Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warany z garażu Katarzyny

12324262829105

Komentarz

  • Cip, cip, waranki! Co tu tak cicho? ;)
    Podziękowali 1nowa
  • @Katia - możesz coś wrzucić! Ja tymczasem nie dam rady. Może wieczorem.
    Podziękowali 1Katia
  • Waranek na dziś: komplecik dla dziewczynki ok. 6-8 lat, czapka i szalik:

  • można ?jeśli nie ma bardziej osoby potrzebującej
    Podziękowali 1Katarzyna
  • @Kobieta to nie artykuły pierwszej potrzeby, decyduje refleks :smile: 
    Podziękowali 1MAFJa
  • To jeszcze waranek sweterkowy:

    Jadąc od dołu:
    - granatowy na 4 lata (Adams)
    - panterka na 8-10 lat (H&M)
    - bordo na 8 lat (Adams)
    - szary mocherkowy (lekko) z błyszczącymi i perłowymi na froncie na10 lat (pink rabbit)
    - granatowy na 6 lat (TU)
  • Ni ma chetnych? To ja dla moich wezmę. Rozmiarowo jak ulał i tyle ile dziewczynek małych :)
    Podziękowali 1Katarzyna
  • No, to jeszcze waranek wiatrówkowy:

    Od góry:
    - fioletowa w kratki, gumowana, roz. 7-8 lat
    - brązowa na polarze z kapturem chowanym w kołnierz (moje dzieci noszą taką grubość przy pogodzie, jak teraz) roz. 8 lat
    - szaroniebieska na podszewce roz. 10 lat (ale jest minimalnie tylko mniejsza od dwóch poprzednich, więc ten rozmiar to oszukany jest).
  • Ja ta szaroniebieska kurtkę poproszę jeśli moge
    Podziękowali 1Katarzyna
  • A masz może niepotrzebne spodnie zimowe (śniegowe) dla chłopaka na 140?
  • Ten bordo lub panterka to jakie? Moje maja z eleganckich   tylko przykrotkie takie bolerka-sweterki,  obydwie a zimą jest to problem.. 
  • Wiatrówkę fioletową można (ona 122?) i czy do nas warany poszły :) ?
  • Tak nasze już są. 
    Podziękowali 1Wiol
  • Zaczęłam pisać post zaraz pod sweterkami ale zeszło mi za długo. Bo dzieci klade :-) spoko
  • @Wiol - poszły dziś, ale mogę zbierać nowe i zaraz wysłać, jak się trochę uzbiera. Kurtka jest 128 - chcesz.
  • Na zie 116, ale 128 to chyba za dużo nawet dla niej podgonić do wiosny ;)
  • Na moją niespełna siedmiolatkę jest ta fioletowa kurtka w sam raz.
  • Jeśli nie będzie bardziej potrzebujących, to na jesień bym jej wzięła. Ale na spokojnie.
  • Warany poranne, dla tych, co zaglądają tylko rano i mają pretensje, że nie mają szans zapolować ;)
    1. Szaliczek różowy z cienkiej bawełnianej tkaniny dla młodej elegantki, bo w rozmiarze dziecięcym raczej. Z plecionymi frędzlami
    2. Rękawiczki narciarskie z jednym palcem, bordowe, rozmiar na rączkę ok. 6-8 lat.
    3. Bluzka koszulowa bawełniana biała, przez głowę, z haftami cokolwiek rustykalnymi wokół dekoltu, roz. 122 (6-7 lat)
    4. Bolerko z krótkim rękawem z delikatnego mocherku, kolor granat z kobaltowym odcieniem, roz. S
    i przypominam, że brązowa wiatrówka na polarze (roz. 8 lat) nadal czeka na nabywcę). Ona całkiem porządna jest.
  • 1,3,4 i brązowa wiatrówka. Zdążyłam?
    Podziękowali 1Katarzyna
  • zarezerwuke rekawiczki i kurtkę.
    Podziękowali 1Katarzyna
  • No, @Barbasia - ale refleks! Ubiegłaś @Dorota o minutę.
  • @Dorota - rękawiczki Twoje!

  • edytam powiedział(a):
    A masz może niepotrzebne spodnie zimowe (śniegowe) dla chłopaka na 140?
    Zimowce już rozdałam w październiku. Teraz tylko jakieś niedobitki i spady od sąsiadki.
    Podziękowali 1edytam
  • samych rekawiczek nie oplaca sie slac. Wyslij je do bambidu a ja sobie odbiore bo i tak sie wybieram.
  • edytowano listopada 2017
    To jeszcze w sprawie fartucha mi na priw napisz. A paczkę chętnie Wam poślę wspólną.
    EDIT: Tylko mi się tymczasem żaden waran dla @Bambidu nie zbiera. Co było, już posłałam, a teraz ona coś nie poluje w tym wątku.
  • Barbasia była pół godziny szybsza.
  • A ja pomylilam dwie basie
  • O, pierwszy raz zapolowałam w tym wątku i upolowałam. To się nazywa szczęście debiutanta ;)
  • edytowano listopada 2017
    To ja poproszę granatowe bolerko jeśli się na galowo na chude 160cm nada. I już mi się waranek wspólny z @Dorota może zacząć zbierać.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.