Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warany z garażu Katarzyny

11617192122105

Komentarz

  • Mogę Ci odłożyć z nadzieją, że coś jeszcze trafisz, albo posłać wspólnie z kimś z okolicy?
  • Jak możesz to odłóż. Zaglądam regularnie, może coś jeszcze trafię :)

  • edytowano listopada 2017
    To jeszcze waranki podanusiowe:

    I w tym wypadku, jako rozdawca waranów, pozwolę sobie mieć pewną fanaberię: bardzo proszę o danie pierwszeństwa tym forumowiczkom, które mają noworodki lub w najbliższym czasie mieć będą. Jak nikt z takich osób nie będzie zainteresowany, to niech bierze, kto zechce.
    Informacje ciekawostkowe:
    - zebry (grzechotka i szmatka) to komplecik
    - żaba jest od forumki, co ode mnie pożyczała chustę i odsyłając dorzuciła żabę
    - dwie grzechotki na dole po środku są jakieś bardzo markowe (Nuby i nici)
    - ośmiorniczka jest moją ręką wykonana i moje dzieci nadały jej imię Gosia

  • Ja, ja! Ja poproszę dla Gosi!
  • Szczególnie te ośmiorniczkę <3


    Chyba że są inni chętni z maluchami to nie muszę brać wszystkiego ;) jak Waranorozdawajce wygodniej ;)
  • edytowano listopada 2017
    Ja Ci chętnie wszystkie dopakuję do smoczków.
    Ale gdyby nagle ktoś poczuł, że bez czegoś z tego zdjęcia (wyłączając ośmiorniczkę Gosię) nie może żyć, to mogę podzielić te waranki.
    Podziękowali 1Dorotak
  • Żyć mogę bez tej żaby, ale jeśli Gosia odstąpiłaby żabę Kindze, byłybyśmy wdzięczne :)
  • @Gosia5 - a jak wolisz z klipsem, to myślę, że @Dorotak chętnie odstąpi.
    Podziękowali 1Dorotak
  • Pewnie, że tak. Niech się dobrze zaba Kindze sprawuje!:)
  • Właśnie o tym klipsie myślałam, żeby na budę wózka zawiesić... Miałam takie jabłko, ale nie dało rady.
  • Adresik poproszę i żaba pójdzie do Ciebie.
  • @annabe, @Elunia - jeszcze mam tę włóczkę (100% bawełna) - jak któraś z Was będzie w potrzebie, to udziergam ośmiorniczkę ze specjalną dedykacją :)
  • To ja sobie ją zamówię jeśli trafi się dziewczynka  :D
  • Wiesz, kolorek taki uniwersalny - dla chłopca też pasuje.
    Podziękowali 1nowa
  • Czemu warany chodzą nocami? Zgłaszam zastrzeżenie - tu ma miejsce dyskryminacja ze względu na zegar biologiczny! Skowronki mogą sobie tylko poczytać, co się rozeszło w porze wieczorowej ;)
  • @mamaa, podejrzewam, że może to mieć jakiś związek z godzinami snu dzieci @Katarzyna...
  • Jakimi nocami? O 18 macie noc? Ja wiem, że zima i szybko się ciemno robi, ale bez przesady!
  • To może teraz jakieś waraniątko? 
    Wszędzie raczej dzień jest ;)
  • Teraz karmię dzieci i szykuję na zajęcia. Waraniątko odzieżowe mam naszykowane, ale sfotografować muszę i obmierzyć, a to wymaga wolnej chwili.
  • @Katarzyna - a nie prościej by Tobie było jakiś kiermasz dla wielodzietnych w ogródku zrobić? Wystawić wszystko na zewnątrz i niech każdy bierze co chce :)
  • Nie prościej, bo do kiermaszu trzeba by przejrzeć zawczasu te wszystkie warany i odszykować, jakoś je przyzwoicie wyeksponować i mieć tak wyeksponowane pewnie przez długie tygodnie, bo nie wierzę, że wszyscy potencjalnie zainteresowani zjechaliby się w jednym terminie. Dodatkowo, potencjalni nabywcy waranów spoza moich okolic na pewno by nie dotarli.
    A tak, odkopuję sobie ta warany po troszeczku i wrzucam tu to, co właśnie wykopałam. Upierdliwe dość, ale daje szanse w jakiejś dłuższej perspektywie czasowej pozbyć się tego towaru trochę.
    Podziękowali 1mamababcia
  • Ogródek Katarzyny daleko,przez internet większość ma bliżej :wink: 
    Podziękowali 1mamababcia
  • @Katarzyna jak byś chciała ośmiorniczkę robić to ja chętnie dla mojej Uli przygarnę. :)
  • @AniaLecha - a na kiedy taka ośmiorniczka musiałaby być, żeby się Uli przydać zdążyła?
  • Katarzyna powiedział(a):
    @annabe, @Elunia - jeszcze mam tę włóczkę (100% bawełna) - jak któraś z Was będzie w potrzebie, to udziergam ośmiorniczkę ze specjalną dedykacją :)


    Bardzo miła jestes Katarzyna!! :) i Twoja ofiarnosc wielka.
    Mi tez proponowalas. A ja sie zgapilam.
    Ale zanim się ogarnelam,  synapsy przepłynely, to młody chodzi przy meblach haha. 
    Ma sens dzierganie osmiorniczki ma prezent dla roczniaka? Nadal mi się podoba.
  • Waran egzotyczny:
    Filcowy model jurty mongolskiej. Średnica ok. 30 cm. wys. ok. 13 cm.
  • Moi synowie by na pewno chcieli, ale ja nie, ale waran super!
  • @uJa - zdjęcie chcesz? Nawet wyposażenie ma wewnątrz... Do zabawy się kiepsko nadaje, bo dość nietrwała jest. Taka raczej patrz-na-mnie-a-nie-rusz. Ale jak jakieś dziecko podrośnięte trochę i delikatne, to czemu nie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.