Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wielka Nowenna Pompejańska

245

Komentarz

• @Wela, nie działa przekierowanie
  • na fb widziałam, że taką proponowali ludzie https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.nowennapompejanska

Podziękowali 2matuleczka Basja
  • @Aneczka08, dzięki, właśnie tego potrzebowałam. 
  • edytowano 13 maj
    Mnie przekonal ten filmik:

Może jeszcze kogoś przekona? :
    Podziękowali 3natalnika Monika73 Katanna
  • ja używam tej co poleciła @Aneczka08 i bardzo polecam! Można pojedyńcze "10" zaznaczać.
  • Ja też dzisiaj podjęłam to wyzwanie. 
    Podziękowali 1maliwiju
  • Mnie też przekonał ks Dominik z tego filmiku :)
    Podziękowali 1BiancoNero
  • Dobra. Wchodzę w to. Boję się....
    Podziękowali 1maliwiju
  • Ale się cieszę, że tyle osób się zdecydowało. Super, super, super!!!!!
    Podziękowali 3Aneczka08 maliwiju Monika73
  • Ja też odmawiam
    Podziękowali 1BiancoNero
  • Mnie modlitwa różańcowa w formie tej nowenny prowadzi od lat , z biegiem czasu mogę z całą pewnością , powiedzieć że wyjątkowo, skrajnie trudne doświadczenia w życiu przeszły jakoś gładko, wiem że Matka Boża mnie prowadziła.

Cieszę się że tyle osób się zaangażowało.

• Czy ktoś może modlił się teraz z ks. Dominikiem i ks. Teodorem? Dołączyłam w trakcie transmisji i jestem pod wrażeniem...
  • weronika85 powiedział(a):
    Czy ktoś może modlił się teraz z ks. Dominikiem i ks. Teodorem? Dołączyłam w trakcie transmisji i jestem pod wrażeniem...
    Ja.
  • Poznałam kiedyś ks Dominika jaki fajny z niego człowiek.
    Czy ktoś może modlił się teraz z ks. Dominikiem i ks. Teodorem? Dołączyłam w trakcie transmisji i jestem pod wrażeniem...
    Ja. Super się ci księża dobrali.
  • Modliło się o 20.30 około 100 tys osob. Niesamowite i piękne.
    Podziękowali 2Barbasia Małgorzata32
  • Jakby ktoś potrzebował wszystko w jednym kawałku i z pięknymi rozważaniami to polecam to nagranie:

Podziękowali 1natalnika
  • Udało mi się! Pierwszy dzień zakończyłam! Tak się cieszę! Ostatni raz pompejankę odmawiałam prawie 2 lata temu i trudno mi było się zebrać, by do niej wrócić. Dzięki za podzielenie się tą inicjatywą na forum. 
    Podziękowali 2mamaw BiancoNero
  • maliwiju powiedział(a):
    Poznałam kiedyś ks Dominika jaki fajny z niego człowiek.
    My całą rodziną też.
  • Ka Dominik bardzo fajny człowiek i oddany kapłan, ma taki dar trafiania do ludzkich serc mówiąc o wielu trudnych sprawach wprost.

co do nowenny to my z żoną również zaczęliśmy i jeszcze udało się teściową namówić
  • edytowano 13 maj
    Może się komuś przyda - różaniec do słuchania z rozważaniami bł. Jakuba Alberione w kilku wersjach. @patia i ja też gdzieś tam jesteśmy nagrani ;)
    Podziękowali 2Patia mamaw
  • Jeśli ktoś woli, można je też pobrać w formie aplikacji na androida.

Co prawda nie ma tam możliwości "odhaczania" odmówionych tajemnic, ale program zapamiętuje ostatnią pozycję.

• ++

Z tą pompejańska to w ogóle nieźle Pan Bóg zamieszał u mnie. Oj nieźle. Ale to napiszę przy innej okazji.
  • Nie mogłam znaleźć tych księży z pompejanska...ciagke mi majówka się zaczynała....
    Oni odmawiają wszystkie części w tej transmisji? Bo ja w sumie sama w ciągu dnia ale z kimś zawsze łatwiej 
  • natalnika powiedział(a):
    Nie mogłam znaleźć tych księży z pompejanska...ciagke mi majówka się zaczynała....
    Zaczyna się o 20.30 na Teobańkologii, wcześniej jest chyba majówka i czasem są opóźnienia i jest jeszcze jakaś ostatnia pieśń z majówki o tej 20.30. Chwilkę trzeba poczekać i zaraz jest wprowadzenie do różańca.
    Podziękowali 1natalnika
  • Agmar powiedział(a):
    weronika85 powiedział(a):
    Oni odmawiają wszystkie części w tej transmisji? Bo ja w sumie sama w ciągu dnia ale z kimś zawsze łatwiej 
    Na transmisji o 20.30 jest tylko odmawiana 1 część różańca, ta która przypada na dany dzień. Wyjątkiem jest czwartek kiedy jest odmawiana część chwalebna z powodu nowenny.
     Ksiądz mówił, że inne  części można znaleźć na Teobańkologii w playliście. Od dziś są nagrania razem z rozważaniami. Niestety jeszcze tego nie znalazlam
  • O! Mam!
    Tajemnice chwalebne z rozważaniami

• Tajemnice bolesne z rozważaniami

• edytowano 16 maj
    Tajemnice radosne z rozważaniami

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.