Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kim oni są?

13

Komentarz

  • O! Rumun i ma telewizor kolorowy. Tak jakby mu się nie należało.
    Dzięki za przypomnienie bo już zapomniałem dlaczego nie mam telewizora...
  • >>O! Rumun i ma telewizor kolorowy. Tak jakby mu się nie należało.
    ---------------------------------------------------
    Dzięki za przypomnienie bo już zapomniałem dlaczego nie mam telewizora... <<

    Możesz jednak zdecydować i wybrać opcję na - Cygana pochodzenia Romskiego a ci mają telewizory i nawet samochody są z tych co to nie sieją nie orzą a zbierają żniwo.
  • "Lubię Zbyszka Hołdysa, ale pisząc "zdemoralizowane châ??" o muzykach, którym zapłacono za występ podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, chyba jednak przegiął. Publicznie wydał bardzo ostry wyrok na artystów, którzy mogli przyjąć honorarium w różnych wielkościach i z różnych przyczyn. Mogą też - tego nie wiemy - przekazać otrzymane pieniądze na jakąś formę pomocy charytatywnej. Ja tak kilkakrotnie robiłem.

    Z graniem charytatywnym sprawa jest skomplikowana. Sam od początku grałem dla WOŚP, ale od kilku lat tego nie robię. Mam wrażenie, że powstał jakiś niepisany przymus grania dla Jurka Owsiaka..."

    Kukiz o przymusie grania dla Owsiaka za darmo
  • Kukiz otrzeźwiał
  • YulCQtV91fk
  • "Kukiz otrzeźwiał "

    r2UOcrXcOMs
  • lubie kukiza
  • Ja też. Choć wiele rzeczy mi się w nim nie podoba, jakby się w nim zmagały dwie osobowości.
  • Ale klawy wątek się zrobił. :bigsmile:

    To mnie Owsiak ubawił z tym tłumaczeniem o namiocie. :rolling:

    Czemu on się tak czuje zobligowany do tłumaczenia się z tych krisznowców? Czy dlatego, że oni sobie mogą spokojnie chodzić po P. Woodstocku, a katolicy nie? A może dlatego, że się ubierał w te ich wdzianka i niestety ktoś go kiedyś w nich sfotografował?

    A widzieliście okładkę "Nigdy więcej"? Jest na niej zaciśnięta BIAŁA pięść! :shocked:
  • jakby się w nim zmagały dwie osobowości.
    ------------------------------------------------------
    dlatego go lubie

    jak to mówi moja żona: Nie jest taka dupa.

    A tego gościa lubisz?

    1205wnS3Tzs&feature=PlayList&p=8CC43A13D153FC00&playnext=1&index=2
  • Coś mi się nie otwiera...
  • >>Ja też. Choć wiele rzeczy mi się w nim nie podoba, jakby się w nim zmagały dwie osobowości. <<

    ZCHN już się zbliża- poszukaj ciekawe czy Ci się spodoba.
  • ZCHN już się zbliża- poszukaj ciekawe czy Ci się spodoba.

    Znam, jest też wiele innych "ciekawych", Wiem, że popierał PO, UE dlatego napisałam, że wiele rzeczy w nim mi się niepodoba, ale... dostrzegam w nim jakieś zmaganie czego nie widzę np w Owsiaku.
  • @ Taw
    Nie znam :shamed: Coś ma w sobie. Nawet nie wiem co śpiewa :wink:
  • To taka lepsza czeska wersja polskiego Kazika.

    Dla wszystkich które nie dają

    gallery-70935691-500x500.jpg
    gallery-71016669-500x500.jpg
  • Taw, mógłbyś sprezentować coś ładniejszego. To wyżej należy się tym, co dają Owsiakowi - tym naiwniakom.:sad:
  • Dla krisznowców nie ma gorszego widoku niż człowiek który sam idzie do błota. Musi mieć Owsik radochę.
  • Dla rafała
    SuC58DPIPrw
  • Jeszcze kilka lat temu mieli to w statucie. Podawano np. w Radiu Maryja, że jest w internecie imozna było sprawdzić. Dziś statut nie jest w całości dostępny w internecie. Żeby go poznać w całości trzeba by było skontaktować się z fundacja - na co nie mam ochoty.
    Ciekawe w takim razie skąd biorą pieniądze na przystanek Woodstock? Może od krysznowców?
  • Nie wiem czy zwróciliscie uwagę, że ten sprzęt kupują dopiero pod koniec roku. Dlaczego?
    Podpowiem , że pieniądze trzymają w banku.
  • >>Dla rafała<<

    jednak jakoś mnie nie przekonał
  • pieniądze trzymają w banku.
    pieprzeni Eskimosi
  • Nie, kupić sprzęt od razu, albo oddać ludziom odsetki - przecież to takie oczywiste!
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]

    Warszawiacy wiedza, czym owsiki jezdza po Stolycy.

    T:bigsmile:

    uhm...
    za to np. pracownicy Caritasu jeno tramwajami i autobusami, biedaczki
    a i to nie zawsze-częściej na nóżkach, zeby oszczędzić :confused:
    [cite] mona:[/cite]Nie wiem czy zwróciliscie uwagę, że ten sprzęt kupują dopiero pod koniec roku. Dlaczego?
    Podpowiem , że pieniądze trzymają w banku.

    a jakby ktoś uważnie śledził, toby wiedział (bo Owsiak tego nigdy nie ukrywał), ze odsetki, jakie zarobią na siebie te pieniądze zebrane jednego dnia też są wykorzystywane na "zakupy", dzięki czemu za odsetki może coś dokupić

    WOŚP jest fundacją, ma też kilka stanowisk pełnoetatowych, płatnych-a o tym, że Owsiak porzucił pracę i za swoją pracę w WOŚP pobiera pensję-takze mówił i nie ukrywał
    i to już parę lat temu
  • I założył na Woodstocku Akademię Sztuk Przepięknych (Balcerowicz, Lis, Cekielski itp), zaprosił groźną sektę Hare kriszna, sprzedaje piwo po obniżonych cenach na Woodstocku i przepędził Przystanek Jezus :devil::devil::devil:
  • Koncerty rockowe też odbywają się na całym świecie, ale tam też nikt nie czaruje, że ratuje chore dzieci. Bo to oczywiste czary-mary. Rocznie na zakupy sprzętu wydaje się w Polsce ok. 4 mld zł, a cała zbiórka WOŚP to ok. 30 mln zł. Czyli nawet nie ułamek procenta tego co rocznie i tak się wydaje na sprzęt. A gdzie koszty akcji? Oficjalne koszty promocji, â??Przystanku Woodstock" to ok. 6 mln.

    Nieoficjalne - czyli to co dają samorządy i telewizja - przypuszczalnie, przekraczają w sumie to co WOŚP może przeznaczyć na zakup sprzętu. Dlatego takich akcji nigdzie na świecie nie ma, bo nawet prości ludzie w trzecim świecie, nie mówiąc o Anglikach, Francuzach czy Niemcach, nie dają się tak nabierać na plewy jak Polacy. Gdyby policzyć wszystkie koszty rzetelnie, okazałoby się, że po prostu akcja Owsiaka więcej kosztuje niż przynosi pożytku. Ocenia się, że na dostosowanie naszych szpitali do wymogów unijnych trzeba dać 14 mld złotych. WOŚP musiałby więc zbierać na ten cel jakiś 460 lat.

    cały artykuł
    :crazy:
  • Możesz ich uściskać :shades:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.