Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warany z garażu Katarzyny

11011131516105

Komentarz

  • edytowano listopad 2017
    Czy ktoś tu zbiera bawełniane chusteczki do nosa z koronką handmade? Bo mam 3. Wszystkie śliczne - biała, błękitna i pistacjowa.
  • Katarzyna dołóż mi tą poplamioną serwetkę do spódniczki.
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Serwetkę poplamioną poproszę :)
  • AniaLecha powiedział(a):
    Serwetkę poplamioną poproszę :)
    Już rozdana.
  • Chusteczki bardzo chętnie.
    Podziękowali 2nowa Katarzyna
  • edytowano listopad 2017

    @Elunia, przepraszam za poślizg. Musiałam na chwilę wynurzyć się z garażu by dopełnić obowiązków. Bierz przedwojenny zabytek jak Ci się marzy. @Katarzyna bardzo dziękuję za pamięć i rezerwację. <3

    Piękny waran.

  • Jak się rzuciły na poplamioną serwetkę!  :D
    Podziękowali 1Joannna
  • To jest lepsze niz 'Szczęki' Spielberga! 
  • Podziwiam Katarzyne za wytrwałość w udostepnianiu zasobów. Mialam czas gdy waranki mi wychodzily z szafy cale szczescie nie wszystkie naraz a po kolei. Najpierw po śmierci rodzicow a potem gdy kupiliśmy dom z wyposażeniem. Czyli nie dosc ze z meblami to jeszcze z pełnymi szafami. Niektore waranki fajne byly , inne zupelnie nie, ale ilość pracy włożona w gromadzenie waranków mnie przygniotła. Tym bardziej ze mialam wrażenie ze gdzie nie zajrzę to waranek. Troche mnie uratował sklep z rzeczami przeznaczonymi na cele charytatywne. Tam sie ucieszyli z wiekszosci warankow. No i rozdawajke miejcowa zrobilam. Bo niektore rzeczy fajne i nawet przydatne byly tylko nie potrzebowam np dwoch malakserow. 
    Podziękowali 4kika0 chabrowa Dorotak Katia
  • A ten obrazek z garazem to wcale nie smieszny. Moj tatko mial taki garaz. Dosłownie, bo z tunelem. Za zlom wywieziony z garazu kupilismy nastolatce calkiem niezly nowy rower. I dzialke. Tez doslownie. Z piwnica pod domkiem identyczna jak na zalaczym obrazku. A w piwnicy troche wina i czesci do telewizora sprzed trzydziestu lat. Z dzialka bylo gorzej bo smietnik kilometr dalej a i samochodem nie bylo jak wjechac. 
  • Czasami mi gdzieniegdzie jeszcze jakis waranek zagubiony waskoczy. I nigdy nie wiadomo na kogo czekal. Wczoraj pewien wedrowiec bez domu ucieszyl sie z niezlych butow Ecco pozostawionych przez poprzednich wlascicieli.
  • Nie wydaje mi się, żeby to tak było, prędzej dłużej zimujące warany tubylcze, na które po prostu przyszedł czas.
  • @Elunia, mam nadzieję, że zrozumiale napisałam, bo wczoraj nieco zakręcona byłam. "Guten morgen" für Sie.

    Czy jak tam Niemce mówią.

  • @Wanda - nie z całym.
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Dzięki temu wątkowi witryna dziś jedzie w siną dal :) dzięki @Katarzyna.

    Ps. Byłam dziś u Sylwii i wszystkie kobiety naszej rodziny znów są pod jej opieką. 
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Torby termiczne na zakupy. Takie na mrożonki. Może ktoś z jakiś powodów zużywa ich dużo? Mi się nazbierało i się nie zużywają.
  • @nowa, patrz!

    Podziękowali 1nowa
  • jak sie wola na waranki? Taś, taś?
  • war, war, waranki!
  • Mogę poprosić? 
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Dobrze,  ze nie wara wara waranki!
  • No, to honorowy waranek na dziś rozdany do @nowa. Mogę usnąć z czystym sumieniem, że plan minimum wykonany ;)
    MonikaN powiedział(a):
    Dobrze,  ze nie wara wara waranki!
    O, tak! Wara, wara waranki od mojego garażu!
  • Mogloby być wara wara od moich warankow ;)
  • O, nie! Do moich waranków, do waranków!
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Dziś, właśnie teraz, moi zacni forumowi goście, przy współudziale mojego męża i pierworodnego syna, pakują co gabarytniejsze warany z garażu do swojego samochodu. Się troszkę luzu zrobi.
  • Daj cos na wieczór ciekawego na mile zakonczenie tego lipnego dnia.
  • Nie mam natchnienia. Jakoś się bardzo przeczołgana czuję po całym dniu. Mam nadzieję, że jutro będzie jakoś łatwiej. Ostatnie dwa dni miałam taki zagon, że nawet popakowanych i poadresowanych waranów nie miałam kiedy na pocztę wywieźć.  Za to po 3 posiłki dziennie dla 16 osób udało mi się obsłużyć.
    Podziękowali 1MAFJa
  • O nie na tyle osób to tydzień trzeba odpoczywać;) a ja niedzielny obiad na 12 osób przezywam;)
  • @Katarzyna to chyba umowę z pocztą polską podpisze na odbiór paczek. mi juz jest słabo jak pomyślę ile tych paczuszek będzie musiała zapakować zaadresować i zanieśc na poczte...
  • nasze warany dotarły wszystkie zaopiekowane, mają się świetnie.
    Podziękowali 1Katarzyna
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.