Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wielka Nowenna Pompejańska

124

Komentarz

• @maliwiju dzieki, właśnie miałam rozkminy czy jak siedzę z różańcem, a obok siedzi syn i czyta mi na głos to czy to ma sens. Albo czy jak dzieci się uczą a ja obok nich siedzę i się modlę a oni mi przerywają i coś im tłumaczę to czy to nie jest bez sensu.

Weszłam tu i przeczytałam co napisałaś :-)
  • Ja też trwam :. 
  • edytowano 24 maj
    Kurcze obserwuje profil teobankologi i wchodzę wczoraj 20:15 w subskrypcje na liście wybieram kanał i nic nowego nie ma, kurcze przecież codziennie jest modlitwa, wchodzę na FB transmisja trwa, dopiero po tytule w wyszukiwarce znalazłam, chciałam włączyc powiadomienia a tam ze kanał dla dzieci nie ma takiej opcji :/ nowe technologie przeciw mojej modlitwie :/
  • Poległam....wczoraj miałam gości od rana, jak pojechali koło 21 zaczęłam odmawiać i zasnęłam. Nie radzę sobie w takich sytuacjach, ale z różańca wieczornego już nie zrezygnuje :) 
  • Mów dalej tą nowennę o jeden dzień dłużej . 
    Podziękowali 1Agmar
  • Ja w takich sytuacjach jak nie mam kiedy odmawiać, to włączam z przyspieszeniem 1,25  te trzy części co zalinkowałam na drugiej stronie. Bardzo dobrze znoszą te przyspieszenie, tzn że da się to normalnie odmawiać. Nie wiem czy tak można, ale czasem nie mam wyjścia.
    Albo telefon wkładam do kieszeni, słuchawki do ucha i słucham podczas wykonywania pracy.
  • Ja tak sobie radzę ale jak gości mam nie mam jak, Paweł co chwilę na fajkę a ja muszę zabawiać, uciec nie ma gdzie po chwilę spokoju także ciężko 
  • Rozumiem, goście to inna sytuacja niż domownicy.
  • trwam i tak się wciągnęłam, że myślę o kolejnej Nowennie..
    choć przed tą wydawało mi się kompletnie niemożliwe podołać tej przy innych zobowiązaniach dośc licznych.
    Podziękowali 2Katina mamaw
  • Ja z tych co nawet 10 tka różańca sprawiała problemy.I dalej trwam i myślę o kolejnej.Tylko u mnie data zakończenia Nowenny 5 lipca to urodziny śp Mojej Mamy (zmarła 17 lat temu) to mnie pchnęło żeby zacząć i wierzę że mam duże wsparcie tam na górze.
    Podziękowali 1Aneczka08
  • Kiedy się kończy 1 część? 
  • Ja też trwam. Sama sobie się dziwię, jak to możliwe. Pierwszy raz mam taką determinację. Chyba płynę na fali tak dużej ilości osób modlących się, bo inaczej nie potrafię tego wytłumaczyć. Zawsze rezygnowałam już po pierwszych dniach uznając, że to jest niewykonalne.
  • edytowano 5 czerwiec
    maliwiju powiedział(a):
    Kiedy się kończy 1 część? 
     Przepraszam jednak 8.06
    Podziękowali 1matuleczka
  • A to spoko ja jestem 5 dni za wami 
  • Ja też trwam, dzięki za przypomnienie, że za chwilę zmiana. Tak łatwo mi idzie ta nowenna, że zupełnie nie liczę dni. 
  • matuleczka powiedział(a):
    Ja też trwam, dzięki za przypomnienie, że za chwilę zmiana. Tak łatwo mi idzie ta nowenna, że zupełnie nie liczę dni. 
    Odmawiasz wszystko rano?
  • Nie, wieczorem. Ewentualnie jak w dzień dzieci są zajęte zabawą a robię coś niewymagającego skupienia, to włączam z YT i odmawiam. Ale najlepiej mi skupić się wieczorem, wychodzę z domu jak maluchy pójdą spać. Zachodzę do kościoła. Albo odmawiam chodząc po przykościelnej Kalwarii. W domu za późno robi się na tyle cicho, bym nie przysypiała a modlitwa przy dźwiękach rozmów ciężko mi idzie. 
    Podziękowali 1mamaw
  • ja mówię rano choć nie na raz. zaraz po obudzeniu mam 5 róz potem jadę jedną lub dwie częsci jak dam radę zanim reszta wstanie. Budze się wcześnie i zaczynam juz po 5 rano. trzecią albo w ciagu dnia jadąc gdzieś albo robiąc coś w domu ale zwykle to południa mam już całośc zmówioną.
  • Chyba dzisiaj zrezygnuję. Nie mam siły. Nerwowość i nieumiejętność bycia dobrą mam w genach...na nic ta nowenna...tak mi przykro....
  • natalnika powiedział(a):
    Chyba dzisiaj zrezygnuję. Nie mam siły. Nerwowość i nieumiejętność bycia dobrą mam w genach...na nic ta nowenna...tak mi przykro....
    A może puścisz sobie rozaniec na YouTube przy robieniu czegos?
  • Ważne że walczysz. Upadki się zdarzają. SW Andrzej Bobola był.mega gwałtownym cholerykiem, że aż go mieli dość. Także nerwowość to ludzka rzecz.
  • @natalinka, to taki poważny watek, ze nie wypada krzyczeć. nie rezygnuj! chodzi o wiernosc! Maryja przecież wie... pomagaj sobie, jak dziewczyny radzą - yt i lecisz z koksem! 

A nerwowość.... dziś byłam bliska zmaltretowania rodziny w ułamku sekundy, tak ze ten. nie jeeeestes samaaa.

Podziękowali 1Aneczka08
    Chyba dzisiaj zrezygnuję. Nie mam siły. Nerwowość i nieumiejętność bycia dobrą mam w genach...na nic ta nowenna...tak mi przykro....
    Mogłabym się podpisać pod Twoimi słowami. Też mnie boli, że jestem tak inna od tego jaka chciałabym być. I jakoś bardziej wstyd, że tu nowenna, a tu znowu mnie poniosło. Ale żeby to był powód do rezygnacji? W końcu modlę się o nawrócenie, więc takie "akcje" pokazują jak dużo jeszcze pracy przede mną. Nie spodziewam się cudu, że oto skończę nowennę i stanę się oazą spokoju i cierpliwości i w ogóle uosobieniem wszelkich cnót. Traktuję ten czas nowenny jako czas pracy nad sobą połączony z usilną modlitwą do Maryji o wsparcie. 
    Podziękowali 1Aneczka08
    To jak zrezygnujesz to kto Ci pomoże? Sama dasz radę się zmienić?

Ja właśnie po to odmawiam, żeby mieć pomoc, a właściwie żebym została przemieniona odgórnie i zaocznie. Sama to nie mam szans.
    Podziękowali 3Aneczka08 matuleczka Katina
    @natalnika walcz, nie przerywaj swojej modlitwy pomimo trudnosci jakie napotykasz. Kiedys sobie wypisalam z konferencji ks.Piotra Glassa takie zdanie - jak Szatan podczas jednego z egzorcyzmow wyrazil sie o rozancu: "Ten przeklęty łańcuch z krzyżem na końcu". Czujesz o co chodzi? Toczy sie o Ciebie batalia! Stawaj twardo do walki. Maryja jest przy Twym boku! 
  • Dla wszystkich, którzy zaczęli nowennę 13 maja, przypomnienie że jutro zaczyna się część dziękczynna.
  • o dzięki za przypomnienie!
  • Dziś ostatni dzień. chwała Panu!
    Podziękowali 1Monika73
  • Podziwiam Was, dziewczyny. Wielkie dzieło. Jestescie wojowniczki Maryi!  <3
  • Dzisiaj skończyłam, dalam radę :)). 
    Podziękowali 1maliwiju
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.