Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Coś dla Kopciuszków czyli wątek obuwniczy

1679111226

Komentarz

  • Katia powiedział(a):
    Gumka chyba nie poradzi, kurzu jest naprawdę grubo :(
    To oskrobać ile się da szczoteczką jak pisze @Agnicha, a resztki dotrzeć gumką.
    Podziękowali 1Katia
  • szukam wiosennych butów do codziennych sukienek/spódnic, najchętniej na płaskim, choć niewielki obcas też wchodzi w grę. Problem w tym że mam męską szeroką stopę i wszystkie buty typu baleriny odpadają :( Możecie polecić jakiś model butów albo sklep gdzie można coś ciekawego kupić za sensowne pieniądze?
  • A jaki rozmiar?
  • Teraz są fajne oxfordy albo lordsy 
    W tym rozmiarze nogą dobrze wyglądają zarówno w wiązanych , jak i wsuwanych, tak mi się wydaje
    Podziękowali 1madzikg
  • Zobacz na Zalando albo e obuwie
  • Szkoda,że masz taką małą stopę, bo mam jedne duże do odsprzedania
  • matka6 powiedział(a):
    Szkoda,że masz taką małą stopę, bo mam jedne duże do odsprzedania
    A jakie duże :)? I za ile?
  • 40, bordowe wsuwane Gino Rossi , lakierowane 
  • Teraz do spódnic i sukienek nosi się trampki
    Podziękowali 1wielorybek
  • Ja noszę czarne adidasy proste, płaskie i super wygodnie, choć wiem, że nie elegancko

  • matka6 powiedział(a):
    40, bordowe wsuwane Gino Rossi , lakierowane 
    Za małe pewnie będą - ja raczej pod 41 podpadam...
  • To za małe chyba, bo moja córka, co to nosi 41 kupiła je sobie i niedobre niestety
  • edytowano kwiecień 2019
    Ja czarne Stan Smith
  • Malgorzata powiedział(a):
    Białe Conversy , albo adidas Stan Smith się nosi do sukienek .
    I w zasadzie wiosna / lato do wszystkiego

    Teraz to się nosi tzw uglyshoes ;) 
  • kitek powiedział(a):
    szukam wiosennych butów do codziennych sukienek/spódnic, najchętniej na płaskim, choć niewielki obcas też wchodzi w grę. Problem w tym że mam męską szeroką stopę i wszystkie buty typu baleriny odpadają :( Możecie polecić jakiś model butów albo sklep gdzie można coś ciekawego kupić za sensowne pieniądze?
    w Deichmannie na szeroką stopę pasują buty marki Easy Street i Medicus, również balerinki.
  • Białe timberlandy sportowe Mayliss noszę, za pół ceny na zalando lounge były, właściwie to za 1/5.  Takie sobie wymarzyłam.
  • No dobra, ja też uwielbiam tenisówki, zresztą zawsze uwielbiałam, więc jestem zachwycona tym, że są teraz w modzie. Ale bez przesady, to nie jest styl dla każdego.

    Na wiosnę fajne są lekkie mokasyny z cienkiej skórki. Kolorów multum do wyboru, lepiej trzymają nogę niż balerinki, są dość mocno zabudowane, więc na szeroką stopę OK, mega wygodne i do wszystkiego pasują.

    Ja miałam już kilka par marki Filipe, super są. Na żywo wyglądają dużo lepiej niż na zdjęciach.
  • Malgorzata powiedział(a):
    hipolit powiedział(a):
    Malgorzata powiedział(a):
    Białe Conversy , albo adidas Stan Smith się nosi do sukienek .
    I w zasadzie wiosna / lato do wszystkiego

    Teraz to się nosi tzw uglyshoes ;) 


    Te to noszą moje córki.

    Ja sie jaram tymi butami skarpetkami (Balenciaga je wypromował)

    To chyba jedne z najbardziej wygodnych butów jakie miałam.
    A i pasują do wszystkiego. :)
    Mnie te skarpetkowe do gustu nie przypadły. Przyznam ze wygodne toto ale nic po za tym dla mnie. 

    Chloe, z linka tez -dla mnie, nie do końca. A cena, no coz ;) to chloe. 
    Ale zerkaj, Vitkac tez robi przeceny ;) 

    Te uglyshoes to teraz nawet sieciówki maja. 
    Uwielbiam zaglądać do Domaradzkiej na Insta, świetnie pokazuje ze można ubrać to najmodniejsze na wybiegach ale za miliony monet. 

    I zgadzam się z @Bagata ze nie każdemu ten sportowy but będzie pasować 
  • edytowano kwiecień 2019
    Kazio powiedział(a):
    kitek powiedział(a):
    szukam wiosennych butów do codziennych sukienek/spódnic, najchętniej na płaskim, choć niewielki obcas też wchodzi w grę. Problem w tym że mam męską szeroką stopę i wszystkie buty typu baleriny odpadają :( Możecie polecić jakiś model butów albo sklep gdzie można coś ciekawego kupić za sensowne pieniądze?
    w Deichmannie na szeroką stopę pasują buty marki Easy Street i Medicus, również balerinki.

    Mam taki sam problem jak Ty. kupiłam kiedyś w Deichmanie takie baleriny wiązane , wiązanie przeplatane na śródstopiu.Są bardziej zabudowane niż baleriny. dobrze to wygląda.  Noszę do pracy, do sukienek.
    takie


  • Mnie zupełnie, ale to zupełnie nie podoba się sportowe obuwie. No normalnie ani ciut.  W żadnej stylizacji.
    Jedynie trapery lubię.
    Gdybym miała ładne stopy, to bym w irregular choice chodziła - takich mega kobiecych.  Ech... Ale mam tak szerokie stopiszcze, że nie ma szans ani na obcas, ani na ładny but. Niestety.
  • edytowano kwiecień 2019
    Podziękowali 1Milagro
  • Jedne i drugie brzydkie. 
    Podziękowali 3Kasik MartaB In Spe
  • Gdybym kupiła jakieś z tych irregular choice- to bym sama z siebie pękła ze śmiechu
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • te buty są tak abstrakcyjne i dziwaczne, że... nosiłabym :D

    Podziękowali 2Skatarzyna Rien
  • Mi sie wyjatkowo podobaja te z zary. Dziwne, bo zwykle nie lubie sportowych. No ale cenowo jednak srednio, zwlaszcza jesli sa cale ze sztucznych tworzyw, a na to wyglada.
    Podziękowali 1annabe
  • @Rien, ale fajne! Cena zaporowa, ale znalazłabym coś dla siebie. Niejedno coś :)
    Podziękowali 1Rien
  • mamlu - birkenstock- w czasie promocji kupione
  • +a jakieś fajne sprawdzone balleriny do kupienia przez internet lub nie. Takie bardziej normalne:-)
  • @mamlu poszukaj na alledrogo obuwie Abat. Ja mam ich klapki do pracy, a mąż chodzi latem. Są skórzane i mają profilowaną podeszwę. Bardzo nam się sprawdzają :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.