Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wypuszczalnia z forum

1246789

Komentarz

  • Ja tam wiem dlaczego dla mnie VOM jest lepszy. Nie muszę szukać argumentów poprzez apologetyke. Poza wszystkim apologetyka jest obroną wiary a nie rytu.
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • PaniWiosna powiedział(a):
    Użytkownik @mader ma bana na forum? Czy to jakaś awaria?
    Sprawdziłam, ma status Nowy, dlatego może pisać tylko w Poczekalni...
     :o za co? 
  • Maciek_bs powiedział(a):
    Uważam, że to głupio mówić, że coś jest lepsze i nie wiedzieć nawet dlaczego.

    Ale to jest standard na forum (i na wszystkich innych w zasadzie) - nieumiejętność uzasadnienia swojego zdania. Do tej pory za to nie wywalano


  • edytowano styczeń 2020
    dziwny jest ten wątek, właśnie go czytam. Jakaś scysja była. Nie wiem o co chodzi z tymi nowymi mszami, ja jestem katoliczką, uznaję naukę Papieża i biorę udział we mszy w katedrze.
  • Ja też nie wiem o co chodzi z @mader. Coś przeoczyłem widocznie.
  • Nie rozumiem - to teraz mader będzie w poczekalni? 
  • Została wywalona do poczekalni przez Admina, za wątek o Mszy świętej, coś się Administracji nie spodobało
  • Jeżeli ktoś nie ma nic do powiedzenia, ale odzywa w wątku, aby zwymyślać kogoś, kto chce porozmawiać, to zdecydowanie pomylił adresy.
    Podziękowali 1Ona64
  • Ale Mader kogoś zwymyślała?
    Podziękowali 2Rogalikowa Elf77

  • A jak ktoś ma coś do powiedzenia
     ale innego niż pewne szanowne osoby i chce rozmawiać to też pomylił adresy? 
    Podziękowali 2madzikg Stokrotka
  • beatak powiedział(a):
    Ale Mader kogoś zwymyślała?
    Niektórym się wydawało, że tak. I mieli rację: wydawało im się.
    Podziękowali 1Natalia
  • Jak nic nie widzisz i ci się nie podoba to załóż sobie własne forum

    Mspanc
  • Elunia powiedział(a):
    Kiedyś już był pucz kotleciarzy :) i nowe forum. Nie wypaliło :)
    Mader to porządna kobita z kościami, dajcie spokój. Da się dyskutować bez takich dziwnych ruchów.
    Da się, ale najwyraźniej nie wszyscy to wiedzą.
  • Ja nie do konca wiem o co chodzi z Apolonia. W wielu kwestiach zupelnie sie z nia nie zgadzalam ale to normalnw ze nie wszyscy ze wszystkim musza sie zgadzac. Oprócz totalnie nietaktownej odzywki do watku Rein ( tu sie zgadzam)  bylo cos jeszcze? Moze wystarczylaby poczekalnia na dla niej :) na ochloniecie.
  • Monia było dużo chMstwa zwykłego. W przeciwieństwie do mader 
  • Monia, Apolonia napisała kiedyś pod adresem innej forumki, że głupia i gruba...Zapadło mi to w pamięć, bo chyba na żadnym forum nie widziałam takiego chamstwa, które pozostałoby bez reakcji administratorów. Ale może takie odzywki są ok, bo generują ruch na stronie i nie godzą w ego admina. Czytam to forum jakieś 4 lata i nie znam historii wszystkich kłótni, rozłamów itd, ale takich schematów z wywalaniem "krnąbrnego użytkownika" było juz kilka. 
    Podziękowali 2szczurzysko M_Monia
  • I na tym wpisie Paprotka zakończyła swoje gościnne występy. Zbyt wiele czasu poświęciłem na utrzymanie forum w ruchu, abym teraz miał czytać tu impertynencje na swój temat.
    Podziękowali 2PawelOdOli Joannna
  • O, bez sensu mi się podziekowalo
    Podziękowali 1M_Monia
  • Widzę,że założenie wypuszczalni było genialnym pomysłem 
    Podziękowali 2DaddyPig Joannna
  • czy mogę pisać wiadomości normalnie do osoby zbanowanej?
  • czy mogę pisać wiadomości normalnie do osoby zbanowanej?

    Paprotka też ma bana?
  • edytowano styczeń 2020
    O rany co sie dzieje. Dajcie spokój 
  • Matuchno kozłowska...

    Bana dostała Apolonia.
    Mader i Paprotka zostały cofnięte w rozwoju do poczekalni.

    @Maciek_bs - zgadza się?
     
    Podziękowali 1DaddyPig
  • Idzie luty szykuj buty.
  • Odrobinka powiedział(a):
    Idzie luty szykuj buty.
    U nas mówią podkuj buty, ale pogodynka nie pokazuje mi ani jednego dnia w lutym z minusową temp, średnio 3-7 stopnie więc nie wiem czy o butach warto myśleć ....
  • Średnio mi z tego żartować jeszcze   .. Apolonia to Apolonia latami nazbierało że, ale mader to każdy każdego codziennie mógłby za niezgodność punktu widzenia wywalić. 
  • edytowano styczeń 2020
    > prywatny folwark

    Raczej brzemię. Bo nikt nie zapyta: "czy wszystko na serwerze działa?" albo: "czy masz kasę z reklam na zapłacenie co miesiąc 200 zł za hosting?"

    Za to mogę sobie poczytać różne "miłe" uwagi na swój temat.
  • Nie wiem czy powinnam zabierać głos, bo mało się udzielam na forum i mało tutejszych spraw ogarniam. Akurat tej udało mi się nie przegapić.

    Mam tylko takie pytanie: czy w relacji gość-gospodarz szacunek obowiązuje tylko gościa wobec gospodarza? Czy gospodarz, upokarzając gościa – nawet gdyby ten na to zasłużył – zachowuje się godnie?

    Tak, wiem, wolnoć Tomku w swoim domku, gospodarz może, to gospodarz robi.

    Podziękowali 3Rogalikowa MAFJa Gosia5
  • Co zatem proponujesz? Zamknąć forum, aby nikt nikogo nie upokorzył? Bo czytając te pretensje mam już tego po dziurki w nosie. Zachowujecie się jak rozpieszczone dzieciaki, które nic z siebie nie dają, ale potrafią tylko zgłaszać roszczenia.
    Podziękowali 2In Spe Joanna9
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.