Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warany z garażu Katarzyny

18384868889105

Komentarz

  • Ja z borsukiem też nie żartuję!
  • E tam morderczynie. Ja chce gronostaje żywe! Na lemingi są najskuteczniejsze... :D
    Podziękowali 1madzikg
  • Z asortymentu futrzarskiego tylko tego tchórza jednego mam. Ładniutki jest. Serio! Jakby kto miał pomysł na wykorzystanie, to wcale nie gorszy od lisa. Tylko malutki. Jak to tchórz.
  • @hipolit, bądź nowatorska - zrób tchórzoklapki.
    No weźcie dziewczyny, smutno temu tchórzu...
    Podziękowali 2annabe Predikata
  • edytowano styczeń 2018
    @hipolit, jak tam klapki tchórzowe? Szyk i styl, najmodniejsze w nadchodzącym sezonie a jak się w takich tchórzoklapkach szybko zmyka! ;) No i trzy stówki w kieszeni...
    Podziękowali 1Cart
  • edytowano styczeń 2018
    O nie, @Cart&;Pud mi pomyśl na tchórzoklapki ukradła! Za długo pisałam...
    Podziękowali 1Cart
  • Klapki są bardzo fajne, mięciutkie i ciepłe :P 
    a lisek przy kapturze to już rewelacja :P 
    Nie znata się :smiley: :smiley: :wink: 
  • Mordują ... do szamba wrzucają przeciez :D  
    Podziękowali 2madzikg maliwiju
  • Tak w temacie futer. 


    Moja siostra preferuje futra z zary,  nie wiem gdzie te zary żyją i czym się odżywiają ale wiem że takowe istnieją,  a skąd oto historia. 

    Pojechałam kiedyś po siostrę na imprezę,  ona w stanie po lekkim spożyciu koledzy również,  jak przyjechałam impreza przeniosła się przed moje auto. 
    Stoimy,  przed tym autem,  zima mróz. 
    Kolega do siostry mówi. 
    - O Kamila ale się wystroiłaś,  z czego to futro? 
    - To futerko z Zary. 


    Także ja przygarne jakieś Zary.
  • Podziękowali 1madzikg
  • Z zary.... Moja kolezanka zakupiła sobie pirkna spódnice tamze. Ubrala sie w nia i poszła nauczelnie. Korzystają z toalaty, cala kiecka zawinęła jej śpię pod rajstopy odslaniajac cale pośladki. Marta dumna z nowego nabytku poszła do kantyny (pełnej ludzi) i soe przechadza przeciagle przed wszystkimi, herbatę slodzi długo.... Nagle podchodzi do niej dziewczyna i na ucho szepce "spódnica..." A marta "fajna nie? Z Zary.."



  • Niezłe te twoje historie:) Andora

    Podziękowali 1andora
  • Katarzyna powiedział(a):
    Z asortymentu futrzarskiego tylko tego tchórza jednego mam. Ładniutki jest. Serio! Jakby kto miał pomysł na wykorzystanie, to wcale nie gorszy od lisa. Tylko malutki. Jak to tchórz.


    a jakby go tak przybić gwoździem do ściany w najbardziej widocznym miejscu w domu z karteczką "Tak kończą Ci co nie słuchają matki!" ?

    jestem zdesperowana na najstarszego .................

    ale już chyba skórka oddana ..... szkodo bo to dobry pomysł

  • Dziś coś dla miłośników JP II:
    - Jan Paweł II Pielgrzymki do ojczyzny 1979-1999 Wyd. Znak, 1999
    - Pielgrzymka Jana Pawła II do ojczyzny, wyd. Pax, 1980
    Będzie jeszcze sporo książek o zbliżonej tematyce, więc kto lubi, niech się szykuje ;)

  • Mogę prosić?
  • Może 1 , 
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Oj, jakbym wiedziala, ze takie zastosowanie mogla by ta skora tchorza miec, to bym brala...
  • No, to jeszcze jest na wydaniu książka na temat pierwszej pielgrzymki JP II do ojczyzny.
    Kto ma chęć? Zabytek z 1980 r.
  • Skórki nadają się na mega ciepłe wkładki do butów.
  • agatak powiedział(a):


    a jakby go tak przybić gwoździem do ściany w najbardziej widocznym miejscu w domu z karteczką "Tak kończą Ci co nie słuchają matki!" ?

    jestem zdesperowana na najstarszego .................

    ale już chyba skórka oddana ..... szkodo bo to dobry pomysł

    Ja bym raczej napisała:

    "Memento mori. Nie warto być tchórzem."

  • Nie, dzięki Bea.  To by podpadalo pod groźbę karalną 
  • Wydawało mi się, że skórki upolowała @nowa. Chciałam zapolować, ale przeczytałam, że ona chce. 
  • Wczoraj w ciucholu widziałam pieknego lisa. Za 6 zeta. Teraz będę sobie w brodę pluć że go nie wzięłam 
  • Waran na dziś jest trochę typu "kot w worku", ale może ktoś się na kota połakomi... ;)
    Kotem jest pęk szaliko-apaszko-chustko czegoś w ten deseń. Damskie i kolorowe. Nie chce mi się ich szczegółowo opisywać, bo liczę na to, że znajdzie się amator takich atrakcji i zgarnie wszystko hurtem. To jak?
  • @mamlu - na razie wszystko wolne. Wybieraj, wybieraj! Jak uzbierasz cały karton, to zaraz w poniedziałek Ci wyślę :)
  • A Benedykta XVI "Jezusa z Nazaretu" nie chcesz? Wprawdzie, to nie ten sam papież, ale też mądry człowiek :)
  • 17,19, 32,33
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Poprosze
    Podziękowali 1Katarzyna
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.