Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jak zostać fatalnym rodzicem?

13»

Komentarz

  • Ciekawi mnie jak 16 latek bez telefonu komunikuje się z kolegami? Przez telefon rodziców, czy jakiś domowy telefon, czy jak?
    U nas 12 i 14 latka nie mają telefonu i jest jedną komórka domowa taka bez internetu, przez którą rozmawiają z towarzystwem. Jednak 14 latka ma założonego Messenger i często przez mój tel coś tam sprawdza, dla mnie to denerwujące i zastanawiam się jak to rozwiązać. Nie chcę jej odcinać od tego, bo to są grupy taneczna, skautowa, klasowa- umawiają się na różne akcje, wyjścia wspólne.
  • U na jest jeden na trójkę nastolatków.
  • Malgorzata powiedział(a):
    Naszym celem rodzicielskim było i jest opanowanie życia realnego , rzeczywistego .
    Wirtualny nie jest życiem realnym jakie trzeba aby człowiek ogarniał.
    Mają ogarniać życie realne najpierw. 

    Treningi na 500 metrów od szkoły tak się złożyło , i czasami 10-15 minut czasu na przejście na salę treningową.


    Kontaktuje się w szkole i na treningach.
    W jednym miejscu spędza 7-8 godzin.
    W drugim minimum 2.
    To już wychodzi prawie 10 godzin dziennie do kontaktu ;) 

    Nam chodzi o realne życie jako pierwsze. 
    telefon to realny sposób komunikowania się
  • mamaw powiedział(a):
    Ciekawi mnie jak 16 latek bez telefonu komunikuje się z kolegami? Przez telefon rodziców, czy jakiś domowy telefon, czy jak?
    U nas 12 i 14 latka nie mają telefonu i jest jedną komórka domowa taka bez internetu, przez którą rozmawiają z towarzystwem. Jednak 14 latka ma założonego Messenger i często przez mój tel coś tam sprawdza, dla mnie to denerwujące i zastanawiam się jak to rozwiązać. Nie chcę jej odcinać od tego, bo to są grupy taneczna, skautowa, klasowa- umawiają się na różne akcje, wyjścia wspólne.
    A2mobile ma taki pakiet za 16 zł bez limitu rozmowy, sms I mms oraz Messenger (ale bez zdjęć i filmów)
  • Elunia powiedział(a):
    A próbowaliście się czasami dodzwonić do rasowego informatyka? Marny trud :) najbardziej niedostępni ludzie :)
      E tam, nie mam z tym problemów. Inna sprawa, że mój brat chyba nie jest "typowym" informatykiem, podobnie jak ja jest anty-gadżeciarzem ;) Smartka kupił parę lat temu, czyli po 40. w 2 celach: GPS i mordowanie pająków :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.