Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Macie jakiś problem? - szczególnie finansowy?

13»

Komentarz

  • edytowano grudzień 2018

    Św. Mikołaj - prawda i fałsz [Tuba Cordis 2 XII A.D. 2018]

  • Dziś jest rocznica śmierci o. Wenantego. 

    Musiałabym dłuuuugo pisać, jak dużo łask wyjednuje nam i naszym znajomym. Mnie to przypomina "huragan chwały" - jak nazwały siostry św. Teresy od Dzieciątka Jezus - po śmierci Teresy ogrom cudów, które się działy za jej wstawiennictwem.
    Choćby i dziś - pomógł znaleźć przyczynę kłopotów z samochodem. Dwa razy byliśmy u mechaników, kilku prosiliśmy o konsultację. Nie znaleźli przyczyny, nie mieli pomysłu. Dziś po awarii w drodze - po modlitwie do o. Wenantego o pomoc - kolega, który przyjechał nas odholować, po kilku chwilach już wiedział co to... Naprawdę. I zajechał naszym samochodem do domu... 
    A wracaliśmy z Kalwarii - z zakończenia dni modlitw o beatyfikację Ojca.
     
    Jestem okrutnie zmęczona i pewnie nie dość jasno się wyraziłam, ale na pewno zrozumiecie :smile: 

    Polecałam wszystkich bliskich sercu Ojcu, Was więc też.
    Podziękowali 1kiwi
  • Odkopuję. Obiecałam Wenantemu:)

    Jakieś trzy tygodnie temu osiągnęliśmy dno finansowe. Na następne pieniądze mogliśmy liczyć pod koniec marca. Trzy tygodnie bez kasy dla pięcioosobowej rodziny + trzy koty to duże wyzwanie. Więc poprosiłam Wenantego. I?
    Dwa dni póżniej dostałam od Taty (ot tak po prostu) pewną sumkę, która już nas ratowała. Ale nie dość tego.
    Cztery dni później przyszła wypłata z polisy ubezpieczeniowej, która powinna byż wypłacona pod koniec marca.
    To jeszcze nie koniec.
    Urząd Skarbowy (uważacie?) otóż Urząd Skarbowy wypłacił mi zwrot podatku po dwóch tygodniach (!!!) od złożenia PITU. 
    Czy to nie cud?

    Pospieszyłam więc z podziękowaniami i wtedy zobaczyłam, że za dziewieć dni ojciec Wenanty obchodzi 100-lecie śmierci. 31 marca.

    Zaczynam nowennę. Można ją znaleźć na stronie Wenanty.pl

    Jeśli ktoś z Was potrzebuje pomocy, walcie jak w dym do Wenantego!


    Podziękowali 3mysikrolica joachm1 Elf77
  • nodobra powiedział(a):
    Odkopuję. Obiecałam Wenantemu:)

    Jakieś trzy tygodnie temu osiągnęliśmy dno finansowe. Na następne pieniądze mogliśmy liczyć pod koniec marca. Trzy tygodnie bez kasy dla pięcioosobowej rodziny + trzy koty to duże wyzwanie. Więc poprosiłam Wenantego. I?
    Dwa dni póżniej dostałam od Taty (ot tak po prostu) pewną sumkę, która już nas ratowała. Ale nie dość tego.
    Cztery dni później przyszła wypłata z polisy ubezpieczeniowej, która powinna byż wypłacona pod koniec marca.
    To jeszcze nie koniec.
    Urząd Skarbowy (uważacie?) otóż Urząd Skarbowy wypłacił mi zwrot podatku po dwóch tygodniach (!!!) od złożenia PITU. 
    Czy to nie cud?

    Pospieszyłam więc z podziękowaniami i wtedy zobaczyłam, że za dziewieć dni ojciec Wenanty obchodzi 100-lecie śmierci. 31 marca.

    Zaczynam nowennę. Można ją znaleźć na stronie Wenanty.pl

    Jeśli ktoś z Was potrzebuje pomocy, walcie jak w dym do Wenantego!


    Oooooo dzięki za świadectwo i przypomnienie!
    Podziękowali 1nodobra
  • Dziękuję.
    Przywieźliśmy od moich rodziców książkę o Nim. Mąż juz czyta.
    Znajomy agent nieruchomości bardzo nam pecal uderzać do Wenantego z prośbami finansowymi 
    Podziękowali 1nodobra
  • No nie, od 2 lat się do ojca Wenantego wybieram, bo przetrwaliśmy razem operacje :) teraz zaplanowałam na Niedzielę Palmową, a tu straszą zakazem przemieszczania, ja załamana a tu wątek o nim :) to może e końcu się uda pojechać :) 
    Podziękowali 1nodobra
  • Ładna ta nowenna

  • edytowano marzec 2021
    31 marca rocznica śmierci? W dniu urodzin mojej najmłodszej córki. Ech... A ja już przestałam wierzyć we wstawiennictwo świętych i w cuda wszelakie. Przestałam chodzić do kościoła, przestałam się modlić... Przestałam wierzyć.
  • @Honi -nie ma przypadków, są tylko znaki. Daj szansę Wenantemu, któremu ,notabene na chrzcie dano Józef:) 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.