Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kupię auto 6-7 osobowe.

1679111234

Komentarz

  • Dacia była brana pod uwagę jednak jak to zwykle bywa kwestie ekonomiczne (wiem, wiem może być zupełnie odwrotnie ale jednak) stawiają ją poza zasięgiem,
    a faktycznie jest fajnym autkiem i jak widać oszczędnym - szaleć z rodziną nie wskazane jest za kółkiem
    z tymi przeglądami to cóż takie nasze (polskie) życie
    pewnie wyjdzie z tego voyager gdyż mają obecnie lanosa i chcą go sprzedać - okazuje się że bardzo trudno zbyć takie autko, a jest komis który oferuje auta na zamianę i jest zainteresowany zamianą na voyagera z 93r, B+LPG z klimą, rdzy nie widać na min, kwestia tych reflektorów to faktycznie do sprawdzenia (plus dla pewności diagnostyka na stacji kontroli pojazdów nie zaszkodzi pewnie)
    acha i jeszcze z 6 osobowych Fiat multipla z JTD - może nie jest on za piękny - rzecz gustu, ale z tym motorem warty uwagi
  • Dacia była brana pod uwagę jednak jak to zwykle bywa kwestie ekonomiczne (wiem, wiem może być zupełnie odwrotnie ale jednak) stawiają ją poza zasięgiem,
    No to może Scudo. Ja przejechałem 30tys w półroku, a gdybym miał Dacię to chyba bym wolał w domu siedziec.
  • @ Taw
    Podobno nie kupuje się aut na "F": forda, fiata i francuskich.
    (pozwoliłem sobie na ten samokrytyczny dowcip gdyż dacia to poniekąd renault, tak jak skoda to VW).
    :wink::smile::tongue::bigsmile:
  • ale...ale...ale Scudo nie jest na F
  • :rolling:
  • cosik podkreśliłem post wyżej :tongue:
  • A matiz to podobno Fiat.
  • @Taw
    A tak na powaznie: gdybym robił 30 tys. na pół roku też bym kupił co innego.
  • [cite] Taw:[/cite]A matiz to podobno Fiat.

    Masz trochę racji ...

    Logan sprzedawany jest w zależności od rynku pod różną marką:
    w europie zach. jako Dacia, w Rosji i chyba Indiach jako Renault, a w Meksyku jako ... Nissan.
  • wcześniej to aluzja dotyczyła raczej wielkości naszego mieszkania.
  • Właśnie dostałem: Informuję że upłynął termin w którym powinno się dokonac wpłaty za mandat karny nałożony przez Straż Miejską... mam 3 dni. Ma ktoś 100zł bo grożą że zabiorą w zastaw dzieci?
  • Oj, parkowało się w strefie płatnego parkowania ... bezpłatnie :wink:
  • Jaka strefa kolego? Fotoradarek... to teraz dochód własny gminy i sobie każda zakłada.
  • mnie gmina ścigała za parkowanie płatne częsciowo :wink:
  • Taw, a nie taniej jest zwolnić do 20km/h ponad ograniczenie (bo tego radar nie wyłapie), a po minięciu radaru znów przyśpieszyć do 110 km/h?
  • A my powoli bedziemy rozgladac sie za 8-9 osobowym...Mozecie cos polecic?
    (VW Caravell? Mercedes Viano?)

    No i przyjdzie sie pozegnac z naszym Voyagerem, ktorego nabylismy w maju:cry:
  • no cóż..,ja mam fotkę z sierpnia, byłem na "przesłuchaniu" odesłali do właściwej gminy i na razie cisza, a na mandanty trzeba niestety zarabiać (także)
    scudo może i dobre to auticko sęk w tym że budżet nie za duży a mimo wszystko mają być spełnione 2 warunki: min 6 osób, klima - ten drugi to w starszym scudo raczej rzadkość
  • edytowano grudzień 2016
    Będziemy mieli do sprzedania ( tylko w dobre ręce :bigsmile:) Toyotę Previę rocznik 1997 8-osobową (2+3+3). poj 2400 benzyna, skrzynia biegów ręczna, nie zagazowana (tj silnik nie nadwyrężony), 2 poduszki pow., el. szyby. Stan bdb- (troszkę rdzy) cena 12000 (dla wielodzietnych rabat :wink:). Cudne auto, bardzo pojemne, bezawaryjne, oba rzędy mają normalne (dorosłe) siedzenia + spory bagażnik, 2 kanapy rozkładane na płasko do spania. Przy złożonej połowie tylnej kanapy oprócz bambetli pakowaliśmy rowery! Pali ok. 13 l w miejskich korkach, na trasie 9l, ale za to do warsztatów nie trzeba jeździć :bigsmile: Nową też kupiliśmy Previę ( nooo.... tak sobie nową :wink:), nic innego nie chcę :tongue:
  • Barbaro, ale te nowe modele toyoty previ chyba sa zdecydowanie mniejsze? Czy sa tez 8-osobowe?
  • [quote][cite] Irek:[/cite]
    acha i jeszcze z 6 osobowych Fiat multipla z JTD - może nie jest on za piękny - rzecz gustu, ale z tym motorem warty uwagi[/quote]
    Mamy Mućkę z 1,9 JTD (2005 r, cena 29 kzł) - jesteśmy w niej absolutnie zakochani, także moja żona która przez wiele tygodni w ogóle nie chciała słyszeć o takim brzydactwie (w efekcie zmusiła mnie do poszukiwań, zakończonych odnalezieniem niniejszego forum), wystarczyło że kilka razy przejechała się zarówno jako pasażer jak i - zwłaszcza - kierownica, już nie ma wątpliwości że warto było słuchać męża! Ja też umocniłem się w przekonaniu o wartości słuchania wątpliwości Małżonki - co inaczej dziś bym czytał z takim zainteresowaniem?!
    Co do pakowania (inny wątek co prawda) to zazwyczaj najstarszy siedzi w środku z przodu (obok kierowcy), z prawej z przodu starszy średniak, a z tyłu z lewej młodszy średniak, potem najmłodszy, a na prawym tylnym Matka Karmiąca :-)
    image
  • [cite] Małgorzata32:[/cite]Barbaro, ale te nowe modele toyoty previ chyba sa zdecydowanie mniejsze? Czy są tez 8-osobowe?
    Są 8 os., ale rzadko. No i rzeczywiście nowsze są trochę mniejsze, nad czym ubolewam. Np. wejście do tylnego rzędu jest trudniejsze dla dorosłego, wyciąganie z tyłu śpiącego malucha to tez wyczyn. Tu Toyota się zmianami nie popisała :sad:
  • @ Barbara - a ile ma miejsc 3-punktowych?
  • [cite] Maciek:[/cite]@ Barbara - a ile ma miejsc 3-punktowych?
    6
  • co znaczy trzypunktowy?
  • To znaczy prawdziwy pas, a nie biodrówka.
  • [cite] Taw:[/cite]co znaczy trzypunktowy?
    Dostaje się za niego 3 punkty :cool:
  • biodrówka?
    203.jpg
  • ładne bombki na tej choince
  • [cite] Maciek:[/cite]To znaczy prawdziwy pas, a nie biodrówka.

    biodrówki są zakazane?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.