Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wypuszczalnia z forum

1356789

Komentarz

  • Jej własna natura ją otruła  ;)
    Podziękowali 1madzikg
  • Oj chwilę mnie nie było i coś poważnego się zdarzyło
    Dobrze rozumiem - Apolonia dostała bana? 
  • Dostała. Ciekawe, że niby popierajac konf miala wrzutki antysemickie i była pro urzędnicza... troll? Kret?
  • PawelOdOli powiedział(a):
    Dostała. Ciekawe, że niby popierajac konf miala wrzutki antysemickie i była pro urzędnicza... troll? Kret?
    Ja siedzę na grupie Konfederacji na FB i co się naczytam to włos mi się na głowie jeży - to co mówią przedstawiciele to jedno a to co mówią wyznawcy to drugie (to trochę nieprzyjemne bo sama popieram konfe ale ludzie wkręcają się i się mega sekta robi i powiedzieć że nie tolerują ludzi z innymi poglądami to mało powiedzieć). Może ona po prostu z tej rzeszy wyznawców? Konfa niby popiera rodzinę a tam czasem takie nawałki na rodzinę, a szczególnie wielodzietnym rodzinom się obrywa i niepełnosprawnym tez, więc postawa Apoloni nie wyróżnia sie
  • Dla mnie to albo zaburzenie albo frustracja. Wymieniłam z nią myśl w tym wątku o "roli matki poza domem"... normalnie człowiek zanim puści post to czyta, żeby nie urazić - odróżnijmy od kulturalnie polemizować. Generalnie się z nią zgadzam, że z dziećmi nie chadza się do przychodni na przyczepkę... ale po co pisać o tym braku organizacji lub wsparcia małżonka - to były szpile.

    Podziękowali 1antonina
  • Czasem się chodzi, kiedyś w podatkowym urzędzie byłam, jak Weronika była mała,  grzecznie sobie stała i wciskała przy biurku cichcem przycisk, nagle przybiegło kilka osób wściekłych, że ich numerek się zaświecił i zniknął.
  • To przykre - takie szpike potrafią dopiec... 
  • Joanna36 powiedział(a):
    Czasem się chodzi, kiedyś w podatkowym urzędzie byłam, jak Weronika była mała,  grzecznie sobie stała i wciskała przy biurku cichcem przycisk, nagle przybiegło kilka osób wściekłych, że ich numerek się zaświecił i zniknął.
    Ha ha super Weronika
  • Wiele osob  ma niespójne poglądy  To mnie nie dziwi
  • No niestety patrzac po znajomych fanach Kondefederacji mam podobne obserwacje co Agmar. W ogole ta partia to zbieranina specyficznych ludzi i jakos latwo tam o doprowadzanie roznych idei do skrajnosci, np. tak jak u apolonii - niechec do socjalu przekladajaca sie wrecz na pogarde wobec wiekszych rodzin, sprzeciw wobec roszczen zydowskich - wypisywanie o zydostwie, ogromna niechec i obrazanie wyborcow i politykow innych partii itd
    Podziękowali 2Polly joanna_1991
  • U Apolonii problem leżał gdzie i dzień, to jakaś psychiczna przypadłość, nie widzę związku z jej sympatiami politycznymi. Apolonia była obrzydliwie chamska nawet przed powstaniem Konfederacji  ;)
    Podziękowali 3madzikg E.milia Subiektywna
  • Ale zdajecie sobie sprawę, że wątek jest na ogólnej? 
  • Nic nie napisano o Apolonii czego by już wcześniej nie usłyszała osobiście. Wtedy spływało jak po kaczce, więc teraz pewnie też spłynie. 

    A z mojej strony eot 
    Podziękowali 1wiesia
  • Tak. Zastanawiałam się mocno czy dodawać swoje 3 grosze.
  • No to git.
    Tak tylko zapytałam :) 
    Podziękowali 1wiesia
  • Ale moze by przeniesc go do ukrytej? @Marcelina
    Podziękowali 1madzikg
  • A może niech będzie dla potomnych, ku nauce...
    Podziękowali 2Skatarzyna Rogalikowa
  • madzikg powiedział(a):
    A może niech będzie dla potomnych, ku nauce...
    Oczywiście,  ale dla tych zalogowanych, a nie z zewnątrz.
    Podziękowali 1madzikg
  • To zależy od fanów Konfy. Jedni, ci bardziej wolnosciowi bywają zwolennikami teorii że wolny rynek jest lekarstwem na wszelkie problemy, również dotyczące moralności. Co jest śmieszne i mija się z praktyką bo wystarczy spojrzeć na kapitalizmy z przełomów XIX i XX wieku. Cibardziej pro Korony węszą spiski. Ci pro narodowi uderzają w ustawę  447 i w lobby żydowskie. Nie ma co się dziwić: radykalne ruchy zawsze przyciągają dziwaków i szaleńców. Sporo takowych zostało usuniętych z partii RN już za mojego czlonkowstwa i sporo nie zostało wpuszconych w struktury.
  • Bea powiedział(a):
    Odrobinka powiedział(a):
    To zależy od fanów Konfy. Jedni, ci bardziej wolnosciowi bywają zwolennikami teorii że wolny rynek jest lekarstwem na wszelkie problemy, również dotyczące moralności. Co jest śmieszne i mija się z praktyką bo wystarczy spojrzeć na kapitalizmy z przełomów XIX i XX wieku. Cibardziej pro Korony węszą spiski. Ci pro narodowi uderzają w ustawę  447 i w lobby żydowskie. Nie ma co się dziwić: radykalne ruchy zawsze przyciągają dziwaków i szaleńców. Sporo takowych zostało usuniętych z partii RN już za mojego czlonkowstwa i sporo nie zostało wpuszconych w struktury

    Czubow nigdzie nie brakuje
    To z pewnością.  Ale czuby nawet jesli nie są czlonkami pozostają fanami ;)
  • Przykre i smutne, choć akurat z Mader było mi wyjątkowo nie po drodze. 
  • Oczywiście, że przykre. Kiedyś mi się wydawało, że ludzie zapisują się na forum, aby poznać nowych przyjaciół. Byłem naiwny.
    Podziękowali 2Isako Katia
  • Maciek_bs powiedział(a):
    Oczywiście, że przykre. Kiedyś mi się wydawało, że ludzie zapisują się na forum, aby poznać nowych przyjaciół. Byłem naiwny.
    A mi się zdawało, że po to, by dyskutować, zwłaszcza, gdy ma się odmienne zdanie.
  • Każda apologetyka opiera się na analizie argumentów przeciwnych. Jeżeli ktoś widzi wartość liturgii posoborowej, to powinien potrafić odeprzeć argumenty jej krytyków.
  • edytowano styczeń 2020
    A po co? Jedni uważają że Tridentina jest właściwa i chodzą na nią,  drudzy że NOM jest lepszy i chodzą na niego a inni że oba są dobre i chodzą wszędzie. Wszyscy pozostają katolikami. Grekokatolicy uważają że ich ryt jest najlepszy i tak samo Ormianie. Po co w ogóle na ten temat dyskutować?  Malo tego mają prawo uważać że ich ryt jest najlepszy. Katolicyzm nie zależy od rytu mszy św. Natomiast są ryty które ten katolizcyzm lepiej wyrażają i taka jest Tridentina. 
  • Uważam, że to głupio mówić, że coś jest lepsze i nie wiedzieć nawet dlaczego.
  • Ja tam wiem dlaczego dla mnie VOM jest lepszy. Nie muszę szukać argumentów poprzez apologetyke. Poza wszystkim apologetyka jest obroną wiary a nie rytu.
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • PaniWiosna powiedział(a):
    Użytkownik @mader ma bana na forum? Czy to jakaś awaria?
    Sprawdziłam, ma status Nowy, dlatego może pisać tylko w Poczekalni...
     :o za co? 
  • Maciek_bs powiedział(a):
    Uważam, że to głupio mówić, że coś jest lepsze i nie wiedzieć nawet dlaczego.

    Ale to jest standard na forum (i na wszystkich innych w zasadzie) - nieumiejętność uzasadnienia swojego zdania. Do tej pory za to nie wywalano


Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.