Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nieplanowane...

12346»

Komentarz

  • To prawda, @Monira . Dlatego też napisałam, że ten kanał nie jest idealny. Podoba mi się po prostu to, jak ta bardzo młoda mama sobie radzi, jak jest świetnie zorganizowana. Pokazuje innym, że jej życie wcale nie jest zmarnowane, że jest szczęśliwa i to jest u niej cenne.
    Dobrze by było znaleźć gdzieś kanał bardzo młodej mamy w pełni chrześcijański. Ale bardzo chrześcijańskie dziewczęta mają raczej inne doświadczenia w życiu.
    Podziękowali 1Monira
  • Właśnie szukalam dziewczyny niewierzacej. To nie kwestia wiary lecz fakt medyczny, ze zycie zaczyna się od poczecia.  Ale tych hasel proaborcyjnych w bellatv nie chcę promowac.
    Podziękowali 1Malena
  • Dla tych, którzy się ekscytowali recenzją w oko.press. Sprytnie zrobiona manipulacja.

    1. To że PP jest not-for-profit nie ma żadnego znaczenia z punktu widzenia pracownika. Zarówno w przedsiębiorstwach pracujących dla zysku, jak i not-for -profit pracownik podlega ocenie i musi wykonać jakieś cele, np. ileś tam abrcji tygodniowo. Przedsiębiorstwo walczy o zysk, Non-profit o utrzymanie się na rynku i dalsze finansowanie przez darczyńców. Mogłabym to uszczegóławiać w nieskończoność, ale najważniejsze elementy zawarłam w powyższym.

    2. Aborcja może być bezpieczniejsza od porodu, ale tylko krótkookresowo. Długookresowe powikłania aborcji są fatalne. @Katarzyna mogłaby pewnie to tym więcej. Wystarczy napisać, że śmiertelność okołoporodowa w Polsce to 3/100tys porodów, a w USA 14/100tys porodów. Współczynnik ten pokrywa się również z dystrybucją aborcji na grupy etniczne.

    3. Za eksperta w oko.press robi jakaś lekarka, która specjalizuje się w aborcjach. To już nie wymaga komentarza.

    4. Ten ich dowód koronny na Abby czyli tłit jest po prostu zwykłym wkurzeniem zwolnionego pracownika, to wszystko.

    5. Zwróćcie uwagę na twarde dane: PP nie dało rady zamknąć gęby Abby, więc te ich historie o sfrustrowanym nieudolnym pracowniku są o kant d... potłuc. BTW, to jest bardzo standardowa linia obrony w sprawach z udziałem "whistleblower"

    6. Spójrzcie tylko na źródła, na które się powołuje oko.press. To takie Gazety Wyborcze zza oceanu. Producenci fake news level master.


    Podziękowali 3Polly babka4 Klarcia
  • @mader, chodzi o to ze np zdecydowanie wieksza smiertelnosc okoloporodowa kobiet jest wsrod czarnoskorych marek, podobnie jak znacznie wiecej aborcji.
  • U nas tez niestety 18.40 tylko a u nas to godzina W. Jeszcze trojaczki to w miarę bo ogarnięci już o tej porze ale młody zasypia przy cycku.. właśnie wtedy.. 
  • @Elunia dziękuję że pamiętałaś. Zobaczę czy dam radę pójść. Nie chciałabym widzieć tego filmu, w sensie, że za bardzo przeżywam te tematy, do siebie nie mogę dojść. Ale tak z obowiązku to czuję, że powinnam.
  • Chce namiary i godzinę przede wszystkim.. 
  • Wczoraj obejrzalam na cda. Ponoc usuniety, ale sprawdzcie jeszcze.
  • edytowano listopad 2019
    Mój 16- latek idzie do kina z cala swoją meska klasą. Coraz bardziej podoba mi się jego nowa szkoła. 
    Podziękowali 2asiao Klarcia
  • Nie wiem, czy już było. Dziś widziałam film i oprócz tematu aborcji, organizacji PP i samej Abby chciałam zwrócić uwagę na postawę rodziców Abby. Dotyczy to nie tylko tego konkretnego przypadku. Jest przykładem dla nas, rodziców, jak kochać dziecko zarazem nie tolerując jego wyborów. No i postawa męża. Modlitwa i ciche wyczekiwanie.

  • Nie wiem czy wiecie, ale lekarz, który w filmie wykonuje aborcję również się nawrócił. Dr. Anthony Levatin miał za sobą 1200 aborcji, gdy w wypadku zginęła jego adoptowana kilkoletnia córeczka. Od tej pory widział ją w abortowanych dzieciach. Stwierdził, ze między jedną a drugą śmiercią nie ma różnicy- tyle, że wypadek jest wypadkiem, aborcja zaś wyborem. W tym czasie zaczęła go odwiedzać pacjentka, która na koniec wizyty informowała, że się za niego modli. W końcu przeszedł a "jej" stronę.
  • W tym filmie dr. Levatin zagrał samego siebie.
  • Na początku 2020 r. Abby Johnson przyjeżdża do Polski. Opowie o przemyśle aborcji. A za rok prawdopodobnie też dr Anthony Levatino, który przybliży na czym polega aborcja i dlaczego jest złem, zarówno dla dziecka jak i matki. To będzie duża konferencja z udziałem ludzi medycyny, także nawróconych lekarzy przeprowadzających wcześniej aborcję i sztuczne zapłodnienie.
    Podziękowali 4asiao Aga85 Polly Monika73
  • @Małgorzata32, skąd info? Wiadomo już coś bardziej konkretnie?
  • Czytałam artykuł w naszym diecezjalnym tygodniku "Idziemy"
  • Tu jest fragment artykułu: http://idziemy.pl/spoleczenstwo/spotkam-je-w-niebie/62092 Ja czytałam całość w wersji papierowej.
    Podziękowali 2Polly Monika73
  • edytowano luty 2020

      Było już gdzieś, że Abby Johnson od dzisiaj w Polsce?

    Spotkania:

    11 lutego, godz. 17.30 - Bydgoszcz - Parafia pw. św. Marka Ewangelisty (Fordon), ul. Salezjańska 1;

    12 lutego, godz. 12.00 – Kraków – specjalne spotkanie dla czytelników i sympatyków tygodnika „Niedziela” (informacja o miejscu spotkania – już wkrótce).

    12 lutego, godz. 17.15 – Kraków – Sanktuarium Bożego Miłosierdzia (Łagiewniki), gdzie Mszy Świętej przewodniczył będzie Metropolita Krakowski abp Marek Jędraszewski;

    13 lutego, godz. 17.30 – Piła – Parafia pw. św. Jana Bosko, ul. Libelta 3;

    14 lutego, godz. 17.30 – Rumia – Sanktuarium NMP Wspomożenia Wiernych, ul. NMP Wspomożenia Wiernych 1;

    15 lutego, godz. 17.30 – Warszawa – Bazylika Najświętszego Serca Jezusa, ul. Kawęczyńska 53;

    Wszystkie spotkania rozpoczną się modlitwą przebłagalną za grzechy przeciwko życiu. Następnie odprawiona zostanie Msza Święta, a po niej Abby Johnson wygłosi świadectwo swojego życia.

    Organizatorem przyjazdu Abby Johnson do Polski jest salezjański Ośrodek Duchowości i Kultury w Lądzie. Wkrótce w Polsce ukaże się także nowa książka Abby Johnson „Ściany będą wołać”. Abby zamieściła w niej świadectwa lekarzy i personelu klinik aborcyjnych, którzy przez lata zajmowali się aborcją. Wszyscy oni nawrócili się i dzisiaj działają w ruchach pro-life.

    https://www.dorzeczy.pl/kraj/126052/abby-johnson-w-polsce-spotkaj-bohaterke-filmu-nieplanowane.html



    Podziękowali 2In Spe Barbasia
  • Nic nie wiedzialam, dzieki 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.