Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warany z garażu Katarzyny

11718202223105

Komentarz

  • a dasz radę zrobić zdjęcie ? 
    nie przygarnę tego waranka, ale popatrzeć na coś takiego rzadka rzecz ;) 
  • I obiecany waran odzieżowy:
    Spódnica kopertowa. Kolor - bardzo ciemna zieleń + trochę jaśniejsza zieleń. Skład: 90% wełna, 10% kaszmir. Wymiary: w talii 78 cm, długość całkowita 89 cm. Fason, jak na zdjęciu poniżej. W bocznych szwach ma kieszenie.

  • Sylwunia powiedział(a):
    a dasz radę zrobić zdjęcie ? 
    nie przygarnę tego waranka, ale popatrzeć na coś takiego rzadka rzecz ;) 
    Bardzo cenię szczerość... ;)
    W wolnej chwili zrobię to zdjęcie i wstawię.
    Podziękowali 1Sylwunia
  • @MonikaN - nie ma sensu dziergać ośmiorniczki dla roczniaka. Naszą Gosię wydaję, bo roczna Danucha dawno już z niej wyrosła. Ale jak Ci się będzie nowy noworodek szykował, to się zgłoś.
    Podziękowali 1MonikaN
  • Fajna spódnica! Wełna + kaszmir ulala...
  • Faktycznie noworodki lubią te osmiorniczki?
    Niedługo bedzie w rodzinie mała dziewczynka i się zastanawiam czy warto się bawic w dzierganie takiej ślicznotki dla małej.
  • edytowano listopada 2017
    no
    edit. to było do wpisu Dorotak
  • @Katarzyna też o rocznej myślałam, ale jak mówisz że takie już mało się tym interesować będzie to nie ma sensu:)

    Ale myślę że jak byś w otchłani garażu znalazła( bo może się na Ciebie rzuciło :) ) Taki samochodzik/jeździk to bym przygarnęła  dla niespełna rocznej  Ulki :)
  • No, to dla wielbicieli egzotyki, jurta mongolska, pokrój ogólny:

    Oraz fragment budowy wewnętrznej (się aparat do środka nie mieści, więc widać tylko o tyle, o ile):

    A teraz, w nagrodę za mój wysiłek, bardzo proszę, żeby ktoś zechciał tego waranka egzotycznego przygarnąć :)
  • @AniaLecha - jeździków żadnych na pewno nie mam. Mam rowerek Puky na czterech kołach, ale nie oddam, bo mi właśnie w niego wrasta Danucha.
    Podziękowali 1AniaLecha
  • Się nie zachwycać spódnicą, tylko przygarniać! Skład ma na prawdę zacny. Co do kroju - kwestia, co się komu podoba i co komu pasuje. Ma swój styl - to pewne.
  • Szkoda tylko, że dla mnie za wąska w pasie.
  • edytowano listopada 2017
    mega :) 

    jak są jakieś tygodnie misyjne to świetna sprawa :)
  • @Katarzyna a ta spódnica to M czy s? Nie mam centymetra..
  • @olgal - niektóre noworodki lubią, a inne umiarkowanie. Szczególnie te odkładalne mają szanse polubić. Jak ośmiorniczka "prześmiardnie" mamą (jest zalecenie, żeby mama ją sobie ponosiła trochę przyciele), to może na dziecko wpływać kojąco.
  • annabe powiedział(a):
    @Katarzyna a ta spódnica to M czy s? Nie mam centymetra..
    Obstawiałabym raczej, że L. Ja się w nią mieszczę, a w M nie wchodzę.
  • @Sylwunia - jak znasz kogoś, kto organizuje tygodnie misyjne, to masz niepowtarzalną szansę obdarować go taką piękną jurtą :)
  • no właśnie nie znam, ale pomysły na wykorzystanie warana podsuwam, żeby jego atrakcyjność handlową podnieść ;) 
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Katarzyno - no muszę zadać to pytanie ... czy ta jurta to pamiątka z wycieczki?? byłaś w Mongolii ? cudowna :)
  • edytowano listopada 2017
    @agatak - Kobieto! Ja z zagranicy, to byłam raz w życiu 3 dni pod czeskim Cieszynem. I to było dla mnie aż nadto! Ja jestem taki typ, co jakby mnie porównać do jakiegoś zwierza, to najbliżej by mi było do koralowca ;)
    Jurta, owszem, niewątpliwie jest pamiątką z Mongolii, ale to nie ja ją przywiozłam. Ja bym sobie na pamiątkę pewnie coś dobrego do jedzenia kupiła... ;) O ile ktoś by mnie do tej Mongolii teleportował.
  • dlaczego matko? 
    Podziękowali 1Katarzyna
  • No niechże ktos te spódnice przygarnie. Bo ja nie mogę się w pasie zmierzyc i mi tylko żal...
  • Ja bym musiala dwie przygarnac i zszyc zeby sie zmieścić;)
  • @Dorotak - No, póki Gosi nie urodzisz, to się nie zmieścisz, ale po porodzie może by się udało? Kilka wizyt u fizjoterapeuty i powinno być git! 78 cm w pasie to nie jest talia osy - taki całkiem normalny wymiar, normalnej kobiety.
  • @Dorotak, ona kopertowa jest, wrazie gdyby to guziki tylko przesuniesz w lewo lub prawo i masz dopasowane. :)
    Bierz, bo jak nie weźmiesz to kolejnych waranków możemy się nie doczekać :smiley: 
  • @jukaa - tu nie ma, że bardziej w potrzebie! Tu jest polowanie! Spódnica jest Twoja! Tylko adres na priw. mi przypomnij, proszę.
    Podziękowali 1MAFJa
  • Jukaa niech bierze! Wcześniej skorzysta niz ja :D
  • Cart&Pud powiedział(a):
    @Dorotak, ona kopertowa jest, wrazie gdyby to guziki tylko przesuniesz w lewo lub prawo i masz dopasowane. :)
    Bierz, bo jak nie weźmiesz to kolejnych waranków możemy się nie doczekać :smiley: 
    Nie ma rezerwy na przesunięcie guzików do poszerzenia :( Ewentualnie można by zwęzić, ale też nie mam przekonania, że będzie dobrze wyglądać. Chyba, żeby 2-4 cm zwęzić.
  • @Jukaa - @Dorotak kazała CI brać, to ślij adres.
  • ja mam tych osmiornic pare... mialam juz przed urodzeniem trojaczkow trzy przesmiardniete bo to z mysla o wczesniakach i przewodach w duzej mierze weszlo.. ale co im dalam na noworodkach to babky wrzucaly do szuflady i nawet nie mialy jak sie zaprzyjaznic z nimi.. potem jeszcze trzy dostalismy w przychodni.. wiec jak ktos marzy to moge sie podzielic chetnie jak i grzechotkami jakimis.. tylko u mnie to schodzi troche wysylka czy cos.. najchetniej przekazac przez kogos cos..ale jak trzeba to i wysle tylko moze potrwac
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.