Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kupię auto 6-7 osobowe.

1282930313234»

Komentarz

  • @Yucami, kupiliśmy 7-letnie scudo i dobrze się jeździ. Brakuje mi tylko drugich drzwi suwanych, no i wzięliśmy krótsze, żeby łatwiej się na co dzień jeździło. Na wakacje spakowaliśmy się bez problemu, tylko wyjęliśmy jeden fotel z ostatniego rzędu. Jest nas 8, z przodu mamy kanapę.
    Podziękowali 1manatta
  • bez silnika to kiepsko;)
  • a jaki to samochód?

  • @Yucami, jak wywalicie siedzenia z tyłu to namiot tam rozbijecie :) A tak serio, to nie wiem, czy się opłaca kupować wielkie auto na jeden wyjazd w roku. Idąc tym tropem kupiliśmy krótkie scudo. Najwyżej przyczepkę pociągniemy :) Na co dzień dużo łatwiej się jeździ, a przede wszystkim parkuje.
  • Bea my juz od prawie roku Zafira jeździmy; ) szalu nie ma ale ja lubię.  To stare wpisy sa.
  • edytowano czerwiec 2017
    Marzy mi się Ford Galaxy lub S-MAX 2007-2009 na benzynę. Chociaż starsze tez fajne są.. 
    Ktokolwiek widział? Ktokolwiek wie?
    Najchętniej na południu. 
  • tatinek powiedział(a):
    Marzy mi się Ford Galaxy lub S-MAX 2007-2009 na benzynę. Chociaż starsze tez fajne są.. Poratujecie?
    ?
  • A co myślicie żeby kupować auto bezpośrednio w Niemczech z komisu? Ma ktoś takie doświadczenie? 

    Podobno auta sprowadzone już do Polski sa w większości picowane tylko zeby ładnie wygladaly. Nie da się tego odróżnić a wychodzi rdza po roku.
  • tatinek powiedział(a):
    A co myślicie żeby kupować auto bezpośrednio w Niemczech z komisu? Ma ktoś takie doświadczenie? 

    Podobno auta sprowadzone już do Polski sa w większości picowane tylko zeby ładnie wygladaly. Nie da się tego odróżnić a wychodzi rdza po roku.
    http://www.motofakty.pl/artykul/w-niemczech-nie-cofaja-licznikow.html
  • No dzięki.  To trochę daje światło na to co się dzieje u sąsiadów. 
  • tatinek powiedział(a):
    No dzięki.  To trochę daje światło na to co się dzieje u sąsiadów. 
    Oczywiscie to tylko artykul.
  • tatinek powiedział(a):
    No dzięki.  To trochę daje światło na to co się dzieje u sąsiadów. 
    A gdzie do de byc chciala jechac?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.