Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warany z garażu Katarzyny

12021232526105

Komentarz

  • I jeszcze są dwie torby zakupowe jutowe - jedna taka:

    A druga z drewnianymi rączkami i napisem RESERVED
  • I może mi te mniejsza z 1 jak można prosić
    Podziękowali 1Katarzyna
  • @Katarzyna, ciepla ta czapka? Czerepiec 44 cm.
  • Ciepła raczej. Na polarze. Danucha ma 44 i na nią za skąpa :(
  • To jeszcze czarną poproszę :)
  • @Katarzyna, jedna mała i jedna duża z tych pierwszych zakupowych, poproszę.
    Podziękowali 1Katarzyna
  • kiwi. Jak nie, to beżową z tych drugich.
    Podziękowali 1Katarzyna
  • @Katarzyna ponieważ teraz będzie mnie zdecyowanie mniej w internecie :) to proszę o wziecie mnie pod uwagę gdyby trafiły się jakieś warany-bieżniki, obrusy ale takie w naszym ludowym czy etnicznym stylu :) albo proste płócienne, lniane itd, takie pasujące do stylu Ikei :) z chęcią zaopiekuję się także np poduszkami czy poszewkami w takim stylu :)
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Z kiwi nie mam :( zdjęcie było poglądowe z netu.
    Podziękowali 1mamababcia
  • @kitek - obrusy, bieżniki i tp. mam już przejrzane i raczej nic nowego się tym czasem nie pojawi. Pościeli żadnej na wydaniu nie mam.
  • @kitek , jakie wymiary Cię interesują? Może mam jakieś na zbyciu. Mam zamiar do końca roku oczyścić strych z moich osobistych waranków.
  • @Gosia5 przyjmę każdy rozmiar bo mam kilka miejsc w domu gdzie mogę je wykorzystać :)
  • To jak znajdę, to odłożę, ale to może potrwać, zanim dokopię się do obrusów. Serwety, takie ok30x30 chcesz?
  • jak najbardziej :)
  • no i jakby co to kolekcjonuję drewniane figurki kotów :) gdyby komuś przeszkadzaly to chętnie przygarnę :)
  • To jakąś, byle nie różową ani fioletową. 
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Katarzyna powiedział(a):
    Ciepła raczej. Na polarze. Danucha ma 44 i na nią za skąpa :(


    Moj tez ma taką lepetynke, to dzięki :)
  • No tak, wpadłam w wir sobotniego sprzątania i taka piękna morska chusta mi przeszła koło nosa.
    Normalnie z telefonem w łapie będę teraz sprzątać ;)
  • kitek powiedział(a):
    no i jakby co to kolekcjonuję drewniane figurki kotów :) gdyby komuś przeszkadzaly to chętnie przygarnę :)
    Figurki nie mam, ale mogę skarbonkę ceramiczną w kształcie kota żółtego, chcesz?
  • nie dziękuję :) zbieram tylko drewniane :)
  • To nie dysponuję takowym.
  • Żółty Kot?
  • Nie kot, tylko skarbonka w kształcie kota. I nie cały żółty, ale kolor przewodni, to żółty.
  • Skarbonka - kot  to też Kot czyli jak stwierdziła moja Myszka jest piekne 
  • Chce?
    Podziękowali 1nowa
  • @Lila się pakuje. 
    Moz dla niej jakieś zostały duże torby?
  • tak , Katarzyna ,Myszka chce kotka 
    ona ogólnie lubi kotki 
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Się pochwalę, że dotarł do mnie mój cudny waranek, znany wszystkim jako karafka do parzenia herbaty.  <3 otóż, moje Miłe Panie i Panowie, to jest snobistyczna, kultowa, duńska karafka do ...parzenia kawy! Prowadziłam śledztwo w necie.... ;)
    Eva Solo Cafe Solo Coffee Maker
    Jak dobrze, że na kawosza trafiło :D Dziękuję, @Katarzyna !!!
    Wątpiących w przeznaczenie waranka, zapraszam  na degustację !
  • Że jest to snobistyczna karafka w ubranku, to wiedziałam, ale nie przyszłoby mi do głowy, że ktoś mógłby wypić tyle kawy...
    ;)
    Mam nadzieję, że karafka będzie się dobrze sprawować i przez długie lata będzie cieszyć nową właścicielkę!
    Przy okazji - rozumiem, że zaimprowizowane opakowanie dało radę.
    Podziękowali 1balum
  • Opakowanie super! Byłam pewna, że oryginalne! Niestety, opakowanie zostało także zaliczone do niezbednych przydasiów i na razie nie opuści mojego adresu.... ;) Karafka będzie używana non stop! (nie tylko na kawę). To jest juz mój najulubieńszy gadżet! :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.