Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warany z garażu Katarzyny

18081838586105

Komentarz

  • edytowano styczeń 2018
    No oczywiście że bym chciała te piękne herbaciane wiaderka :smiley: 
    Kupilam sobie ostatnio takie półlitrowe i za małe są :(
    Dwie herbaty cięgiem wypijam a tak mi sie w jednym kuble zmieści.
  • Mi też pół litra za mało. Patologia...
    Podziękowali 3Cart mamababcia kasha
  • o nie, a nam się jakiś czas temu zbił jeden z dwóch tego typu kuboli i zostaliśmy z jednym i rozpaczamy...! Nawet dzisiaj myślałam, gdzie szukać nowej pary... :)
  • @tymka, jakbyś znalazla nową parę to mogę przytulic tego osamotnionego :)
  • Nowy waran: dżinsy-rurki chłopackie, granatowe, prawie nowe. Roz. 170 cm, szerokość w pasie 2x41 cm.
  • To u nas też się jeden zbil i drugi se wyrywamy
  • Ja 
    Jak zmierzę
    Może tak być. ?
    Podziękowali 1Katarzyna
  • @Katarzyna, a może jakiś Bolesławiec cudem Ci się zwaranił?
  • Kombinezon dla dziewczynki porzadniejszy, na dwa lata. Reanimuje od rana bezskutecznie. 
  • Biorę bez mierzenia
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Bambidu powiedział(a):
    @Katarzyna, a może jakiś Bolesławiec cudem Ci się zwaranił?
    Nie widziałam
    Podziękowali 1Bambidu
  • Dwa warany mi jeszcze wypełzły, filmowe:
    - „Pitbull. Nowe porządki” Vegi
    - „Karbala” Głuchowskiego i Górki
  • Poproszę.
    Podziękowali 1Katarzyna
  • @Katarzyna ; - a nie warani się tam garnitur na chudego 170 cm ?
  • Nie! Takiego mam na stanie i nie ma garnituru. Cudem spodnie mu jakieś dobrałam eleganckie.
    Podziękowali 1matka6
  • @Katarzyna a może zawaranił ci się gdzieś pasek skórzany brązowy do torebki?
  • Chyba nie.
    Podziękowali 1Monica
  • Portki ortalionowe ocieplane na śnieg w sam raz - jedne czarne z pingwinami na kolanie a drugie wojskowo-zielone. Rozmiar na trzylatka (104-110). Ma ktoś zimę i potrzebuje taki asortyment?
  • @Ewap - to podeślij adres. Poślę zaraz, żeby jeszcze się portki wyrobiły zanim się zima skończy ;)
  • Dwa warany galowe:
    - koszula biała z krótkim rękawem dziewczęca roz. 3-4 lata 100% bawełna
    - koszula biała z krótkim rękawem chłopięca 5-6 lat 100% bawełna
  • @Ewap - a jakiejś jeszcze odzieży na 3-latka Ci nie trzeba? Chłopacką odzież mam na myśli. Spodnie, koszulki, bluzy, rajstopy. Mój Ede wyrasta ze wszystkiego na potęgę i znów mam kupkę rzeczy do oddania.
  • edytowano styczeń 2018
    @Katarzyna ja chetna 

    Edit: na galowe koszule  :)
  • edytowano styczeń 2018
    Na wszystko, jak leci? Bardzo mi na rękę taka opcja.
    A może na koszule galowe?
    A może i koszule i rzeczy po Edzie?
  • Nie, chlopca mam 5 letniego, a drugi jeszcze za maly na 3 letnie ciuszki.
    Galowe koszule idealnie w rozmiar i plec trafiaja.
    Podziękowali 1Katarzyna
  • To się świetnie składa, bo Ewap mi na priw napisała, ze rzeczy po Edzie weźmie.
    Robienie z paniami interesów to sama przyjemność! :)
    Podziękowali 1mamuma
  • edytowano styczeń 2018
    Ubrania kobiece na 38-40 (takie mniejsze raczej) może ktoś by chciał? Różne - spódnice, spodnie, koszula jakaś, sukienka biała z bawełnianego ściągacza długa do ziemi, jakieś dwie bluzy polarowe przez głowę. Nie chce mi się wszystkiego opisywać. Jakby ktoś zaryzykował w ciemno, to chętnie wyślę, bo nie wierzę już, że do nich schudnę w najbliższej dekadzie.

  •  
    Jak co bardziej młodzieżowe to mogę ja.
  • edytowano styczeń 2018
    W sumie, jak nie młodzieżowe, to też mam komu w potrzebie przekazać, skoro nikt się nie rzuca. Ucieszy się kobita. Byle stan przyzwoity.
    Podziękowali 1Katarzyna
  • My jeszcze nie całkiem @Agnicha. Ja momentami dostaję dość odstraszajacych ataków kaszlu. Więc niech świecznik poczeka jeśli Ci nadmiernie nie zawarania ;)
  • @Bea - tego nie było dużo i już poszło do @balum
    Teraz jeszcze jeden waran. Cokolwiek już wysłużony, ale może komuś się przyda:
    - torba basenowa Kipsta, granat z szarym. Nie jest nowa. Wręcz dość stara jest. Obstawiam, że z 10 lat już może mieć. Używana była średnio intensywnie. Zamki ma wszystkie sprawne ale przy dnie już się na rogach przeciera. Może ktoś w wielkiej desperacji i mu nie przeszkadza, że zużyta cokolwiek?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.