Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warany z garażu Katarzyny

18182848687105

Komentarz

  • A czy koniecznie na basen? Moja córka potrzebuje "na konie"- spakować toczek. , buty......
  • Nie koniecznie na basen, ale ona z taką kieszenią na mokre rzeczy, co ma oddzielny dostęp od zewnątrz, więc na basen jest wygodna. Można ją nosić, jak plecak. Toczek, buty itp. też się tam zmieszczą, więc na konie się nada. Można nosić, jak plecak, w razie potrzeby.
  • To jak się ktoś na basen nie znajdzie, to poproszę
  • To Ci wsadzam w nią dżinsy i posyłam.
    Podziękowali 1matka6
  • @Katarzyna , nie zalega może u Ciebie laktator? Potrzebuje na ok miesiąc,  w marcu. 
  • Ręczny Avent mam. Mogę udostępnić. Ale on to raczej się nadaje do okazjonalnego odciągania. Jak ktoś potrzebuje dużo ciągnąć, to lepszy elektryczny.
    Podziękowali 1Gosia5
  • @Gosia5 ja mam Medelę swing co prawda już wysłużoną, ale chyba jeszcze działa, z tym, że ja też marcowa się zapowiadam, a u mnie rozkręcanie laktacji to też ciężka praca :(. W każdym razie polecam, może poszukaj też na lokalnych grupach? Ja ją odkupiłam używaną za grosze, ale prawie jak nowa była.
    Podziękowali 1Gosia5
  • Ręczny się niestety nie nadaje :( Elektrycznym jest ciężko,  bo w pół godziny odciagałam góra 20 ml.  Ale dzięki, @Katarzyna :)
  • Ja mam swing maxi ale jest tak nieszczelny że szkoda nerwów serio.. Jeszcze ściągam ależ Boża pomocą to ostatnie lodrygi
    Podziękowali 1Gosia5
  • @Gosia5 priv.
    Podziękowali 1Gosia5
  • A u mnie reczny Aventu sie lepiej sprawdzal od nowego elektrycznego. Nowy zwrocilam do sklepu, bo nie ciagnal. A recznym odciagalam dluuugo, bo syna dopiero po kilku tygodniach moglam przystawic do piersi.
    Podziękowali 1Gosia5
  • @Aniuszka , ale jak długo odciągałaś? Nie wyobrażam sobie pompowania tym przez pół godziny.  @Agnicha gratuluję wyniku. Taką ilość mleka to tylko z proszku udało mi się osiągnąć :(
    Podziękowali 1Hope
  • Tak jak mi. Ja wtedy chwili ściągam po ok. 140-200 4razy na dobę i raz karmie. 
    Podziękowali 1Gosia5
  • Każde ściąganie kilka razy przerywamwytrzasam z rurki wycieram, wszystko dookoła jest w białe kropki a ja na nodze mam plamę od mleka... Ściągam 15min z dwóch na raz
    Podziękowali 1Gosia5
  • Waran na dziś:
    kołdra ciepła, dość ciężka, taka starego typu.
  • Z pierza? Bardzo stara, moze bym chciala.
  • Nie z pierza.
  • edytowano styczeń 2018
    Katarzyna
    Czy twoja rodawalność waranowa wynika z popierania nurtu Minimalizmu?
    Pytam pół żartem pół serio bo ostatnio oglądałam dokument "minimalism" i sama zaczęłam myśleć że czas na coś co już dawno chciałam zrobić: pozbyć się wszystkich niekoniecznych rzeczy:)
  • Najbardziej wynika z faktu przytłoczenia nadmiarem przedmiotów.
    Kołdry nie chcesz?
  • O nieee:)
    Minimalizm.......
    Podziękowali 1Cart
  • @Gosia5, nie pamietam dokladnie, bo juz troche minelo, ale nie bylo to jakos szczegolnie dlugo. Pamietam, ze jedno sciaganie po nocy (ale calej, bo w nocy nie wstawalam na sciaganie, wbrew zaleceniom) pokrywalo zapotrzebowanie na mleko dla synka na całą dobę (ale on był wczesniak z 34 tc). Dla mnie ten laktator reczny byl po prostu bardziej efektywny od elektrycznego. W recznym tez mozna sobie duzo rzeczy dopasowac - siłe ssania, czestotliwosc itd.
    Podziękowali 1Gosia5
  • Kołdra 160/200?
  • Jak karmiłam Anie to 250 ml, mogłam ściągnąć rękę. Laktatorem to po nocy ściągałam z 700 ml. Anna zarta i gruba. A teraz zarta i dość chuda.
  • Weźcie,  przestańcie, bo się załamię :( Albo pożyczcie piersi na dwa lata.  Takie mleczne.  Przyjmę z wdzięcznością :)
  • edytowano styczeń 2018
    Albo może przejdziecie do mlecznego wątka?  ;)
    Podziękowali 1Gosia5
  • A co to nie można już Ot? :-)  no już u kogo jak u kogo ale Katarzyny w wątku, o mleku ot to bardzo ładny ot. Też mnie strzelilo na te 700ml. Moje dzieci grube na moim mleku ale ściągnąć to ręką mogłam 5ml a w nocy jak się specjalnie dodatkowo obudziłam to z 100 ml laktatorem przy tosi. No i czemu nie mogłam mieć takiej mlecznosci jak Andora chociaż przy trojaczkach? Za to wykarmilam ha! :-) 
    Podziękowali 1Gosia5
  • Ale są tez wady. Cycki mam wielkie niestety.
  • Ja też i to pogłębia moją frustrację :( Po co mi one?  No po co? 
    Podziękowali 1andora
  • E tam wady.. Znajdź jakieś prawdziwe.. 
    Podziękowali 1andora
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.