocsach klapkach z wielkim przodem, tylko o cieniutkich sandałach z cieniutkimi paseczkami w których mogę wejść i do wody i do miasta? 
    Czy tak se dla fanu piszecie że brzydki?
    Podziękowali 1Joannna
  • No piękne nie są. Jak żelki. ;)
    Podziękowali 1Monira
  • Crocsy te cieniutkie mi się bardzo bardzo podobają.... marzą mi się od dawna:):)
  • A i ja widziałam je na pani jednej. Nie wiedziałam że to crocsy. Dopiero kiedyś na się okazało. Reklama w necie.
  • Plastik to plastik, niestety. 
    Podziękowali 1Aszna
  • cieniutkie Crocsy są super
    sandałów nie mam, ale takiego rodzaju bardzo polecam
    https://www.eobuwie.com.pl/klapki-crocs-rhonda-wedge-sandal-w-14706-espresso-mushroom.html
  • oj tak, oj tam  :)
    ja chodzę od maja do października non stop i nic mi nie pływa  :)
    wprost przeciwnie
    nie czuję, żebym coś miała na nodze
  • Miałam gumowe sandały, jakiś brand od Ipanemy, i były bardzo wygodne, nic się nie odparzały stopy, i prałam je w pralce. 
  • @uJa czytamy, czytamy. Te paseczki masz rację, że nie do ogrodu.
    Na kamienistą plażę jak znalazł, tylko jednak stopę musiałyby lepiej trzymać bo się w wodzie pogubią... Sorry, głupawka. ;)
  • One nie są gumowe, tylko z żywicy. Podobno nic się nie odparza ale nie testowalam prawdę mówiąc. 

    Podziękowali 3Joanna36 formatka Dot
  • A dla mnie birkenstocki są niewygodne. Mierzyłam parę modeli. Gniotą mnie od spodu niestety. Ale ja z tych co ciężko wygodny but znaleźć na stopę bo zaraz coś uwiera i odciski lub pęcherze się robią. 
    Podziękowali 2mamaw AgaMaria
  • uJa powiedział(a):
    Ale wy czytacie co ja piszę? I wiecie że nie mówię o crocsach klapkach z wielkim przodem, tylko o cieniutkich sandałach z cieniutkimi paseczkami w których mogę wejść i do wody i do miasta? 
    Czy tak se dla fanu piszecie że brzydki?
    Dla fanu bo są brzydkie  :p
  • W taką pogodę jak teraz to muszę mieć klapki szybko wkladalne 
    Nie wyobrażam sobie że wychodzę wynieść śmieci i mam się gimnastykować z wkładaniem butow.Paseczki, duperelki.za dużo roboty 
  • Aga85 powiedział(a):
    One nie są gumowe, tylko z żywicy. Podobno nic się nie odparza ale nie testowalam prawdę mówiąc. 

    Reklama to potęga.
    Właściwie to one są ze skóry węża...






    ...gumowego.  :D
  • @Bambidu, przymierz zwykle gumowe i crocksy to pogadamy   :D 
  • edytowano czerwiec 2019
    @Aga85 nie noszę gumowych butów bo mam nadwrażliwe stopy. Wyjątek stanowią crocsy - do ogrodu i klapki na basen.
    Ale szczerze to czymże jest owa crocsowa "żywica komórkowa"? Czyż nie jest to wyłącznie  nazwa handlowa mająca przyciągnąć (zwieść?) klienta, spieniony materiał syntetyczny, podobnie jak pianka EVA? Spieniona guma lepszej jakości jest nadal gumą... Choć może mieć znacznie lepsze walory użytkowe i estetyczne niż chińszczyzna z bazarku. Ale nie oszukujmy się,  że cena crocsów wynika z wyjątkowej jakości materiału.  No nie. Wynika głównie z polityki reklamowej producenta.

    Podziękowali 2Monira ewap
  • Miałam na stopach balerinki crocs. To zwykła guma. Wytrzymałam z 3 minuty.
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Ja boso w crocsach nie mogę  ale - jak mówię - dla mnie to kapcie. Poza tym sie wycierają od spodu. Przeciera się podeszwa. Skoro po domu tak się dzieje, to co dopiero po dworzu jak się chodzi? 
  • @Bambidu, oczywiście ceny tych butów to kosmos. I nie są warte tyle, to pewne. Ale jako posiadaczka plażowych butów gumowych "starego" typu i crocsow czuje wielka różnice. Crocsy sandałki są fajne na wyjazd, plaże, można w nich wejść pod prysznic, można i na spacerek. Ale 
  • Ale ja nie pytałam czy się wam podobają tylko czy znajdale takie na wąska stopę. Dziękuję czytającym że zrozumieniem za konstruktywne odpowiedzi.
  • edytowano czerwiec 2019
    Oj, masz wyłączność na ten wątek? Chyba coś przeoczyłam. :/
    Forum dyskusyjne jest dla dyskusji.  porady to tylko przy okazji... ;)
    W pierwszym bodajże moim poście tutaj nt. crocsów napisałam, że one są generalnie na szerszą stopę (względem rozmiaru). To na wąską będzie trudno znaleźć. Ktoś też pisał, że kupuje mniejszy rozmiar niż zwykle,  ale to chyba średnie rozwiązanie.  

  • UJa jest wrażliwa 
    Trzeba się z tym liczyć 
  • Wrażliwych to tutaj na pęczki.  Niestety moja wrażliwość kończy się na stopach.  ;)
    Przepraszam, jeśli kogoś uraziłam.

  • Bambidu powiedział(a):
    Oj, masz wyłączność na ten wątek? Chyba coś przeoczyłam. :/
    Forum dyskusyjne jest dla dyskusji.  porady to tylko przy okazji... ;)
    W pierwszym bodajże moim poście tutaj nt. crocsów napisałam, że one są generalnie na szerszą stopę (względem rozmiaru). To na wąską będzie trudno znaleźć. Ktoś też pisał, że kupuje mniejszy rozmiar niż zwykle,  ale to chyba średnie rozwiązanie.  

    I ten wpis mi pomogl;) wiem że w takim razie nie znajdę;) wyłączności na wątek nie mam dyskutować można proszę bardzo. Co chciałam to się dowiedziałam.
  • edytowano czerwiec 2019
    Moja dentystka ma crocsy ala balerinki w kolorze jasnego różu. Ślicznie wyglądają na stopie. Z zabudowaną piętą.
  • Takie które ogólnie pasują do góry.  Komze? Czy te długie? Moi panowie byli w tekstylnych..do jasnych płociennych spodni.
  • A spodnie? Jasne? Garniturowe? My raczej nie chodzimy w sandalach do kościoła. Do prostych lnianych bym mogła. 

    Podziękowali 2Monira Barbasia
  • Ja https://sklep.standar.pl/buty-chlopiece-wizytowe-27-39.php#produkty ; znalazłam najmniejsze choć mają czuby i trzeba liczyć że mają rozmiar wiecej
    Tylko one bardzo zniszczalne ta a'la licowana skóra najmłodszy już biegnąc do kościoła zdarł czubki (ale miał 3 lata)
  • Ja do białego stroju komunijnego kupuję chłopcom najtańsze buty tenisowe z decathlonu artengo chyba.  

    Do ciemnych spodni porządne buty ciemne,  potem wykorzystywane w SM. 
    Podziękowali 1Joannna
  • edytowano czerwiec 2019
    W sandałach nie bardzo.  Te adidasy z decathlonu są ok. Chłopcy nie czują się przebrani,  a do białego stroju bdb. I potem dalej w nich biegają. Cena ok 30 zł chyba.
    Podziękowali 2Barbasia Joannna
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.